close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
ذوب کانون توجه بازار
loading...

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

سلام روز بخیر-فخوز گزینه بلند مدت مورد اشاره ما در سالهای قبل الان4600ریال واما فولاد در تلاش برای عبور از مقاومت 3000ریال-واما ذوب هنوز عقلانیت برسهم حاکم نشده وفروش در قیمت بالا وشناسایی سود مقطعی در دستور کار عده ای قرار دارند ولی برد احتمالی با انهایی است که در کنار نوسان گیری…

سلام روز بخیر


-فخوز گزینه بلند مدت مورد اشاره ما در سالهای قبل الان4600ریال واما فولاد در تلاش برای عبور از مقاومت 3000ریال
-واما ذوب هنوز عقلانیت برسهم حاکم نشده وفروش در قیمت بالا وشناسایی سود مقطعی در دستور کار عده ای قرار دارند ولی برد احتمالی با انهایی است که در کنار نوسان گیری همچنان با سهم هستند
-بیمه ما 1300 ریال امروز هم مثبت کامل در 1432 ریال خورد ملاک باز بینی ساعت 12/30 می باشد
-
حمایت پلاسک رو میشه بفرمایید
پاسخ : سلام حمایت 800مقاومت 900ریال

-
وزیر نفت با بیان اینکه افزایش قیمت بنزین در بودجه سال 97 دیده شده است، افزود: زمان و چگونگی افزایش قیمت بنزین هنوز مشخص نیست.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، بیژن نامدار زنگنه در خصوص انتشار اخباری مبنی بر افزایش قیمت بنزین گفت:هر وقت لازم شد دولت موضوع افزایش قیمت بنزین را عنوان می کند.
وی با بیان اینکه افزایش قیمت بنزین در بودجه سال 97 دیده شده است، افزود: اینکه چه زمانی و چگونه افزایش قیمت بنزین اعمال شود، هنوز مشخص نیست.
وزیر نفت تصریح کرد: بحث مبلغ قیمت بنزین هنوز باز است و این تصمیم در مجلس جای بحث دارد.
-یکی پرسید در ذوب چه خبر است گفتم یحتمل در اینده معامله میلیاردی سهام را تجربه خواهد کرداین بده بستان امروز صرفا نرمش های اولیه است
-بعضی مواقع سبدت قفل میشود سعی کن حرص نخوری اگر اشتباه را پیدا کنی گره ان سبد باز میشودوقتی باز شود شاید در سی سهم متوالی سود ببری این وضعیت برای همه هست ولی برنده کسی است که  اشتباه را به پیروزی تبدیل کند
-معمولا در یک سبد یکصد میلیونی نزول 5 میلیون تومانی طبیعی است وبا مدیریت میتوان همان سبد را به 105میلیون تومان رشد داد
-ذوب از بس پنهانکاری کرد ولی نتوانست بوی دلنشین ابگوشت را پنهان کند هرچه عرضه میشود خریداری میشود اگر حقوقی امروز عرضه نمیکرد براحتی بالای 1000ریال صعود میکرد ولی هنوز حقوقی نمیدانم به چه علتی اجازه صعود به بالای 1000ریال را نمیدهد باید منتظر روزهای اینده بود
-وغدیر-وصندوق-تاپیکو-های وب  صف های خرید تا این لحظه
-

نماد "های وب" بسته شد/ توضیح مدیرعامل

دقایقی پیش نماد "های وب" بسته شد و مدیرعامل این شرکت هم گفت: در جریان توقف نماد قرار گرفتم اما علت آن را نمی دانم.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، دقایقی پیش نماد معاملاتی داده گستر عصر نوین در میانه داد وستد امروز بازار سهام بسته شد.

هنوز علت این رویداد  مشخص نشده و ایمان میری مدیرعامل این شرکت هم به بورس پرس گفت: در جریان توقف نماد قرار گرفتم اما علت آن را نمی دانم. جلسه ایی از قبل تعیین شده با مسئولان سازمان بورس برای ظهر امروز دارم و این موضوع را خواهم پرسید.

براساس این گزارش، در جریان معاملات امروز، بیش از 91.4 میلیون سهم "های وب" با رشد 5 درصدی قیمت معامله شد و قبل از توقف نماد هم صف خرید بیش از 3 میلیونی با قیمت 627 تومان تشکیل شده بود.

انتهای پیام


-ثفارس اشاره های چند ساله ومکرر ما درقیمتهای کمتر با این مضمون که حقوقی سهم همیبشه حامی سهم است الان صف خرید ده میلیونی دارد تا این لحظه
-خنده ام میگیره برا ذوب این همه حقیقی بر سرغیرت امده وذوب را هل میدهد بسمت 1000ریال
-
درگفت وگوی بورس پرس با نائب رئیس هیات مدیره اعلام شد:

توضیحاتی از عرضه ۱۵.۸درصد"خودرو"، ۳۳ درصد بانک پارسیان، عملکرد مدیرعامل و قراردادهای خارجی

نائب رئیس هیات مدیره ایران خودرو با اعلام زمان تقریبی، وجود مشتری برای بلوک ۱۵.۸درصدی و نحوه صرف وجوه حاصله،درباره بلوک ۳۳ درصدی بانک پارسیان، عملکرد مدیرعامل و قراردادهای خارجی توضیح داد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، در پی اعلام عرضه 15.85 درصد سهام ایران خودرو توسط سرمایه گذاری سمند و نگار نصر ، بار دیگر این خودروساز مورد توجه فعالان بازار سرمایه قرار گرفت و برخی سئوالاتی را مطرح شد.

10.2 درصد از این این بلوک متعلق به سرمایه گذاری سمند و 5.6 درصد دیگر متعلق به نگار نصر بوده و شامل بیش از 2.2 میلیارد سهم است که به قیمت پایه هر سهم 4034 ریال و به صورت 28.26 نقد و 71.74 درصد اقساط دو ساله عرضه می شود و می تواند نقش مهمی در آینده مدیریت ایران خودرو داشته باشد.

زمان تقریبی عرضه ، وجود مشتری و  تامین بخشی از منابع دومین خودرو ملی

در این رابطه حجت اله صیدی نائب رئیس هیات مدیره ایران خودرو در پاسخ به سئوالاتی درباره زمان تقریبی عرضه ، وجود مشتری و نحوه مصرف وجوه حاصله به بورس پرس توضیح داد: انتظار می رود طی 10 روز کاری آینده و با هماهنگی بورس تهران ، این بلوک در اوایل دی ماه عرضه شود.

وی ادامه داد: در این رابطه مذاکراتی با چند متقاضی بالفعل انجام شده و برخی هم اعلام کرده اند بعد از تصمیم نهایی وارد عرصه رقابت خواهند شد. از سوی دیگر یکی دو شرکت عمومی و سهامی عام بزرگ هم ممکن است به جمع متقاضیان بپیوندند.

وی افزود: با توجه به در جریان بودن چند پروژه مهم ایران خودرو ، عمده وجوه حاصله ناشی از فروش بلوک فوق، صرف پلت فرم مشترک برای تولید دومین خودرو ملی ایران خواهد شد که قرارداد آن سال گذشته امضاء و مقدماتی مانند طراحی و موتور انجام شده است.   

تکلیف واگذاری بلوک 33 درصدی بانک پارسیان

این مقام مسئول با اشاره به اینکه واگذاری بلوک 15.8 درصدی "خودرو" در اولویت قرار داشت و قرار است چند زیرمجموعه دیگر هم واگذار شود، در مورد تکلیف واگذاری بلوک 33 درصدی بانک پارسیان هم توضیح داد: واقعیت این است که هم بانک مرکزی ، هم هیات مدیره ایران خودرو و هم ایدرو خواهان فروش سهام بانک و خروج شرکت از بانکداری هستیم اما علاوه بر توقف نماد "وپارس" و لزوم شفاف سازی، به مقدمات مهمی مانند تجمیع کدها و وجود مشتری بالقوه نیاز است.

صیدی ادامه داد: واگذاری این بلوک از قبل در هیات مدیره تصویب شده و تصمیم به فروش هم جدی است اما باید مشتری توانمندی وجود داشته باشد تا معامله ایی رخ دهد. بنابراین به نظر می رسد در سال جاری امکان عرضه بلوک 33 درصدی بانک پارسیان وجود نداشته باشد.

دلایل رضایت از عملکرد یکه زارع

نائب رئیس هیات مدیره ایران خودرو در برابر این سئوال که با توجه به کنار گذاشتن مهدی جمالی از مدیرعامل سایپا ، آیا احتمال تغییر یکه زارع  هم وجود دارد یا خیر؟ اظهار داشت:  مدیرعامل ایران خودرو عملکرد مناسبی داشته و طی 4 سال اخیر توانسته میانگین کیفیت مواردی چون خدمات پس از فروش و قطعات و مراجهع مشتریان را 32 درصد افزایش دهد و 100 درصد تجاری سازی را پیاده کند. به طوری که در حال حاضر همه خودروهای دارای نقص مربوط به سال های 91 و 92 ، تجاری سازی و عرضه شده اند.

صیدی افزود: از سوی دیگر با تولید 482 هزار دستگاه در سال جاری، تاکنون 135 درصد از بودجه محقق و هزینه ها کنترل شده و شرکت از زیان به سود رسیده است. بنابراین هیات مدیره ایران خودرو و مسئولان ارشد هم از عملکرد یکه زارع راضی هستند.

آخرین وضعیت قراردادهای خارجی ایران خودرو

وی در مورد آخرین وضعیت قراردادهای خارجی ایران خودرو هم به بورس پرس گفت: بعد از تولید رسیدن پژوه 2008 ، نوبت تولید پژو 301 است که در حال طی مراحل نهایی بوده و انتظار می رود از اوایل سال آینده به بهره برداری برسد.

صیدی با اشاره به آغاز تولید انبوه هایما اس 5 از دیروز در سایت ایران خودرو خراسان ، ادامه داد: قرارداد خودروهای تجاری با بنز نهایی شده و برای خودروهای سواری هم 4 قرارداد مربوط به تولید، خدمات پس از فروش و تامین قطعات هم درحال نهایی شدن است و باید منابع مالی هم تامین شود . بنابراین مانعی هم برای تولید خودروهای مشترک با بنز وجود ندارد.

انتهای پیام


-

در گزارش 6 ماهه نسبت به سال مالی قبل؛
"شپنا" 402 درصد سود را افزایش داد
شرکت پالایش نفت اصفهان در نیمه نخست سال مالی 96 مبلغ 422 ریال سود به ازای هر سهم محقق کرد که نسبت به مدت مشابه سال قبل 402 درصد افزایش داشت.
 

شرکت پالایش نفت اصفهان اطلاعات و صورت های مالی میاندوره ای 6 ماهه منتهی به 31 شهریور ماه 96 را حسابرسی نشده و با سرمایه 20 هزار میلیارد ریال منتشر کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا)، شرکت پالایش نفت اصفهان طی دوره شش ماهه مبلغ 422 ریال سود به ازای هر سهم محقق کرد که نسبت به مدت مشابه سال قبل 402 درصد افزایش داشت.

گفتنی است این شرکت در شش ماهه منتهی به 31 شهریور ماه 95 مبلغ 84 ریال سود به ازای هر سهم کنار گذاشت و در پایان دوره 573 ریال سود پوشش داد.

"شپنا" سود خالص پایان دوره را 8 هزار و 436 میلیارد و 448 میلیون ریال اعلام کرده که 5 هزار و 754 میلیارد و 552 میلیون ریال سود انباشته به آن اضافه شده و منجر به سود خالص 422 ریالی به ازای هر سهم شده است که معادل 402 درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش داشته است.

پالایش نفت اصفهان در دوره 6 ماهه سال مالی قبل یک هزار و 608 میلیارد و 465 میلیون ریال زیان انباشته شناسایی کرده بود.


-تا شنبه خدا نگه دار
-

-


-

سیگنال های به سود رسیده


ذوب در محدوده 750ریال پیشنهاد وتا 939 ریال سری قبل رشد کرده وسری دوم.......-فنوال مورخه 16 مهر 1242ریال قابل خرید بوده
-غشان مورخه 16 مهر 3154ریال قابل خرید بوده
وبیمه در مورخه 22مهر زیر 2700ریال براحتی قابل خرید بوده
بیمه ما روز اخر قبل از رفتن به مجمع مورخه 22مهرخرید 1000سهم تستی اشاره شد

-فاسمین حمایت3700مقاومت 4200ریال وقتی قیمت ورود دلخواه تو نیست صبر کن واگر وارد شدی تستی 1000سهم بخر حتما قیمت های سه ماهه را چک کن

-ولغدر 25 مهر در مدار تست قرار گرفت
-ونفت در مدار کنترل از امروز مورخه 26مهر حمایت اول 1500ریال فقط 1000سهم تستی
-ایا قبول میکنید شتران اشاره شش ماه گذشته مابوده است با این رشد مناسب الان 3560ریال امروز مورخه 29 مهر
-فولاد سیگنال فنی ما در محدده 1350ریال در گذشته امروز 29مهر
-فملی سیگنال دقیق ما قبل از مجمع سالیانه  تقسیم سودامروز 29مهر

--فخوز سیگنال 18 ماهه وبلند مدت ما اخرین اشاره حمایت 3800ریال بوده که تا محدوده3890ریال افت والان در محدوده4110ریال است تا این لحظه امروز29 مهر
-تکمبا حمایت 750ریال الان 844 ریال تاریخ درج 1ابان در ادامه مطلب
-اخابر سهم پیشنهادی ما در سال گذشته اما اخرین پیشنهاد در محدوده 1900ریال اوایل شهریورالان الان 2140ریال
-

-

سیگنال های به سود رسیده


-فنوال مورخه 16 مهر 1242ریال قابل خرید بوده
-غشان مورخه 16 مهر 3154ریال قابل خرید بوده
وبیمه در مورخه 22مهر زیر 2700ریال براحتی قابل خرید بوده
بیمه ما روز اخر قبل از رفتن به مجمع مورخه 22مهرخرید 1000سهم تستی اشاره شد

-فاسمین حمایت3700مقاومت 4200ریال وقتی قیمت ورود دلخواه تو نیست صبر کن واگر وارد شدی تستی 1000سهم بخر حتما قیمت های سه ماهه را چک کن

-ولغدر 25 مهر در مدار تست قرار گرفت
-ونفت در مدار کنترل از امروز مورخه 26مهر حمایت اول 1500ریال فقط 1000سهم تستی
-

سیگنال های به سود رسیده


ذوب در محدوده 750ریال پیشنهاد وتا 939 ریال سری قبل رشد کرده وسری دوم.......-فنوال مورخه 16 مهر 1242ریال قابل خرید بوده
-غشان مورخه 16 مهر 3154ریال قابل خرید بوده
وبیمه در مورخه 22مهر زیر 2700ریال براحتی قابل خرید بوده
بیمه ما روز اخر قبل از رفتن به مجمع مورخه 22مهرخرید 1000سهم تستی اشاره شد

-فاسمین حمایت3700مقاومت 4200ریال وقتی قیمت ورود دلخواه تو نیست صبر کن واگر وارد شدی تستی 1000سهم بخر حتما قیمت های سه ماهه را چک کن

-ولغدر 25 مهر در مدار تست قرار گرفت
-ونفت در مدار کنترل از امروز مورخه 26مهر حمایت اول 1500ریال فقط 1000سهم تستی
-ایا قبول میکنید شتران اشاره شش ماه گذشته مابوده است با این رشد مناسب الان 3560ریال امروز مورخه 29 مهر
-فولاد سیگنال فنی ما در محدده 1350ریال در گذشته امروز 29مهر
-فملی سیگنال دقیق ما قبل از مجمع سالیانه  تقسیم سودامروز 29مهر

--فخوز سیگنال 18 ماهه وبلند مدت ما اخرین اشاره حمایت 3800ریال بوده که تا محدوده3890ریال افت والان در محدوده4110ریال است تا این لحظه امروز29 مهر
-تکمبا حمایت 750ریال الان 844 ریال تاریخ درج 1ابان در ادامه مطلب
-اخابر سهم پیشنهادی ما در سال گذشته اما اخرین پیشنهاد در محدوده 1900ریال اوایل شهریورالان الان 2140ریال
-نماد سیستم حمایت 4000ریال مقاومت 4800ریال الان 4471ریال امروز 8 ابان در ادامه مطلب درج شد
-امروز خپارس در محدوده 770ریال حمایت مشخص شد زمان اعلام قیمت800 ریال بود الان 820ریال صف خرید دارد مورخه 9ابان

--ثشاهد حمایت 1100ریال در جدول ادامه قرار می گیرد امروز10 ابان
-رمپنا 7000ریال اگر نزول کرد کم ریسک تستی 1000سهم درج در ادامه مطلب 14 ابان
-دامین امروز 1727ریال هم معامله شد پیش بینی ماههای قبل ما در اشاره چندین بار به سهم صحیح بودما حمایت را معمولا 1500ریال اعلام میکردیم
-ولساپا حمایت 1200ریال مقاومت 1400ریال در ادامه مطلب ویژه قرار میگیرد در 22ابان

-شفن مستعد رشد امروز 11 ابان در ادامه مطلب قرار می گیرد حمایت 24000ریال مقاومت 30000ریال
-درج 14 اذردر ادامه مطلب
سلام.  نظرتون در مورد سمگا رو می خواستم بدونم
پاسخ : سلام حمایت 1800مقاومت اول 2000دوم2100سوم2200ریال

-وخارزم الان 890ریال زیر 800ریال به دفعات مکرر اشاره کردیم
-حتوکا حمایت 1700ریال مقاومت 1900و2000و2100ریال در ادامه مطلب قرار می گیرد19اذر
-نماد فارس را از امروز رصد کنید در ادامه مطلب قرار می گیرد مورخه 21 اذر
-
-
-
-
--
-
-
-
--
-
-
-
-
-
-
-
--
-

-
-
-
-
-

--
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
--
-
-
-
--
-
-
-
-
-
-
-
--
-
-

--
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
--
-
-
-
--
-
-
-
-
-
-
-
--
-

-
-
-
-
-

--
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
--
-
-
-
--
-
-
-
-
-
-
-
--
-
-
-
حامد بازدید : 45چهارشنبه 22 آذر 1396 زمان : 7:3 نظرات ()
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:):(;):D;)):X:?:P:*=((:O@};-:B/:):S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟[حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
درباره ما
این سایت محل یاد اشتهای شخصی ما ومحل گفتگوی بورسی اقوام ودوستان است. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیریدبا تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنیدبهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشدضمنا چون ما مجوز مشاوره نداریم برای همیشه در بخش نظرات به احترام رعایت قانون جواب نظر را نمیدهیم صرفا نظرات وگفتگوهای شما درج میشود.بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  صفحات جداگانه
  آمار سایت
 • کل مطالب : 642
 • کل نظرات : 4122
 • افراد آنلاین : 3
 • تعداد اعضا : 1
 • آی پی امروز : 28
 • آی پی دیروز : 375
 • بازدید امروز : 143
 • باردید دیروز : 1,426
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 76
 • بازدید هفته : 3,081
 • بازدید ماه : 24,398
 • بازدید سال : 137,924
 • بازدید کلی : 1,466,663
 • کدهای اختصاصی