close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
وایران کانون توجه
loading...

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

سلام روزبخیر-کانال تلگرام سایتapsahm@t.me/apsahm--وایران رشد بعلت انجام معاملات بلوکی در اینده الن 23 میلیون صف خرید-گروه لیزینگ در کانون توجه وهمگی مثبت-بله ولغدر تا این لحظه از مقاومت 1200ریال عبور کرد فعلا قبل از عید سهم در حال دست به دست شدن است تا خبرهای اصلی بعد عید تکلیف این نماد را…

سلام روزبخیر


-

کانال تلگرام سایتapsahm@


t.me/apsahm


-
-وایران رشد بعلت انجام معاملات بلوکی در اینده الن 23 میلیون صف خرید
-گروه لیزینگ در کانون توجه وهمگی مثبت
-بله ولغدر تا این لحظه از مقاومت 1200ریال عبور کرد فعلا قبل از عید سهم در حال دست به دست شدن است تا خبرهای اصلی بعد عید تکلیف این نماد را مشخص کند

-
در آخرین اطلاعات مهم اعلام شد:

تعدیل منفی فوق سنگین27 هزار و 3600 درصدی و توضیحات چند شرکت

دو شرکت اقدام به تعدیل منفی فوق سنگین 27 هزار و 3600 درصدی کردند و بورس تهران به همراه چند شرکت درباره علت کاهش و افزایش سود و نوسان قیمت توضیح دادند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، آخرین اطلاعات مهم اعلامی شرکت های بورسی و فرابورسی در کدال با ارایه توضیحات در مورد تغییر درآمد و تغییر سود به زیان دو شرکت و تعدیل های فوق سنگین و توضیحات خنثی و تکراری سه شرکت درباره نوسان قیمت بیش از 40 و 20 درصدی قیمت سهام همراه شده است.

براساس این گزارش، بورس اوراق بهادار تهران بعد از کاهش 24 درصدی سود هر سهم از 282 به 215 ریال و توقف نماد اعلام کرد: درآمد شرکت از محل کارمزد عضویت کارگزاران در آخرین پیش بینی با اعمال فرمول های جدید درآمدی و با توجه به سهم هر یک از کارگزاران طبق الگوی دوره گذشته برآورد شده بود.

معهذا در شش ماهه دوم عملاً سهم کارگزاران از بازار از الگوی سال گذشته تبعیت نکرده و با تغییر مواجه شد. با این تغییر، عمده ارزش معاملات به تعداد معدودی کارگزاران اختصاص یافت و همچنین با توجه به اعمال سقف حق عضویت برای کارگزاران مذکور، درآمد حق عضویت کارگزاران در مقایسه با پیش بینی قبل، کاهش قابل ملاحظه ای داشته است.

همچنین سود سپرده بانکی برآورد شده در پیش بینی قبل با فرض دریافت 25 میلیارد تومان رهن واحدهای اداری و تجاری و همچنین مبلغ 45.4 میلیارد تومان تسهیلات بانکی جهت تکمیل ساختمان محاسبه شده بود که با توجه به عدم تحویل واحدها تا تاریخ تهیه این گزارش، رهن واحدهای مذکور دریافت نشده و از تسهیلات نیز 27 بیش از 27 میلیارد تومان دریافت شده است.

کارخانجات تولیدی شیشه دارویی رازی هم علت کاهش 26 درصدی سود ( از 290 به 215 ریال ) را کاهش فروش شرکت از  50.5 به 42.3 میلیارد تومان و  ناشی از شرایط نامناسب شرکت‌های داروسازی و افزایش زیان تسعیر ارز تسهیلات ارزی از 3.1 به 6.6 میلیارد تومان متناسب با افزایش نرخ یورو و تسعیر تسهیلات ارزی به نرخ 5400 تومان به ازاء هر یورو اعلام کرد.

اما صنایع‌ ریخته‌گری‌ ایران‌ که با سرمایه 40 میلیارد تومانی در بورس حاضر است ، سود 3 ریالی هرسهم را با تعدیل 3600 درصدی مواجه و به زیان 105 ریالی تغییر داد و در 9 ماه هم 135 درصد معادل 142 ریال زیان را محقق و علت این تعدیل منفی فوق سنگین را کاهش 14 درصدی فروش به 44.7 میلیارد تومان و عمدتا ناشی از کاهش تقاضای شرکت ایران خودرو دیزل در 3 ماهه آخر سال 96 اعلام کرد.

کاشی حافظ نیز که با سرمایه 18 میلیارد تومانی در بازار دوم معاملات بورس حضور دارد، زمانی با P/E حدود 777 مرتبه ای یکی از بالاترین های این متغیر مهم را دارا بود ، سود 4 ریالی را به زیان 1077 ریالی تغییر داد که معادل 27 هزار درصد است.

"کحافظ" علت این تغییر 180 درصدی را عدم تحقق پیش بینی اعلام شده دانسته است.

 

پگاه گلستان هم تعدیل منفی 19.5 درصدی پیش بینی سود هر سهم (از 980 به 789 ریال) را ناشی از افزایش نرخ متوسط شیر خام دریافتی و تامین شیر خام با درصد چربی مطلوب و افزایش بهای تمام شده و عدم افزایش متناسب نرخ محصولات و کاهش حاشیه سود ناخالص اعلام کرد.

داروسازی‌ امین‌ نیز درباره افزایش 18 درصدی پیش بینی سود (از 254 به 299 ریال) را تغییر در ترکیب فروش ، افزایش فروش محصولات کارمزدی با حاشیه سود بالاتر  و تاثیر افزایش قیمت برخی از محصولات اعلام کرد.

شرکت دارای صف خرید بسته‌ بندی‌ ایران‌ درباره رشد بیش از 40 درصد طی 5 روز کاری و ريخته گري تراکتور سازي هم درباره افزایش بیش از 20 درصدی و صنعت روي زنگان دارای صف فروش و نظاره گر کاهش بیش از 20 درصدی، اعلام کردند تا مقطع فعلی تغییر با اهمیتی در وضعیت مالی یا عملکرد شرکت رخ نداده و به نظر می رسد نوسان قیمت سهام شرکت طی روزهای معاملاتی اخیر با توجه به روند عادي بازار صورت گرفته است.

انتهای پیام


-صف خرید در گروه خودرویی خاور -خوساز-خکار-خزامیا-ختوقا تا این لحظه البته صفهای محکمی نیستند

-صف خرید سنگین در خزامیا تا این لحظه 37میلیون سهم
-بازی بی سروصدای کم ریسک وتوشه در حمایت 2000ریال ومقاومت 2200ریال
-ضمن عرض سلام
نظرتان راجع به خرید بهپاک؟
ممنونپاسخ : سلام حمایت بهپاک 3500و3600ریال مقاومت 4000و4500ریال
-مرموز ترین سهم نا شناخته بازار شپارس صف خرید سنگین سالهای قبل  دوبار حوصله رصد سالیانه سهم را دوستان داشتندسود خوبی گرفتند ولی سود گرفتن از این سهم فرمولی طولانی وماندگاری در سهم رادارد

-

نام تیم ملی فوتبال ایران در گینس ثبت شد

نام تیم ملی فوتبال ایران پس از عملکرد در مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه وارد کتاب رکوردهای گینس شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، نام تیم ملی فوتبال ایران پس از کلین شیت های پیاپی (دروازه‌بانی در طول یک بازی هیچ گلی نخورد) در مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه وارد کتاب رکورد های گینس شد.


ز عجایب بورس ساذری تا این لحظه با 43درصد رشد مواجه شده است
-تا این لحظه در بورس وفرا بورس 471نماد مورد معامله واقع شده اند
-تا این لحظه در بورس وفرا بورس 18 نماد حق تقدم موذد معامله واقع شده است
-روزهای اینده اگر فرصت نوشتن باشد سعی خواهیم کرد اطلاعات کامل تری را منتشر کنیم
-فنوال هنوز به اصلاح قیمت خود ادامه میدهد

-نقل از ره اورد 365


ونوین-ماهانه-تعدیل شده
یک رالیِ نزولیِ 2ساله را طی کرده است.قیمت حدود 100% کاهش پیدا کرده وبازهم کاهش می یابد.موجِ 1 از سوپر سیکل، که یک لیدینگ دیاگونال هست،درشکل مشخص است.موج 2 رو به اتمام است وبه زودی موج 3 با اهداف بالای 230 تومان تا چند سال آتی مد نظر است.از لحاظ بنیادی و دارایی، ونوین یکی از برترین بانکهاست ولی به علتِ کابوس بانکها چنین گرفتار شده است. 9/12/96


-کابوس بانکها این دو کلمه را خاطر بسپاریدفعلا اطراف نماد های بانکی نچرخید
-
-
-

-
-
-
-
-
--
-
-
-
-
-
-
-
-
حامد بازدید : 93چهارشنبه 09 اسفند 1396 زمان : 7:0 نظرات ()
ارسال نظر برای این مطلب
این نظر توسط تراختور در تاریخ 1396/12/10 و 18:51 دقیقه ارسال شده است

سلام
کار من اقماریه 14 روز کار 14 روز استراحت موقع کار هم که نقطه صفر مرزی انتن موبایل هم نداریم الان 14 روز استراحت شروع شده. استاد یک سوال
شرکتهایی که مشمول ماده 141 هستند اگر بخوان افزایش سرمایه بدن از کجا بفهمیم که شرکت در این افزایش سرمایه مقرون به صرفه هست یا نه؟ ممنون
پاسخ : سلام جوابهای متعددی هست
1-برای خروج از ماده 141 اگر دارایی ها واملاک وتجهیزات کفاف نکند ممکن است کاهش سرمایه انجام شود
پاسخ : 2- حضور در افزایش سرمایه ای مرتبط با ماده 141 خوب است که ان شرکت دارایی ها وتجهیزات بالایی داشته باشد
پاسخ : 3-تغییر زبان انباشته بسمت شیب کاهش زیان وحرکت بسمت سود انباشته باشد
پاسخ : 4- زیر 1000ریال باشد
پاسخ : 5-درصد افزایش بیش از 50 درصد باشد

این نظر توسط محسن در تاریخ 1396/12/9 و 11:03 دقیقه ارسال شده است

سلام .
بزرگوار ممنون میشم نظرتون رو در مورد شوینده بگین.
ممنون از راهنمایی های ارزنده تون
پاسخ : سلام روند اصلاح قیمت تدریجی استقبل از عید همین وضع را خواهد داشت

این نظر توسط babaei در تاریخ 1396/12/9 و 10:31 دقیقه ارسال شده است

سلام استاد زگلدشت زا چه میشود؟
پاسخ : سلام قبل عید رهایش کرده اند نزول کند دست پایین جمعش کنند

این نظر توسط سامان در تاریخ 1396/12/9 و 10:27 دقیقه ارسال شده است

ضمن عرض سلام خدمت استاد گرامی
نظرتان راجع به خرید بهپاک؟
ممنون
پاسخ : سلام حمایت بهپاک 3500و3600ریال مقاومت 4000و4500ریال
خرید وفروش ما کاری نداریم


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:):(;):D;)):X:?:P:*=((:O@};-:B/:):S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟[حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
درباره ما
این سایت محل یاد اشتهای شخصی ما ومحل گفتگوی بورسی اقوام ودوستان است. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیریدبا تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنیدبهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشدضمنا چون ما مجوز مشاوره نداریم برای همیشه در بخش نظرات به احترام رعایت قانون جواب نظر را نمیدهیم صرفا نظرات وگفتگوهای شما درج میشود.بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  صفحات جداگانه
  آمار سایت
 • کل مطالب : 624
 • کل نظرات : 4097
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 1
 • آی پی امروز : 82
 • آی پی دیروز : 117
 • بازدید امروز : 469
 • باردید دیروز : 396
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 5
 • بازدید هفته : 1,536
 • بازدید ماه : 24,951
 • بازدید سال : 107,453
 • بازدید کلی : 1,436,192
 • کدهای اختصاصی