close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
بورس برابری عرضه وتقاضا
loading...

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

سلام روز بخیر-کانال تلگرام سایتapsahm@t.me/apsahm-گروه خودرو وارد فاز استراحت شده است-فایرا 2368ریا ل خوشحالی مضاعف سهام دارانش-رشد مضاعف ولملت الان در محدوده1749ریال-به گزارش گروه مانیتورینگ بین‌الملل خبرگزاری فارس، «فدریکا موگرینی» مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا سه‌شنبه شب پس از پایان…

سلام روز بخیر


-

کانال تلگرام سایتapsahm@


t.me/apsahm


-گروه خودرو وارد فاز استراحت شده است
-فایرا 2368ریا ل خوشحالی مضاعف سهام دارانش
-رشد مضاعف ولملت الان در محدوده1749ریال
-

به گزارش گروه مانیتورینگ بین‌الملل خبرگزاری فارس، «فدریکا موگرینی» مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا سه‌شنبه شب پس از پایان نشست با وزرای خارجه ایران، آلمان، انگلستان و فرانسه خطوط پیشنهادی اتحادیه اروپا برای حفظ منافع اقتصادی ایران در برجام را تشریح کرد.

وی که در بروکسل در جمع خبرنگاران صحبت می‌کرد، هدف از دیدارهای امروز «بحث درباره خطوط مشترکمان و مسیر پیش روی ما پس از اعلام خروج ایالات متحده از برجام» بوده است.

موگرینی افزود: «ما تعهد خود به اجرای مداوم، کامل و موثر توافق هسته‌ای با ایران را یادآور شدیم. [این توافق] به عنوان یک عنصر کلیدی در معماری منع اشاعه جهانی و یک دستاورد چشمگیر دیپلماتیک با اتفاق آرا توسط قطعنامه 2231 شورای امنیت سازمان ملل تأیید شده است.»

وی ادامه داد: «همه ما از خروج ایالات متحده از توافق هسته‌ای با ایران ابراز تأسف کرده و تایید کردیم که برداشته شدن تحریم‌های مرتبط با هسته‌ای و عادی‌سازی تجارت و روابط اقتصادی با ایران جزئی ضروری از این توافقنامه است.»

مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا ادامه داد: «ما بر تعهد مشترکمان بر اطمینان از اینکه این [هدف] همچنان محقق باشد تأکید کردیم و از همین رو توافق کردیم که گفت‌وگوهایمان را در تمام سطوح تعمیق کنیم. همین امروز هم کارشناسان ما ساعت‌های زیادی را با هم کار کردند.»

موگرینی ادامه داد: «ما به ویژه متعهد شدیم که گفت‌وگوهای کارشناسی فشرده‌ای را با هدف رسیدن به راهکارهای عملی ظرف چند هفته آینده درباره موضوعات ذیل، با ایران آغاز کنی.»

مواردی که در بیانیه موگرینی به آن‌ها اشاره شده، عبارت بودند از:

1) حفظ و تعمیق روابط اقتصادی با ایران؛

2) ادامه فروش نفت، گاز، کاندنسیت و محصولات نفتی و پتروشیمی و انتقال‌های [مالی] مربوطه؛

3) مبادلات بانکی موثر با ایران؛

4) ادامه روابط در زمینه حمل و نقل دریایی، زمینی، هوایی و ریلی با ایران؛

5) ارائه اعتبار صادراتی بیشتر و ایجاد خطوط اعتباری ویژه در زمینه‌های مالی، بانکی، بیمه‌ای و تجاری با هدف تسهیل همکاری‌های اقتصادی و مالی از جمله از طریق حمایت عملی از سرمایه‌گذاری تجاری؛

6) تکمیل و اجرای تفاهمنامه‌ها و قراردادهای بیشتر بین شرکت‌های اروپایی و ایران؛

7) سرمایه‌گذاری بیشتر در ایران؛

8) حمایت از فعالان اقتصادی اروپا در ایران و تأمین فضای اطمینان‌بخش حقوقی؛

9) ایجاد هرچه بیشتر یک محیط تجاری شفاف و قانون‌محور در ایران

مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا افزود: «ما با هم بر اراده خود برای اجرای مداوم تمام بخش‌های برجام همراه با حسن نیت و در فضایی خوب تأکید دوباره کرده و توافق کردیم که به رایزنی‌های فشرده در تمام سطوح و همچنین با دیگر اعضای باقی‌مانده کمیسیون مشترک برجام ادامه دهیم.»

نشست کمیسیون مشترک؛ هفته آینده در وین

وی افزود: «هفته آینده نشست کمیسیون مشترک در سطح معاونین وزرای خارجه یا مدیران سیاسی که سطح معمول نشست‌های کمیسیون مشترک است،  در وین برگزار می‌شود. روشن است که در روزهای آینده در پی گفت‌وگوهای خوبی که امروز داشتیم، بر روی این خطوط کار خواهیم کرد. می‌توانم بگویم که در مجموع نشست خوبی بود و توانستیم بر سر مجموعه‌ای از خطوط مشترک عمل و اقداماتی که باید صورت گیرند توافق کنیم. باید کار را از فردا شروع کنیم. برخی از کارها همین امروز شروع شده بود.»
-دکوثر 1310ریال اشاره های فنی ما در محدوده 1100ریال بود
-دلقما نیز با استقبال خرید مواجه است ولی صبر کنید شاید اصلاح قیمت کرد
-نماد دارو را قبلا اشاره کرده بودیم با ده درصد رشد مواجه شده است
-تحرک محدود در گروه دارویی بعلت فصل مجامع تقسیم سود دارویی ها است

-هدف ولملت جذب نقدینگی در افزایش سرمایه اینده است برا همین قیمت سهم را حمایت می کنند
-

مجوز افزایش سرمایه 80 درصدی سهم 100 تومانی بازار پایه ب صادر شد

سازمان بورس مجوز افزایش سرمایه ۸۰ درصدی یک شرکت حاضر در بازار پایه ب فرابورسی با قیمت 100 تومانی هر سهم را صادر کرد .

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، سازمان بورس در ادامه صدور مجوز افزایش سرمایه شرکت ها، به شرکت کود شیمیائی اوره لردگان اجازه داد تا اقدام به تامین مالی 80 درصدی کند.

به این ترتیب "شلرد" که با سرمایه 500 میلیارد تومانی و. قیمت 100 تومانی هر سهم در در بازار پایه ب فرابورس حضور دارد، می تواند با برگزاری مجمع فوق العاده و از محل مطالبات سهامداران و آورده نقدی ، 900 میلیارد تومانی شود و صرف اصلاح ساختار مالی، تأمین بخشی از نیازهای مالی طرح و اجرا کند.

در ترکیب سهامداری  این شرکت سرمایه گذاری ایرانیان با مالکیت 78.7 درصدی حضور دارد.

انتهای پیام


-
-
رییس سازمان بورس و اوراق بهادار:
دستور العمل تامین مالی جمعی در بازار سرمایه نهایی شد
روابط عمومی، نوعی نظام فیصله است
دکتر شاپور محمدی اظهار داشت: در بازار سرمایه ، شفافیت نقش کلیدی دارد و هیچ کس نمی تواند مدعی شود که در این بازار شفاف، به روابط عمومی و ارتباطات قوی نیاز ندارد.


رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار در اولین گردهمایی تبیین جایگاه روابط عمومی در بازار سرمایه تصریح کرد: همان گونه که هرکالا و خدماتی می تواند با ارتقای کیفیت ، دوام خود را حفظ کند، خدمات روابط عمومی و محصولات رسانه ها نیز در سایه دقت، سرعت ، صحت و بی طرفی قادر خواهد بود دوام بلند مدت داشته باشد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، دکتر شاپور محمدی اظهار داشت: در بازار سرمایه ، شفافیت نقش کلیدی دارد و هیچ کس نمی تواند مدعی شود که در این بازار شفاف، به روابط عمومی و ارتباطات قوی نیاز ندارد.

وی با بیان اینکه شفافیت، کمک به کشف قیمت را هم افزایش می دهد، افزود: به کارگیری روابط عمومی برای تبلیغ شخصی، سوءاستفاده از رسانه است که باید در سازمان ها ممنوع شود و خوشبختانه شأن اصحاب رسانه به گونه ای است که اجازه استفاده نامعقول از این امکان و ابراز را نخواهند داد.

‏سخنگوی سازمان بورس همچنین با اشاره به نقش روابط عمومی ها در کاهش تنش با محیط پیرامونی گفت: روابط عمومی در واقع نوعی نظام فیصله نیر به حساب می آید چرا که کمک می کند خیلی از مسائل که ممکن است تبدیل به ادعاهای حقوقی در دادگاه شود، فیصله یابد.

دکتر محمدی همچنین فرهنگ سازی عمومی را یکی دیگر از نقش های رسانه و روابط عمومی ذکر کرد و افزود: همکاران در شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس و روابط عمومی سازمان، تاکنون در حوزه فرهنگ سازی اقدامات زیادی از جمله برگزاری دوره های مختلف، انعقاد تفاهم نامه با وزارت آموزش و پرورش و بازدیدهای دانش آموزی از   دستاوردهای بازار سرمایه انجام داده اند و در سال جاری نیز این رویکرد تقویت خواهد شد.

رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار در عین حال اظهار داشت: اینکه همچنان اشخاصی پیدا می شوند که برای ورود به بازار سرمایه خانه پدری خود را به فروش گذاشته، اقدام به خرید تک سهم کرده و در نهایت هم دچار زیان می شوند، نشان می دهد که آموزش و فرهنگ سازی در این بخش کافی نبوده است.

دکتر محمدی در ادامه سخنان خود بر اهمیت فرهنگ پیش گیری در بازار سرمایه تاکید کرد و گفت: فرهنگ پیش گیری از تخلفات در بازار سرمایه نیازمند کمک رسانه هاست.

وی با بیان اینکه در ماه های اولیه سال ۹۵ تعداد تاخیر در ارسال اطلاعات شرکت های بورسی ۳۰ تا ۴۰ مورد و متوسط تاخیرها بیش از ۳۰ روز بوده است افزود: با اقدامات سازمان بورس از جمله پیاده سازی کدال ۳۶۰ درجه و سیستم هشدار قانونی وظایف مدیران، امروز تعداد تاخیر در ارسال اطلاعات در هر ماه تنها به ۱ تا ۲ مورد و مدت تاخیر حداکثر به ۳ روز رسیده است.

رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار همچنین از اجرای دستور العمل تامین مالی جمعی در بازار سرمایه خبر داد و گفت: خوشبختانه امروز در شورای عالی بورس با کمک وزیر امور اقتصادی و دارایی و وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، تفاهم نامه دستورالعمل تامین مالی جمعی نهایی شد.

دکتر محمدی مهمترین کارکرد این دستور العمل را تامین مالی محصولات فرهنگی از جمله فیلم و سریال در حوزه های مختلف از جمله بازار سرمایه دانست و گفت: این اقدام از طریق پلتفرم هایی اجرا می شود که شرکت فرابورس ایران نیز سازمان بورس را در ساماندهی این برنامه کمک خواهد کرد.

همچنین در این مراسم دکتر محمد سلطانی فر، معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی بیان کرد: بورس یکی از مکان های بسیار خوب و مطمئن برای جذب پول های سرگردان در شرایط حساس تحریمی است که می تواند التهاب جمع شده در فضای دلاری را به سوی سایر بازارها و صنایع مختلف سوق دهد.


-زگلدشت 3300ریالی ممکن است به مقاومت 4000ریال برسد
-چدن-قثابت-کاذر-فسپا-قهکمت-حفارس تا این لحظه صف خرید دارند دقیق چکاپ کنید ممکن است دلایل مختلفی نماد موقتا متوقف یا در حال باز گشایی باشد
-http://tse.ir/news/newsPages/news_S46775.html
- لینک بالا را تست کنید
-
--
پیشنهاد هیئت مدیره به مجمع عمومی فوق العاده در خصوص افزایش سرمایه شرکت خدمات انفورماتيک - نماد: رانفور

موضوع:  پیشنهاد هیئت مدیره به مجمع عمومی فوق العاده در خصوص افزایش سرمایه 
با عنایت به جزء "ب" ماده 13 دستورالعمل اجرایی افشای اطلاعات شرکت های ثبت شده نزد سازمان (مصوب 1386/05/03 هیئت مدیرة سازمان بورس و اوراق بهادار) به پیوست گزارش توجیهی هیئت مدیرة به منظور پیشنهادافزایش سرمایه از مبلغ 2,800,000,000,000 ریال به مبلغ 8,400,000,000,000 ریال از محل سود انباشته به منظور اجراي طرح توسعه مراکز داده شرکت که در تاریخ 1397/02/22 به تصویب هیئت مدیره رسیده و جهت اظهارنظر به حسابرس و بازرس قانونی ارسال شده، ارائه می گردد.اظهارنظر بازرس قانونی نسبت به گزارش مذکور متعاقبا اطلاع رسانی می گردد.
بدیه

-
-
حامد بازدید : 25چهارشنبه 26 ارديبهشت 1397 زمان : 7:0 نظرات ()
ارسال نظر برای این مطلب
این نظر توسط محمد در تاریخ 1397/2/26 و 11:56 دقیقه ارسال شده است

سلام استاد
حق تقدم تاپیکو رو پیشنهاد میکنید برای خرید؟
در چه قیمتی مناسب برای خرید هست؟
پاسخ : سلام خوب الان 300ریال است 200ریال حمایت است کلا سهم نماد رند است با خود سهم کار کنید بهتر نتیجه می گیرید

این نظر توسط داود در تاریخ 1397/2/26 و 10:03 دقیقه ارسال شده است

سلام و خداقوت

نظرتون درباره بیمه ما چیه؟
من حق تقدم رو در 50 ریال خریدم
پاسخ : سلام حالا که خرید کردید امیدوارم زمان مجمع رشد کند فقط مقداری از سهم اصلی در سبد داشته باشید تا موقع تبدیل شدن به سهم متوجه بشوید حداقل ده عدد سهم هم کفایت می کند

این نظر توسط shayan در تاریخ 1397/2/26 و 9:48 دقیقه ارسال شده است

سلام استاد وقت بخیر نظرتون در مورد تاپیکو چیه مناسبه برای خرید ممنون از سایت خوبتون
پاسخ : سلام تا پیکو فعلا به فکر فروختن تعداد 2,063,299,075 سهم حق تقدم استفاده نشده است وسپس ثبت محضری وبعد ازاد سازی گرچه نوساناتی دارد ده درصد صعود ونزول ولی فعلا تا خاتمه این شرایط نظارت بهترین کار است اگر مهارت دارید از ان ده درصد سود بگیرید وگرنه نظاره گر باشید بهتر است


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:):(;):D;)):X:?:P:*=((:O@};-:B/:):S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟[حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
درباره ما
این سایت محل یاد اشتهای شخصی ما ومحل گفتگوی بورسی اقوام ودوستان است. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیریدبا تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنیدبهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشدضمنا چون ما مجوز مشاوره نداریم برای همیشه در بخش نظرات به احترام رعایت قانون جواب نظر را نمیدهیم صرفا نظرات وگفتگوهای شما درج میشود.بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  صفحات جداگانه
  آمار سایت
 • کل مطالب : 660
 • کل نظرات : 4157
 • افراد آنلاین : 3
 • تعداد اعضا : 1
 • آی پی امروز : 14
 • آی پی دیروز : 402
 • بازدید امروز : 74
 • باردید دیروز : 1,613
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 88
 • بازدید هفته : 1,687
 • بازدید ماه : 24,578
 • بازدید سال : 168,889
 • بازدید کلی : 1,497,628
 • کدهای اختصاصی