close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
حقوقی ثفارس همیشه از این سهم حمایت کرده
loading...

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

سلام روز بخیر-صف خرید سنگین در فایرا تا این لحظه-بورس پرس خبر می دهد:اطلاعات مهم از شرکت ۱۸۰ میلیاردی آماده عرضه اولیه در بورسشرکت پرداخت الکترونیک سامان کیش با سرمایه ۱۸۰ میلیارد تومانی در بورس تهران درج شد و در صف عرضه اولیه ایستاد. به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، بعد از درج نماد…

سلام روز بخیر


-صف خرید سنگین در فایرا تا این لحظه
-
بورس پرس خبر می دهد:

اطلاعات مهم از شرکت ۱۸۰ میلیاردی آماده عرضه اولیه در بورس

شرکت پرداخت الکترونیک سامان کیش با سرمایه ۱۸۰ میلیارد تومانی در بورس تهران درج شد و در صف عرضه اولیه ایستاد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، بعد از درج نماد هفته گذشته شرکت 100 میلیارد تومانی مدیریت صنعت شوینده توسعه صنایع بهشهر، شرکت پرداخت الکترونیک سامان کیش هم در بورس تهران درج و آماده عرضه اولیه 10 درصد سهام در روزهای نامعلوم شد.

براساس این گزارش، این شرکت بعد از موافقت 3 تیر سال جاری هیئت ‌پذیرش، به ‌عنوان پانصد و بیستمین شرکت بورسی در بخش کامپیوتر و فعالیت‌های مربوط به آن، گروه و طبقه مشاوره مربوط به نرم‌افزار و عرضه نرم‌افزار و با نماد "سپ" در بازار دوم معاملات بورس درج شده است.

بررسی های بورس پرس از مختصات این شرکت نشان می دهد، "سب" در حالی دی سال گذشته سرمایه اسمی را از 90 به 180 میلیارد تومان رسانده که دارای 40 شعبه و نمایندگی در سراسر کشور و مالکیت 650 هزار دستگاه کارتخوان و پشتیبانی 24 ساعته است.

سال مالی پرداخت الکترونیک سامان کیش که از 82 تاسیس شده، 30 آذر بوده و در برابر پرداخت سود 889 ریال سود سال مالی 95، سود سال مالی جاری را 614 ریال پیش بینی و در 6 ماهه منتهی به خرداد هم 379 ریال را محقق کرده و اولین سود سال مالی آینده هم 838 ریال پیش بینی شده است.
است.

شرکت های به پرداخت ملت، آپ، تجارت الکتریک پارسیان و کارت اعتباری ایران کیش هم از رقبای اصلی آن بشمار می روند.

این شرکت با 1236 نیروی انسانی، دارای مشتریانی چون بانک های سپه، رفاه ، صادرات، سامان، توسعه ، انصار و ملی بوده و با سهم 17درصدی تراکنش ها ، بعد از به پرداخت ملت در رتبه دوم قرار دارد. 

همچنین در ترکیب سهامداری آن ، بانک سامان با 27.8 درصد، بانک رفاه با 30 درصد و گروه توسعه مالی و اقتصادی سامان و بیمه سامان با 15.2 و 15 درصد، حضور دارند.-حق تقدم دسبحا تحت نظر حمایت 2500مقاومت 3000و3500ریال

-
در سال ۲۰۱۸ رخ می دهد:

پیش بینی بانک آمریکایی از افزایش ۹ درصدی قیمت نفت

بانک آمریکایی گلدمن ساکس پیش بینی کرد قیمت نفت حداقل تا سال ۲۰۱۸ روند رو به رشد را حفظ خواهد کرد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس به نقل از بلومبرگ، موسسه آمریکایی گلدمن ساکس پیش بینی کرد قیمت نفت حداقل تا سال 2018 روند رو به رشد خود را حفظ خواهد کرد.

این بانک آمریکایی پیش بینی برای قیمت نفت وست تگزاس اینترمدییت و شاخص جهانی برنت را نسبت به گزارش قبلی بالاتر برده و اعلام کرد: اوپک و متحدان هفته گذشته تعهدی قوی تر از حد انتظار برای تمدید توافق کاهش تولید نشان دادند. این موسسه انتظار دارد در طی 12 ماه آینده قیمت نفت شامل رشد 9 درصدی باشد.

این پیش بینی مثبت، در تضاد با ارزیابی ارائه شده از سوی موسسه سیتی گروپ است که پیش بینی کرده اعضای اوپک، کانادا، برزیل، روسیه و آمریکا عرضه نفت را در ماه های آینده افزایش خواهند داد. هرچند تحلیلگران گلدمن ساکس معتقدند اوپک و متحدان به طور کامل از توافق کاهش تولید تبعیت خواهند کرد اما در عین حال هشدار داده نفت شیل و سایر تولید کنندگان تا سال 2019 شروع به واکنش نشان دادن به تقویت قیمت نفت خواهند کرد.

تحلیلگران گلدمن ساکس از جمله دامین کوروالین در این گزارش اعلام کرده اند: همچنان ارزیابی اوپک از واکنش تولید کنندگان از جمله تولید کنندگان شیل به افزایش قیمت ها را بیش از حد محافظه کارانه می دانیم... معتقدیم نشانه های این واکنش که خود را در افزایش فعالیت های حفاری و تولید نفت در ماه های آینده نشان خواهد داد، نقش مهمی در خودداری از فراتر رفتن سیاست فعلی اوپک ایفا خواهد کرد.

این بانک آمریکایی در خصوص رشد تقاضای جهانی نفت خوش بینانه است و انتظار دارد توافق کاهش تولید زودتر از موعد به اتمام برسد و تولید نفت در سه ماهه پایانی 2018 افزایش یابد. اما ما انتظار داریم در آن مقطع میزان ذخایر نفتی جهان به نزدیکی رقم متوسط 5 سال اخیر برسد و با وجود خروج تولید کنندگان از توافق میزان ذخایر در نزدیکی همین سطح باقی بماند.

انتهای پیام


-صادرات لاستیک یزد به 45 کشور دنیا
-

امروز شنبه 18 آذر  96، صفحات بورسی روزنامه های صبح کشور از کانال شکنی مجدد شاخص سهام، جذب سرمایه خارجی در بورس با سبد دارایی و فاینکس 2018  نوشتند.

پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا)، مروری دارد بر تیترهای اصلی امروز صفحات بورسی روزنامه های کشور که در زیر می آید:

 

همشهری

•       هشدار سازمان بورس به مدیران فریبکار

•       عبور ارزش مبادلات بازار سرمایه از مرز 33 میلیارد دلار

•       درخواست برای آغاز به کار آزمایشی بورس ارز

•       اتلاف 98 درصد از منابع مالی بورس انرژی

•       پرداخت سود سهام عدالت، معضل مسایل اداری

•      مذاکرات بورس هنگ کنگ برای عرضه سهام آرامکو

•     حمایت تعاونی ها از عرضه مواد پتروشیمی در بورس کالا

 

دنیای اقتصاد       

•         دو پیام " دلار" به بورس

•         هفته پرتلاطم بازارهای کالایی

•         استارت آپ هایی که به در بسته خوردند

•        تشکیل شورای راهبردی حسابداری

•       کانال شکنی مجدد شاخص سهام

      

ابرار اقتصادی

•      جذب سرمایه گذار خارجی در بورس از طریق سبد دارایی

•      ضرورت راه اندازی بازار مشتقه ارزی

•     فروش دارایی به قصد فریب سهامداران تخلف است

•     رشد یک درصدی شاخص بورس در 4 سال اخیر

•    تقویت جایگاه دانش بنیان ها در بازار سرمایه

•    توسعه، تعامل، مذاکره؛ محور فاینکس 2018

 

جهان صنعت

        حسابرسی هایی که آرامش سرمایه گذاران را به هم می زنند؛

•        شمشیر دو لبه

•         هفته آرام تالار شیشه ای

•        جذب سرمایه خارجی در بورس با سبد دارایی

•        شرط باز شدن نماد بانک ها

•        عرضه اولیه 50 میلیارد دلاری سهام شیائومی

 

جهان اقتصاد

•       ورود شرکت های استارت آپی به حوزه تامین مالی

•      دوراهی شاخص دلار؛ رشد هدفمند یا افول ناگزیر

•      رشد 60 درصدی پرداخت های عمرانی دولت

 

تعادل

•        ضرورت تغییر عضویت در آیسکو؛ مساله این است؟

•        چشم انداز بازار سرمایه

•        شاخص در ارتفاع 91 هزار و 91 واحدی

•       بازار مشتقه ارز برای بانک مرکزی راهگشا خواهد بود

•      سرمایه گذاران به شفاف سازی " های وب " توجه کنند

•     شاخص بورس آسیا سقوط کرد    

 

فرصت امروز

•        لیدری خودرویی ها در بورس تهران

•         روند حرکت شاخص بورس تهران در 2 قله تاریخی

•        توسعه، تعامل، مذاکره؛ محور فاینکس 2018

•       جمع بورس نشین ها 520 شرکتی شد

 
-
اعلامیه پذیره نویسی عمومی شرکت بين المللي محصولات پارس - نماد: شپارس
موضوع: اعلامیه پذیره نویسی عمومی

بر اساس تصمیمات مجمع عمومی فوق العاده 1394/12/09 و صورتجلسه هیئت مدیره مورخ 1396/03/27 با توجه به افزایش سرمایهُ شرکت از مبلغ 400,000 میلیون ریال به‌مبلغ 515,000 میلیون ریال  ، تعداد 102,587,448 سهم با توجه به حق تقدم استفاده شده توسط سهامداران فعلی، و با عنایت به انقضای مهلت استفاده از حق تقدم مذکور برای تحقق افزایش سرمایه بدین وسیله تعداد 12,412,552 سهم 1000 ریالی برای پذیره نویسی عمومی عرضه میگردد.

-نماد خودرو اشاره های مکرر در حمایت قبلی داشتیم برای لحظاتی مقاومت 2800ریال را لمس کرد حمایت این سهم 2400ریال مقاومت اول 2800مقاومت دوم 3000مقاومت سوم3200ریال است
-خپارس که زیر 800ریال اشاره های مکرر داشتیم الان 877ریال
-کرازی حمایت با صف خرید سنگین  تا این لحظه
-
یک کارشناس بازارسرمایه عنوان کرد:
اقبال به خودرویی ها در پس استراحت گروه های ارز محور
نکته اصلی در اقبال به گروه خودرویی می تواند ضرورت اصلاح گروه هایی باشد که طی سال جاری رشد خوبی کردند اما گروه خودرویی در همین دوره افت سنگین و اصلاح زیادی داشته است.
 

گروه ها و سهام ارز محور و مرتبط با بازار جهانی طی سال جاری رشد خوبی را تجربه کردند و اکنون که زمان بودجه نویسی و گزارش های 9 ماهه نزدیک شده، طبیعی است که حرکت آرامتری داشته باشند و وارد فاز استراحت شوند که این دوره فرصت مناسبی برای گروه هایی است که از بازار عقب مانده اند.

ولید هلالات، مدیر تحلیل کارگزاری اقتصاد بیدار با بیان مطلب فوق به پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا)، گفت: گروه هایی که طی سال جاری در عین پتانسیل اصلاح قیمتی خوردند مانند خودرویی ها و قطعه سازها بازار را هم اکنون متوجه خود کردند.

وی درباره علت این موضوع گفت: بخشی از این اقبال بابت اصلاحات زیاد است و بخشی از آن به رونمایی و معرفی محصولات جدید گروه های خودروسازی در نمایشگاه خودرو برمی گردد.

این تحلیلگر بازار سرمایه خاطرنشان کرد: در نمایشگاه خودرو از برخی محصولات جدید گروه ایران خودرو، سایپا و بهمن رونمایی شد که طبیعتاً قطعه سازها در این فرآیند می توانند فعالیت های جدید داشته باشند اما نکته اصلی در اقبال به گروه خودرویی می تواند ضرورت اصلاح گروه هایی باشد که طی سال جاری رشد خوبی کردند اما گروه خودرویی در همین دوره افت سنگین و اصلاح زیادی داشته است.

هلالات درباره روند مثبت گروه خودرویی تصریح کرد: اینکه این روند چقدر تدوام داشته باشد به میزان سودآوری شرکت ها برمی گردد. بازار در مقطع فعلی فقط به سودآوری شرکت ها چشم دوخته است بنابراین اگر قرار باشد خودروسازها روند رونق خود را ادامه دهند نیازمند ارائه گزارش های قوی و بنیادی هستند که حاکی از تحول در این صنعت باشد در غیر این صورت نوسان های مثبت در حد معمول خواهد بود.

وی در ادامه با اشاره به اینکه ثبت سفارش خودروهای وارداتی قطع است، گفت: قطعاً تعرفه واردات در بودجه امسال افزایش پیدا می کند و علت قطع ثبت سفارش خودروهای وارداتی مشخص شدن تعرفه واردات است.

مدیر تحلیل اقتصاد بیدار گفت: خودروسازهای ایرانی که قصد تولید خودروهای نمونه خارجی را به کمک جوینت ونچرهای خود دارند مانند ایران خودرو و سایپا از طریق پژو و سیتروئن و حتی خودروسازهای غیر بورسی مانند کرمان خودرو با تولید محصولات هیوندایی، طبیعی است که بخواهند خودروهایی تولیدی خودشان مورد توجه بازار باشد بنابراین قطع ثبت سفارش و افزایش تعرفه واردات می تواند در میزان سودآوری آنها اثر گذار باشد.

هلالات در این باره توضیح داد: خودروهایی که به صورت CKD (در قالب بسته های قابل مونتاژ) وارد کشور می شوند حاشیه سود بسیار بالاتری به نسبت تولیدات خود شرکت ها دارند بنابراین اگر این دسته از تولیدات در صورت مالی شرکت های خودرویی وزن بیشتری بگیرند سودآوری آنها خیلی متحول می شود.

این تحلیلگر در پایان با ذکر مثالی توضیح داد: نمونه بارز این سطح سودآوری در پارس خودرو است. حاشیه سود تولید رنو برای پارس خودرو قابل مقایسه با پراید سایپا یا 206 ایران خودرو نیست یا سودآوری کیا سراتو برای سایپا حتی با تیراژ پایین بسیار بیشتر از تولید انبوه پراید است.

-خپارس تا این لحظه صف خرید حتما ادامه مطلب را چک کنید ما تعدادی از سهم ها را انجا درج میکنیم وتعدادی را هم فراموش میکنیم درج کنیم
-
-
--
-
-
-
-

-


-

سیگنال های به سود رسیده


ذوب در محدوده 750ریال پیشنهاد وتا 939 ریال سری قبل رشد کرده وسری دوم.......-فنوال مورخه 16 مهر 1242ریال قابل خرید بوده
-غشان مورخه 16 مهر 3154ریال قابل خرید بوده
وبیمه در مورخه 22مهر زیر 2700ریال براحتی قابل خرید بوده
بیمه ما روز اخر قبل از رفتن به مجمع مورخه 22مهرخرید 1000سهم تستی اشاره شد

-فاسمین حمایت3700مقاومت 4200ریال وقتی قیمت ورود دلخواه تو نیست صبر کن واگر وارد شدی تستی 1000سهم بخر حتما قیمت های سه ماهه را چک کن

-ولغدر 25 مهر در مدار تست قرار گرفت
-ونفت در مدار کنترل از امروز مورخه 26مهر حمایت اول 1500ریال فقط 1000سهم تستی
-ایا قبول میکنید شتران اشاره شش ماه گذشته مابوده است با این رشد مناسب الان 3560ریال امروز مورخه 29 مهر
-فولاد سیگنال فنی ما در محدده 1350ریال در گذشته امروز 29مهر
-فملی سیگنال دقیق ما قبل از مجمع سالیانه  تقسیم سودامروز 29مهر

--فخوز سیگنال 18 ماهه وبلند مدت ما اخرین اشاره حمایت 3800ریال بوده که تا محدوده3890ریال افت والان در محدوده4110ریال است تا این لحظه امروز29 مهر
-تکمبا حمایت 750ریال الان 844 ریال تاریخ درج 1ابان در ادامه مطلب
-اخابر سهم پیشنهادی ما در سال گذشته اما اخرین پیشنهاد در محدوده 1900ریال اوایل شهریورالان الان 2140ریال
-

-

سیگنال های به سود رسیده


-فنوال مورخه 16 مهر 1242ریال قابل خرید بوده
-غشان مورخه 16 مهر 3154ریال قابل خرید بوده
وبیمه در مورخه 22مهر زیر 2700ریال براحتی قابل خرید بوده
بیمه ما روز اخر قبل از رفتن به مجمع مورخه 22مهرخرید 1000سهم تستی اشاره شد

-فاسمین حمایت3700مقاومت 4200ریال وقتی قیمت ورود دلخواه تو نیست صبر کن واگر وارد شدی تستی 1000سهم بخر حتما قیمت های سه ماهه را چک کن

-ولغدر 25 مهر در مدار تست قرار گرفت
-ونفت در مدار کنترل از امروز مورخه 26مهر حمایت اول 1500ریال فقط 1000سهم تستی
-

سیگنال های به سود رسیده


ذوب در محدوده 750ریال پیشنهاد وتا 939 ریال سری قبل رشد کرده وسری دوم.......-فنوال مورخه 16 مهر 1242ریال قابل خرید بوده
-غشان مورخه 16 مهر 3154ریال قابل خرید بوده
وبیمه در مورخه 22مهر زیر 2700ریال براحتی قابل خرید بوده
بیمه ما روز اخر قبل از رفتن به مجمع مورخه 22مهرخرید 1000سهم تستی اشاره شد

-فاسمین حمایت3700مقاومت 4200ریال وقتی قیمت ورود دلخواه تو نیست صبر کن واگر وارد شدی تستی 1000سهم بخر حتما قیمت های سه ماهه را چک کن

-ولغدر 25 مهر در مدار تست قرار گرفت
-ونفت در مدار کنترل از امروز مورخه 26مهر حمایت اول 1500ریال فقط 1000سهم تستی
-ایا قبول میکنید شتران اشاره شش ماه گذشته مابوده است با این رشد مناسب الان 3560ریال امروز مورخه 29 مهر
-فولاد سیگنال فنی ما در محدده 1350ریال در گذشته امروز 29مهر
-فملی سیگنال دقیق ما قبل از مجمع سالیانه  تقسیم سودامروز 29مهر

--فخوز سیگنال 18 ماهه وبلند مدت ما اخرین اشاره حمایت 3800ریال بوده که تا محدوده3890ریال افت والان در محدوده4110ریال است تا این لحظه امروز29 مهر
-تکمبا حمایت 750ریال الان 844 ریال تاریخ درج 1ابان در ادامه مطلب
-اخابر سهم پیشنهادی ما در سال گذشته اما اخرین پیشنهاد در محدوده 1900ریال اوایل شهریورالان الان 2140ریال
-نماد سیستم حمایت 4000ریال مقاومت 4800ریال الان 4471ریال امروز 8 ابان در ادامه مطلب درج شد
-امروز خپارس در محدوده 770ریال حمایت مشخص شد زمان اعلام قیمت800 ریال بود الان 820ریال صف خرید دارد مورخه 9ابان

--ثشاهد حمایت 1100ریال در جدول ادامه قرار می گیرد امروز10 ابان
-رمپنا 7000ریال اگر نزول کرد کم ریسک تستی 1000سهم درج در ادامه مطلب 14 ابان
-دامین امروز 1727ریال هم معامله شد پیش بینی ماههای قبل ما در اشاره چندین بار به سهم صحیح بودما حمایت را معمولا 1500ریال اعلام میکردیم
-ولساپا حمایت 1200ریال مقاومت 1400ریال در ادامه مطلب ویژه قرار میگیرد در 22ابان

-شفن مستعد رشد امروز 11 ابان در ادامه مطلب قرار می گیرد حمایت 24000ریال مقاومت 30000ریال
-درج 14 اذردر ادامه مطلب
سلام.  نظرتون در مورد سمگا رو می خواستم بدونم
پاسخ : سلام حمایت 1800مقاومت اول 2000دوم2100سوم2200ریال

-وخارزم الان 890ریال زیر 800ریال به دفعات مکرر اشاره کردیم
-
-
-
-
-
-
--
-
-
-
--
-
-
-
-
-
-
-
--
-

-
-
-
-
-

--
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
--
-
-
-
--
-
-
-
-
-
-
-
--
-
-

--
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
--
-
-
-
--
-
-
-
-
-
-
-
--
-

-
-
-
-
-

--
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
--
-
-
-
--
-
-
-
-
-
-
-
--
-
-
-
حامد بازدید : 111شنبه 18 آذر 1396 زمان : 7:9 نظرات ()
ارسال نظر برای این مطلب
این نظر توسط ابراهیم در تاریخ 1396/9/19 و 9:45 دقیقه ارسال شده است

بسیاری از گفته هاتونو قبول دارم بیشتر سهمایی که گفتین درس بوده بعضی ها فقط تبلیغ یاحرفای دیگران رو تکرار میکنن
پاسخ : سلام ممنون

این نظر توسط محمد نیازی در تاریخ 1396/9/18 و 11:02 دقیقه ارسال شده است

سلام.کاش یه روزی هم میشد مینوشتید اشاره های مکرر ما در ذوب زیر 80
پاسخ : سلام یک بار تا محدوده 940 ریال رشد کرده چند بار تا 840ریال رشد کرده ....حالا دوباره کی رشد کند خدا داند


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:):(;):D;)):X:?:P:*=((:O@};-:B/:):S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟[حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
درباره ما
این سایت محل یاد اشتهای شخصی ما ومحل گفتگوی بورسی اقوام ودوستان است. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیریدبا تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنیدبهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشدضمنا چون ما مجوز مشاوره نداریم برای همیشه در بخش نظرات به احترام رعایت قانون جواب نظر را نمیدهیم صرفا نظرات وگفتگوهای شما درج میشود.بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  صفحات جداگانه
  آمار سایت
 • کل مطالب : 642
 • کل نظرات : 4122
 • افراد آنلاین : 2
 • تعداد اعضا : 1
 • آی پی امروز : 29
 • آی پی دیروز : 375
 • بازدید امروز : 163
 • باردید دیروز : 1,426
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 76
 • بازدید هفته : 3,101
 • بازدید ماه : 24,418
 • بازدید سال : 137,944
 • بازدید کلی : 1,466,683
 • کدهای اختصاصی