close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
چهارشنبه عرضه اولیه شفا
loading...

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

سلام روز بخیر-کانال تلگرام سایتapsahm@t.me/apsahm-یک مقام مسئول در بانک صادرات به بورس پرس اعلام کرد:ادامه رایزنی با وزیر و سیف و ارسال گزارش پیش بینی درآمد به بورس یک مقام مسئول با اعلام ادامه رایزنی ها با وزیراقتصاد و رئیس کل بانک مرکزی برای تکلیف تهاتر طلب ۴۲ هزار میلیارد تومانی بانک…

سلام روز بخیر


-

کانال تلگرام سایتapsahm@


t.me/apsahm


-
یک مقام مسئول در بانک صادرات به بورس پرس اعلام کرد:

ادامه رایزنی با وزیر و سیف و ارسال گزارش پیش بینی درآمد به بورس

یک مقام مسئول با اعلام ادامه رایزنی ها با وزیراقتصاد و رئیس کل بانک مرکزی برای تکلیف تهاتر طلب ۴۲ هزار میلیارد تومانی بانک صادرات، از آماده شدن گزارش پیش بینی درآمد و ارسال به سازمان بورس خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، در حالی با برگزاری مجمع سالانه و فوق العاده بانک صادرات در 15 بهمن و 5 اسفند و ارایه گزارش عملکرد ماهیانه و اطلاعات میاندوره ایی سه ماهه و معرفی مدیرعامل جدبد و دو تغییر در ترکیب هیات مدیره ، امیدها برای بارگشایی نماد بعد از حدود 20 ماه توقف زنده شده که تلاش ها برای تحقق این امید در روزهای پایانی سال ادامه دارد.

در این رابطه یک مقام مسئول در بانک صادرات به بورس پرس گفت: با توجه به تحولات اخیر ، رایزنی ها در سطح وزیر اقتصاد و رئیس کل بانک مرکزی برای مساعدت و تعیین تکلیف موضوع بسیار مهم تهاتر طلب حدود 42 هزار میلیارد تومانی با بانک مرکزی ادامه دارد و در صورت تصویب این موضوع و دریافت مصوبه، می توان به روزهای خوش بانک امیدوار بود.

وی ادامه داد: قرار بوده این هفته جلسه ای بین مسئولان وزارت اقتصاد از جمله معاون بانک و بیمه و مسئولان بانک مرکزی با مدیران بانک صادرات برگزار شود تا در صورت امکان ، مصوبه مربوط به تهاتر مطالبات با بدهی ها و همچنین تکالیف بانک مرکزی به نتیجه برسد که تا دیروز برگزار نشده اما انتظار می رود طی روزهای آینده این رویداد رخ دهد.

وی افزود: از سوی دیگر بخش مالی "وبصادر" در حال تهیه گزارش مربوط به پیش بینی درآمد و ارایه توضیحات و ارسال آن به سازمان بورس است که انتظار می رود تا آخر این هفته یا اوایل هفته آینده نهایی شود. در این صورت می توان شاهد بازگشایی نماد بانک در روزهای پایانی سال بود. با این حال باید منتظر نتیجه رایزنی ها و همچنین تصمیم سازمان بورس ماند.

به گفته وی این احتمال هم وجود دارد که موضوع تهاتر طلب با بدهی ها به سال آینده موکول شود که در این صورت مفاد گزارش قابل ارایه به بورس تغییر کند.


--در پاسخ یک کاربر


پاسخ : سلام در افزایش از انباشته حقوقی در بلند مدت برد خوبی میکند
در افزایش از اورده حقوقی مجبور است همه ویا قسمتی از وجه 1000ریال را واریز نماید


-در پاسخ یک کاربر در مورد افزایش سرمایه


پاسخ : بستگی به روند سود انباشته دارد
ایا سود انباشته کاهشی است
ایا سود انباشته افزایشی است
اثر روانی ومثبت در همیتن دونکته بالا است که منجر به افزایش ویا کاهش قیمت سهم میشود


-

بازگشت بانک بورسی بعد از تعدیل مثبت/برنامه "کاما" برای خرید ۵۰ درصد "کروی"

بانک خاورمیانه بعد از ارایه توضیح درباره علت تعدیل ۱۵ درصدی سود آماده بازگشایی امروز نماد شد و معدنی باما هم از برنامه حضور در عرضه بلوک ۵۰ درصدی توسعه معادن روی ایران خبر داد .

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، بانک خاورمیانه که با سرمایه 600 میلیارد تومانی در بورس حضور دارد ، دیروز به دلیل افشای اطلاعات با اهمیت با توقف نماد روبرو و حداکثر تا ساعت 10 امروز آماده بازگشت به تابلو با محدودیت دامنه نوسان شد.

در این رابطه، "وخاور" اعلام کرد با توجه به نتایج عملکرد واقعی 11 ماهه و پوشش کامل آخرین پیش بینی سود خالص، پیش بینی سود هر سهم حدود 15 درصد افزایش می یابد که ناشی از کاهش هزینه پول سپرده های سرمایه گذاری در 5 ماه منتهی به پایان بهمن و افزایش درآمد کارمزد ناشی از فعالیت های بین الملل بانک و صدور ضمانتنامه ها و سایر عملیات های کارمزدی است.

شرکت معدنی باما هم از برنامه حضور در عرضه بلوک 50 درصدی توسعه معادن روی ایران خبر داد .

این شرکت در نظر دارد  در قالب کنسرسیومی متشکل از "کاما" با 18.5 درصد و شرکت ذوب روی اصفهان با 7.5 درصد مجموعا 26 درصد سهم این شرکت و شرکت تابعه و در صورت پذیرش درخواست توسط سازمان بورس در مزایده 20 اسفند حضور داشته باشد.

براساس این گزارش، شرکت افق نیلی خلیج فارس اصالتا" و وکالتا" از طرف شرکت های خدماتی آینده نگر مهر، سرمایه گذاری مهر اقتصاد و نگین رویال ساحل ، اقدام به عرضه بیش از یک میلیارد و 207 میلیون و 810 هزار سهم "کروی" می کند.

بهای هر سهم این واگذاری 6614 ریال است که به صورت نقد و اقساط 5 ساله از سوی کارگزاری مهر اقتصاد در بورس تهران انجام خواهد شد.


-خبر حساس امروز


پیغام های ناظر بازار
بازگشايي نماد معاملاتي(خكاوه) 96/12/16 10:17
به اطلاع مي رساند،نماد معاملاتي شركت سايپا ديزل(خكاوه)با توجه به رفع تعليق نماد معاملاتي بدون محدوديت نوسان قيمت با استفاده از مكانيزم حراج آماده انجام معامله مي باشد. مديريت عمليات بازار شركت بورس اوراق بهادار تهران

-فاراک تا محدوده 800ریال نزول وبا حمایت روبرو شد الان در 865ریال صف خرید
-سلام. چرا پس امروز نماد شفا، متوقف بود و هر چه خواستیم خرید کنیم ، نشد؟
پاسخ : سلام هنوز اعلام نشده ممکن است بعد ساعت 12/40 اعلام شود هیچ چیز هنوز مشخص نیست

-گروه خودرو همچنان در وضعیت اصلاح قیمت
-
پیغام های ناظر بازار
اطلاعيه عرضه اوليه سهام شرکت سرمايه گذاري شفادارو (شفا) 96/12/16 11:22
به اطلاع کليه فعالان محترم بازار سرمايه مي رساند، امروز چهارشنبه مورخ 16/12/1396 تعداد 000ر943ر117 سهم معادل 10 درصد از سهام شرکت سرمايه گذاري شفادارو به عنوان پانصدوشانزدهمين شرکت پذيرفته شده براي اولين بار پس از پذيرش و درج نام شرکت در فهرست شرکت‌هاي پذيرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران در بخش ساخت مواد شيميايي و محصولات شيميايي گروه ساخت ساير محصولات شيميايي و طبقه ساخت محصولات دارويي، مواد شيميايي مورد استفاده در داروسازي و محصولات دارويي گياهي در فهرست نرخ‌هاي بازار دوم و در نماد شفا به شيوه ثبت سفارش جهت کشف قيمت عرضه خواهد شد. شد. توجه به موارد زير ضروريست: 1- دوره ثبت سفارش از ساعت 11:40 الي13:40 مي باشد. امكان اصلاح و يا حذف سفارش در اين مدت امكانپذير مي باشد. 2- سهميه در نظر گرفته شده براي هر كد حقيقي و حقوقي حداكثر 500ر1 سهم مي باشد. هر كد معاملاتي تنها مجاز به ارسال يك سفارش مي باشد. 3-ورود سفارش صرفاًا کد معاملاتي و در دوره زماني اعلام شده و به قيمت محدود در دامنه قيمتي تعيين شده ( كف قيمت 000ر4 و سقف قيمت 150ر4 ريال مي باشد)

-عرضه اولیه با چند دقیقه تاخیر ثبت تقاضا شد
-
-
-
-
-
-
--

-


حامد بازدید : 71چهارشنبه 16 اسفند 1396 زمان : 7:0 نظرات ()
ارسال نظر برای این مطلب
این نظر توسط تراختور در تاریخ 1396/12/18 و 1:26 دقیقه ارسال شده است

سلام چییا که نکشیدی ولی دمت گرم

طرح من یک سبک نو واندیشه ای نو بر اساس بیش از 1.5 میلیارد تومان معامله در ادوار گذشته است روز اول در پستی گفتم 50 نفر عضو این کلاسور خواهند شد من رویایی فکر نمیکنم ولی امار به100رسید وهنوز ادامه داردوظرفیت وکشش بازار نیز بیش از این نیست. تعدادی متقاضی را هم خودم جواب کردم چون اصلا این کاره نبودندهدفم تقابل ورقابت با هیچ سایت ویا گروه تحلیلی نیست ولی تعجب میکنم از اینهمه دشمنی بایک طرح البته جهانی دیگر برروی من گشود تعداد زیادی از سرمایه گذاران متقاضی هستند سبد سنگین شان را تحت مشورت من در بیاورند.
ولی همیشه این احساس را دارم عده ای انگشت شمار شدیدا مخالف مطلب نویسی به شیوه وبلاگ نویسی هستند
نتیجه مهم تر اینکه اگر توانستم 100 نفر را راهنمایی صحیح نمایم
اماده میشوم 1000 نفر را پوشش دهم
ولی توطئه پشت توطئه چرا من نمیدانم
چون ما واقعیت را مینویسیم
حتی اگر در خاذین ضرر کرده باشیم
نکته جالب این بود عده ای از ثبت نامیها میگفتند سودسازی های من برای انها در سالهای گذشته طوری بوده است که بنحوی میخواستند جبران کنند
خلاصه اعتبار ادمی به گفتمان صحیح با مردم است اگر کارت راخوب انجام دهی روزی پشت سر می اید
پاسخ : سلام ودرود برشما

این نظر توسط محسن در تاریخ 1396/12/16 و 12:09 دقیقه ارسال شده است

سلام .استاد بنظر شما اون کسانی که شوینده رو تو صف با قیمت 3800 تومن خریدند کیا بودند که حالا داره تو قیمت 3150 فروش میره ؟
پاسخ : سلام حق باشماست زمانی یک سهامدار در بورس موفق میشود که از هیجانات کاذب دوری کند متاسفانه هر سال شاهد ورود هزاران اماتور به بورس هستیم

این نظر توسط پویا در تاریخ 1396/12/16 و 10:55 دقیقه ارسال شده است


سلام. چرا پس امروز نماد شفا، متوقف بود و هر چه خواستیم خرید کنیم ، نشد؟
پاسخ : سلام هنوز اعلام نشده ممکن است بعد ساعت 12/40 اعلام شود هیچ چیز هنوز مشخص نیست

این نظر توسط هاتف در تاریخ 1396/12/16 و 9:49 دقیقه ارسال شده است

سلام و خسته نباشيد
چرا شاوان با 298 درصد افزايش سود داره منفي معامله ميشه؟
ممنون
پاسخ : سلام pe گروه 6 است ولی peشاوان8/66پس قیمت بالاست

این نظر توسط محمد در تاریخ 1396/12/16 و 9:47 دقیقه ارسال شده است

سلام
من چند وقتی نبودم واسه همین سوال میپرسم
این کانال تلگرام که معرفی کردیدکانال تلگرام سایتapsahm@ برای خودتونه ؟
پاسخ : سلام نه کانال متعلق به کس دیگری است

این نظر توسط تراختور در تاریخ 1396/12/16 و 8:44 دقیقه ارسال شده است

سلام.
منظورم از سوال اینه که در افزایش از انباشته چه اتفاقاتی از لحاظ روانی و بنیادی در سهم اتفاق می افته که باعث افزایش قیمت یا کاهش ان میشه
برای افزایش از اورده اتفاقات فایل 3 و 4 و 5 برای انباشته چه اتفاقاتی میافته
پاسخ : بستگی به روند سود انباشته دارد
ایا سود انباشته کاهشی است
ایا سود انباشته افزایشی است
اثر روانی ومثبت در همیتن دونکته بالا است که منجر به افزایش ویا کاهش قیمت سهم میشود

این نظر توسط تراختور در تاریخ 1396/12/16 و 8:17 دقیقه ارسال شده است

سلام
استاد در افزایش سرمایه در صورتهای مالی چه اتفاقی می افته که باعث بالا رفتن قیمت سهم میشه در افزایش سرمایه از اورده نقدینگی تزریق میشه ولی در انباشته که پولی وارد شرکت نمیشه
پاسخ : سلام در افزایش از انباشته حقوقی در بلند مدت برد خوبی میکند
در افزایش از اورده حقوقی مجبور است همه ویا قسمتی از وجه 1000ریال را واریز نماید


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:):(;):D;)):X:?:P:*=((:O@};-:B/:):S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟[حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
درباره ما
این سایت محل یاد اشتهای شخصی ما ومحل گفتگوی بورسی اقوام ودوستان است. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیریدبا تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنیدبهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشدضمنا چون ما مجوز مشاوره نداریم برای همیشه در بخش نظرات به احترام رعایت قانون جواب نظر را نمیدهیم صرفا نظرات وگفتگوهای شما درج میشود.بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  صفحات جداگانه
  آمار سایت
 • کل مطالب : 624
 • کل نظرات : 4097
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 1
 • آی پی امروز : 82
 • آی پی دیروز : 117
 • بازدید امروز : 467
 • باردید دیروز : 396
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 5
 • بازدید هفته : 1,534
 • بازدید ماه : 24,949
 • بازدید سال : 107,451
 • بازدید کلی : 1,436,190
 • کدهای اختصاصی