close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
بازی ذوب لبه تیغ فروشندگان عجول خریداران خونسرد
loading...

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

سلام روز بخیر-کانال تلگرام سایتapsahm@t.me/apsahm-مگر این ذوب به تو چه کرده بود اینچنین عجولانه می فروختی--چشم بسته میخری چشم بسته میفروشی کمی تعقل کمی تفکر همه نمادها را می گویم-چند سال می خواهی اماتور بمانی در بورس از خواب اماتوری بیدار شو-اصلاح قیمت در گروه خودرو با 5 درصد زیر قیمت منفی…

سلام روز بخیر


-

کانال تلگرام سایتapsahm@


t.me/apsahm


-مگر این ذوب به تو چه کرده بود اینچنین عجولانه می فروختی
--چشم بسته میخری چشم بسته میفروشی کمی تعقل کمی تفکر همه نمادها را می گویم

-چند سال می خواهی اماتور بمانی در بورس از خواب اماتوری بیدار شو
-اصلاح قیمت در گروه خودرو با 5 درصد زیر قیمت منفی امروز پایان یافته تلقی می گردد
-

زمان عرضه اولیه "سپ" اعلام شد/ شرایط خرید ۱۰ درصد پانزدهمین شرکت جدید

عرضه اولیه ۱۰ درصد سهام شرکت پرداخت الکترونیک سامان کیش فردا سه شنبه در بورس انجام می شود تا پانزدهمین شرکت جدید بازار سهام هم با سرمایه ۱۸۰ میلیارد تومانی به جمع دیگر شرکت ها بپیوندد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، بازار سهام که طی سال جاری شاهد ورود 14 شرکت جدید شده ، بعد از عرضه اولیه چهارشنبه گذشته و البته تا به این جا نا موفق سرمایه گذاری شفا دارو، میزبان شرکت تازه دیگری خواهد بود.

به این ترتیب ، بعد از برگزاری جلسه معارفه هفته گذشته شرکت پرداخت الکترونیک سامان کیش و ارایه آخرین اطلاعات ، این شرکت برای فردا سه شنبه عرضه اولیه و 180میلیون سهم معادل 10 درصد برای عموم واگذار می شود.

در عرضه سهام "سپ" ، حداکثر سهام قابل خرید 2 هزار سهم تعیین شده که در دامنه 7505 تا 7900 ریال قابل سفارش است .

این شرکت 180 میلیارد تومانی اولین ارائه دهنده خدمات پرداخت الکترونیک و یکی از بزرگترین شرکت های psp فعال در سطح کشور است که با برخورداری از 100 شعبه، نمایندگی و مرکز خدمات در صنعت پرداخت مشغول فعالیت بوده و شرکت های به پرداخت ملت، آپ، تجارت الکتریک پارسیان و کارت اعتباری ایران کیش هم از رقبای اصلی آن بشمار می روند.

سال مالی پرداخت الکترونیک سامان کیش که از 82 تاسیس شده، 30 آذر بوده و در عملکرد 12 ماهه منتهی به آذر ، قادر به تحقق 818 ریال شده و اولین سود سال مالی آذر 97 را هم 838 ریال پیش بینی کرده است.

این شرکت با 1236 نیروی انسانی، دارای مشتریانی چون بانک های سپه، رفاه ، صادرات، سامان، توسعه ، انصار و ملی بوده و با سهم 17درصدی تراکنش ها ، بعد از به پرداخت ملت در رتبه دوم قرار دارد. 

در ترکیب سهامداری "سپ" ، بانک سامان با 27.8 درصد، بانک رفاه با 30 درصد و گروه توسعه مالی و اقتصادی سامان و بیمه سامان با 15.2 و 15 درصد، حضور دارند.

از ابتدای سال تا به امروز 14 شرکت به پرداخت ملت، مبین وان کیش، هتل کوثر اصفهان ، چدن سازان ، های وب، تولید و صادرات ریشمک ، لیزینگ شرق ، آسیا سیر ارس، پگاه آذربایجان شرقی، فولاد کاوه جنوب، تامین سرمایه امید و شیر و گوشت زاگرس شهرکرد و مدیریت صنعت شوینده توسعه صنایع بهشهر و سرمایه گذاری شفا دارو ، وارد بازار سهام شده اند.

انتهای پیام

 

 

در روزهای پایانی سال ش

روز سه شنبه مورخ  22 / 12  / 1396 ، تعداد 180 میلیون  سهم معادل 10 درصد از سهام شرکت  پرداخت الکترونیک سامان کیش به عنوان پانصد و بیستمین شرکت پذیرفته شده برای اولین بار پس از پذیرش و درج نام شرکت در فهرست شرکت‌های پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران در بخش "کامپیوتر و فعالیت های مربوط به آن" گروه و طبقه " مشاوره مربوط به نرم افزار و عرضه نرم افزار " در فهرست نرخ‌های بازار دوم و در نماد "سپ" به شیوه ثبت سفارش جهت کشف قیمت عرضه خواهد شد


-
-
مدیرعامل سرمایه گذاری صنعت و معدن تشریح کرد:
تداوم روند صعودی بازار با گذر از اسفند
به گفته امیر تقی خان تجریشی در بازار سرمایه سهام بنیادی با شرایط خوبی همراه است و بنابراین اگر عوامل بیرونی مدیریت شود سرمایه گذاران شاهد روزهای سبز خواهند بود چراکه هیچ اتفاق منفی درون بازار و صنایع رخ نداده و امید است در میان مدت شاهد بازگشت بازار باشیم.


تغییر نرخ بهره بدون ریسک از 15 به 20 درصد افزایش داشت و این موضوع باعث شد حجم سرمایه گذاری روزهای پایانی سال  بازار سرمایه کاهش یابد و افراد بخشی از سرمایه های خود را به بازار پول هدایت کنند.

امیر تقی خان تجریشی، مدیر عامل سرمایه گذاری صنعت و معدن در گفت و گو با پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا) در خصوص شرایط بازار سرمایه در روزهای پایانی سال گفت: عوامل متعددی بر شرایط روزهای اخیر بازار سهام تاثیر گذار است و بازدهی بدون ریسک بازار ها در ورود سرمایه به بازار سرمایه یکی از مهمترین این عوامل است.

وی ادامه داد: در روزهای پایانی سال سیاست های آمریکا و افزایش ریسک های بین المللی نیز بر نگرش اهالی بازار سرمایه تاثیر گذار بود.

مدیر عامل سرمایه گذاری صنعت و معدن موضوع بعدی را نوسان های بازار ارز دانست و اظهار داشت: محور رشد بازار سرمایه در بازه های  قبل از این افزایش قیمت دلار بود و شرکت هایی که درآمدهای ارزی داشتند با افزایش قیمت سهام مواجه شدند اما کنترل قیمت ارز، باعث شد سرمایه گذاران بازار سرمایه نسبت به حجم درآمدهای ارزی شرکت های صادرات محور تامل کنند.

به گفته تجریشی بازار هنوز در انتشار گزارش های تفسیری به خوبی عمل نکرده و البته به طور قطع  پس از یک دوران گذار بازار سرمایه می تواند با شرایط جدید تطبیق پیدا کند اما هنوز نظام تحلیلی قدرتمندی ندارد.

این کارشناس بازار سرمایه با تاکید بر اینکه مجموع این عوامل شرایط روزهای اخیر بازارسرمایه را رقم زد، اظهار داشت: اما واقعیت به گونه ای دیگر است! در بازار سرمایه سهام بنیادی با شرایط خوبی همراه است و بنابراین اگر این عوامل بیرونی مدیریت شود سرمایه گذاران شاهد روزهای سبز خواهند بود چراکه هیچ اتفاق منفی درون بازار و صنایع رخ نداده و امید است در میان مدت شاهد بازگشت بازار باشیم.

وی به فشار مضاعف عرضه ها اشاره کرد و افزود: علاوه بر عوامل فوق، شرکت ها  برای تسویه حساب های پایان سال مجبور به  عرضه سهام هستند و روند مذکور فشار قیمتی مضاعفی ایجاد می کند که موقتی است و در بلند مدت بازار دوباره به شرایط صعودی باز می گردد، چراکه حجم نقدینگی بالایی در جامعه وجود دارد و در بازار سهام تاثیر گذار است.

مدیر عامل سرمایه گذاری صنعت و معدن در پیش بینی سه ماهه اول سال 97 گفت: برای پیش بینی بازار در قدم اول  باید عوامل تاثیر گذار بررسی شود و بر اساس آن تصمیم گرفت و پیش بینی کرد.

وی ادامه داد: برای سه ماهه اول سال چند عامل تاثیر گذار وجود دارد. اگر نرخ بهره بدون ریسک کاهش پیدا کند، قیمت دلار در بازار تعیین و  فشار عرضه ها مدیریت شود و بازار جای خالی پیش بینی سود را با تحلیل پر کند می توان بازاری سبز و صعودی را شاهد بود.

 

-غشان بعد عید امکان رشد متصور است البته گزارش های کدال این نماد چک شود
-دسبحا نیز بعد عید اگر گزارشهای مالی سهم در کدال مناسب باشد با رشد مواجه خواهد شد
-توریل وحتوکا را دیروز اشاره کردیم هر دو با رشد مواجه شده اند تا این لحظه
-گروه حمل ونقل همیشه بعد از رشد یک اصلاح قیمتی هم خواهد داشت همه نمادهای گروه را چک کنید
-
-

نمره عبده تبریزی به شعار سال / عوامل عدم تحقق اهداف دولت

عضو شورای عالی بورس گفت: اگر بخواهیم به دولت نسبت به تلاش‌هایی که انجام داده نمره‌ای بدهیم از نظر من آن نمره از ۱۰ نمره، هفت است.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس،حسین عبده تبریزی به ایسنا گفت: دولت برای سرعت گرفتن اشتغال با محدودیت‌های بسیاری روبه‌رو بوده چرا که تعداد افراد آماده به کار در جامعه فراوان است و در واقع توازنی بین عرضه و تقاضای کار وجود ندارد.با وجود اینکه گفته می‌شود حداقل 900 هزار نفر در استان به اشتغال مشغول شده‌اند، اما تعداد بیکاران به همین تعداد اضافه خواهد شد زیرا تقاضای کار قابل ملاحظه است.

وی افزود: تصمیمی که دولت در خصوص ارز گرفته لزوما به نفع اشتغال نیست، ولی به دلیل آنکه یک چشم‌انداز بلندمدت را در نظر داشته این تصمیم را اتخاذ کرده بنابراین می‌توان گفت دولت به دلیل محدودیت‌هایی که داشته در رابطه با شعاری که برای سال جاری در نظر گرفته شد در برنامه‌های خود این امر را محقق نکرده است.

عبده تبریزی تاکید کرد: شرایطی که دولت در آن قرار دارد به گونه‌ای است که باید فشارهای بین‌المللی، فشار از سوی ترامپ، مسائل منطقه‌ای، مشکلات حوزه خاورمیانه و افریقا و مسائل اقتصاد و سیاسی را تحمل کند و این عوامل بر محقق نشدن اهداف دولت تاثیر گذاشته است.

انتهای پیام
-
-
-
-
-
--
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-


حامد بازدید : 129دوشنبه 21 اسفند 1396 زمان : 7:0 نظرات ()
ارسال نظر برای این مطلب
این نظر توسط حامد در تاریخ 1396/12/21 و 11:08 دقیقه ارسال شده است

سلام استاد خدا قوت اعلامیه پذیره نویسی عمومی کرازی یعنی چه ؟
یعنی اگر کسی سهمی هم نداره میتونه تو این پذیره نویسی شرکت کنه
اگه شرکت کنه کی تبدیل به سهم میشه ؟ ممنون میشم بیشتر توضیح بدهید
پاسخ : سلام پذیره نویسی اصطلاح بورسی ویا شرکتی است اینجا منظورش مهلت حق تقدم یک ماهه هست که کارگزار فقط در مهلت یک ماهه میتواند برای شما بخرد و1000ریال هم بابت هر حقی باید واریز کنید
اما در مهلت دوماهه یا همان پذیره نویسی دو.ماهه خودتان مستقیم حق را می خرید ومی فروشید
پاسخ : حق یک ماهه معمولا دو الی سه ماه طول میکشد تبدیل به سهم شود

این نظر توسط babaei در تاریخ 1396/12/21 و 10:49 دقیقه ارسال شده است

استاد حمایت و مقاومت غدیس را میفرمایید
پاسخ : سلام نه فعلا روند نزولی است

این نظر توسط هاتف در تاریخ 1396/12/21 و 10:48 دقیقه ارسال شده است

سلام و وقت بخير
لطف ميكنيد بفرمائيد كدام گروه رو براي بعد از عيد مناسب تر ميبينيد و تو گروه خودرو كدام سهم مناسب تر است؟
با تشكر
پاسخ : سلام گروه خودرو نوسانی است عرض کردم امروز منفی کامل 5 درصد پایین تر البته الان تا حدودی مثبت شدند

این نظر توسط babaei در تاریخ 1396/12/21 و 10:38 دقیقه ارسال شده است

استاد سلام عرضه اولیه فردا بنظر قیمت بالا دادن .اگر تحلیلی دارید ممنون میشیم بفرمایید
پاسخ : سلام بخرید ولی از روز بعد سرصبح چک کنید

این نظر توسط babaei در تاریخ 1396/12/21 و 9:39 دقیقه ارسال شده است

استاد ممنون حالا جا افتاد
پاسخ : تلاش ناظر وتلاش حقوقی همیشه در اکثر نمادها این استpe نرمال باشد البته بعضی از حقوقی ها پایبند این موضوع نیستند

این نظر توسط babaei در تاریخ 1396/12/21 و 9:26 دقیقه ارسال شده است

استاد سلام فرمودید پی بر ای بالا یعنی سهمی که پی بر ای بالاتر دارد احتمالا چون امکان تعدیل مثبت بالاتر دارد
پاسخ : این توضیح دیروز من بود
استاد سلام سهام خودرویی پی بر ای را مقایسه کنیم یا شاخص دیگری مد نظر است؟
پاسخ : peبالاست شاخص دیگری مدنظر نیست ولی از سهم های زیان ده دوری کنید تا بعد عید افزایش سرمایه انها تعیین تکلیف بشود
پاسخ : یعنی peگروه خودرو بالاست واین یک نقطه ضعف است


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:):(;):D;)):X:?:P:*=((:O@};-:B/:):S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟[حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
درباره ما
این سایت محل یاد اشتهای شخصی ما ومحل گفتگوی بورسی اقوام ودوستان است. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیریدبا تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنیدبهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشدضمنا چون ما مجوز مشاوره نداریم برای همیشه در بخش نظرات به احترام رعایت قانون جواب نظر را نمیدهیم صرفا نظرات وگفتگوهای شما درج میشود.بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  صفحات جداگانه
  آمار سایت
 • کل مطالب : 660
 • کل نظرات : 4157
 • افراد آنلاین : 2
 • تعداد اعضا : 1
 • آی پی امروز : 15
 • آی پی دیروز : 402
 • بازدید امروز : 98
 • باردید دیروز : 1,613
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 88
 • بازدید هفته : 1,711
 • بازدید ماه : 24,602
 • بازدید سال : 168,913
 • بازدید کلی : 1,497,652
 • کدهای اختصاصی