close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس - 7
loading...

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

با مستندات کدال سهم ها را رصد وخریداری کنید

سلام روز بخیر


-فملی از مقاومت 2500ریال بصورت موقت عبور کرده ولی تثبیت ان مهم است
-زیر 90 تومان تا جایی که امکان داشته باشد از چنگ حقیقی در ذوب سهم را جمع خواهند کردوده تومان بالاتر خواهد فروخت وهمین طور ادامه خواهد داد درسال ده بار این کار را بکند برا هفت پشتش پول پس انداز کرده است
-فسرب سهم مکرر اشاره شده 2954 ریال  الان حدود یک سال است در قیمتهای مختلف زیر 2500ریال این سهم اشاره شده است سهم ردیف 26 در ادامه مطلب
-فنوال الان 1600ریال اشاره های دقیق ما سهم ردیف 2 در ادامه مطلب
-
سلام بنظرتون ذوب پایین میاد؟
پاسخ : سلام اگر یک هفته پایین نیامد فعلا موقتا پایین نخواهد

-کروی صف خرید
-فاسمین سهم ادامه مطلب ما صف خرید
-رتکو صف خرید
-خوساز صف خرید
-فولاد سهم ادامه مطلب ما از مقاومت 3100ریال عبور کرده است موقتا
-بسیاری از سهم های زیان ده هم رشد کردند ولی حقوقی های ذوب همچنان در تثبیت قیمت زیر 1000ریال پافشاری میکنند این هم از عجایب بورس ما هست.....
-بالاخره سلانه سلانه نطرین  امد
-
پیغام های ناظر بازار
عرضه اوليه شرکت عطرين نخ قم (نطرين1) به روش ثبت سفارش 96/10/4 12:09
كارگزاران محترم عضو فرابورس، به اطلاع مي رساند؛ پيرو اطلاعيه شماره 1188/الف/96 مورخ 29/09/1396 و پيام قبلي اين مديريت، امروز دوشنبه مورخ 04/10/1396 تعداد 15,006,450 سهام شرکت عطرين نخ قم (سهامي عام) براي اولين بار پس از پذيرش در بازار دوم فرابورس ايران در نماد (نطرين1) و نمونيك ANQZ1 به روش ثبت سفارش عرضه مي شود. خريد صرفاً توسط كارگزاران داراي مجوز فعاليت در فرابورس صورت مي گيرد. دراين خصوص توجه به موارد زير ضروري است: 1)دوره ثبت سفارش ازساعت 12:30 لغايت ساعت 14:30 مي باشد. 2)کليه معامله گران برخط و غير برخط به صورت همزمان طي دوره ثبت سفارش مي توانند اقدام به ورود سفارش خريد نمايند. 3)کليه درخواست هاي خريد جهت ورود سفارش مي بايست به قيمت محدود باشد. 4)دامنه قيمت در ثبت سفارش از مبلغ 4,780 ريال تا مبلغ 5,019 ريال مي باشد. 5)حداکثر سهام قابل خريداري توسط هر شخص حقيقي و حقوقي تعداد 125 سهم مي باشد. 6)هرخريدار صرفا مجاز به ورود يک سفار خريد در سامانه معاملاتي مي باشد. 7)سفارش هاي ثبت شده طي دوره ثبت سفارش قابل اصلاح يا حذف هستند. پس از پايان اين دوره، ورود، حذف يا اصلاح سفارش مجاز نيست. بديهي است کارگزاران محترم مي بايست راس ساعت 14:30 هرگونه دسترسي معامله گران برخط و غيربرخط را مسدود نمايند. 8)سفارش هاي خريد بايد با کد معاملاتي مشتري ثبت شود و ثبت سفارش با کد گروهي مجاز نيست. 9)مدير عرضه شرکت كارگزاري رضوي (سهامي خاص) مي باشد. 10)متعهدين خريد و سقف تعهد ايشان: شرکت كارگزاري رضوي (33.34 درصد سهام قابل عرضه) ، شخص حقيقي (16.66 درصد سهام قابل عرضه) مجموعا 50 درصد سهام قابل عرضه در عرضه اوليه. براي اطلاع از جزئيات بيشتر مي توانيد به اطلاعيه مذکور واقع در وب سايت رسمي شرکت فرابورس ايران مراجعه فرمائيد. مدير عمليات بازار و اعضا

-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
حامد بازدید : 49دوشنبه 04 دي 1396 زمان : 7:34 نظرات ()

سلام روز بخیر


-نماد خودرو بی سروصدا الان 3200ریال
-فولاد 3024ریال در حال تثبیت مقاومت 3000ریال.......جمع بندی من این است ذوب ناگهانی رشدی خواهد داشت کی خدا داندولی الان تا این لحظه روند نزولی است حمایت 780ریال مقاومت اول 1000ریال دیروز تا محدوده 970ریال رشد کرد
-فنوال الان 1530ریال یک رشد موفقیت امیز
-ثشرق حمایت 850مقاومت اول 1000دوم 1100ریال
-فولای epsمنفی ولی کوتاه مدتی ها در 1800ریال حمایت ودر محدوده 2050ریال می فروشند الان 1890ریال
-شتران 4173ریال اشاره دقیق وفنی ماماههای قبل
-
توسط یک کارگزاری ارایه شد:

تحلیلی از سهم آماده عرضه اولیه امروز و دومین شرکت خانواده مقدم

در آستانه عرضه اولیه ۱۵ درصد سهام عطرین نخ قم در روز جاری ، یک کارگزاری با بررسی آخرین اطلاعات و صورت های مالی ، تحلیلی از دوازدهمین شرکت جدید سال و دومین شرکت خانواده مقدم ارایه کرد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس،امروز طبق اعلام قبلی 15 درصد از سهام شرکت کوچک و با سرمایه بیش از 10 میلیارد تومانی عطرین نخ قم در فرابورس عرضه اولیه می شود و طی آن 15 میلیون و 6 هزار و 450 سهم با دامنه قیمت 4780 تا 5019 ریالی هر سهم و سهمیه حداکثر هر کد حقیقی و حقوقی 125 سهم ، روانه میز فروش می شود.

"نطرین" سود هر سهم سال مالی جاری را 597 ریال پیش بینی کرده و در عملکرد 6 ماهه هم 302 ریال را پوشش داده است.

99 درصد سهام این شرکت فرابورسی به حامد مقدم رییس هیات مدیره و مابقی به 42 شخص حقیقی تعلق دارد و تا ساعتی دیگر به عنوان دوازدهمین شرکت جدید سال و بعد از شرکت های به پرداخت ملت، مبین وان کیش، هتل کوثر اصفهان ، چدن سازان ، های وب، تولید و صادرات ریشمک ، لیزینگ شرق ، آسیا سیر ارس ، پگاه آذربایجان شرقی ، فولاد کاوه جنوب و تامین سرمایه امید به بازار سهام می پیوندد.


-ایا شخارک می تواند بسمت مقاومت 25000ریال حرکت کندباید منتظر روزهای اینده بود
-تکمبار را 1 ابان در ادامه مطلب درج کردیم 835ریال بود الان 931 ریال بیش از ده درصد رشدهنوز ممکن است رشد ادامه داشته باشد
-فملی پرریسک در حال نزدیک شدن به مقاومت 2500ریال
-فخوز در حال نزدیک شدن به مقاومت 5000ریال.....جنس ذوب ونوع تولید ذوب هم اهن الات است ولی اطرافش ادم بدجنس زیاد است
-صف فروش ذوب ناگهانی جمع خواهد شد رالی  780 الی 970روزهای قبل تکرار شد ولی این دفعه از 780ریال حمایت خبری نیست
-یحتمل صف فروش ذوب تا اخر وقت جمع میشودعطش خرید طمع روانی ایجاد می کنداگر جمع نشد فردا سرصبح 5 منفی را نوش جان کرده است
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
--
-

-
-
-
حامد بازدید : 28یکشنبه 03 دي 1396 زمان : 7:3 نظرات ()

سلام روز بخیر


-کودتای قیمت در فملی الان 2466ریال صف خرید تا این لحظه
-فاسمین زیر 4000ریال الان بالای 5000ریال فسرب محدوده 2400ریال الان بالای 2800ریال اشاره های دقیق سایت
-امید تازه عرضه شده صف خرید تا 2000ریال فعلا
-شتران 4000ریال اشاره یک ساله ما در قیمتهای پایین
-رشد نمادهای رند فلزات اساسی پالایشگاهی وشیمیایی موجب کوچ نقدینگی از بسیاری نمادهای کناره شده است.....اماتورها برای سود بیشتر از تعدادی نماد های کناره با ضرر خارج میشوند
-

برنامه جدید ذوب آهن برای افزایش سرمایه بعد از ۳۲۲ درصد سال گذشته

ذوب آهن بعد از افزایش سرمایه ۳۲۲ درصدی سال گذشته از محل تجدید ارزیابی دارایی ها ، در صدد افزایش سرمایه دیگری برآمده تا ۴ هزار میلیارد تومانی شود.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، شرکت ذوب آهن درحالی بعد از ماه ها بیم و امید  ،قادر به دریافت مجوز افزایش سرمایه 322 درصدی از محل تجدید ارزیابی دارایی ها و برگزاری مجمع در 11 بهمن 95 شد که طی آن سرمایه اسمی بیش از 786 میلیارد تومانی را به بیش از 3.318 هزار میلیارد تومان رساند.

"ذوب" درحالی با سرمایه جدید، اولین درآمد هر سهم مالی آینده را 5 ریال پیش بینی کرده که پیشنهاد افزایش سرمایه 22 درصدی را داده تا در صورت طی مراحل قانونی و موافقت سازمان بورس ، به سرمایه بیش از 4 هزار میلیارد تومانی برسد.

این تامین مالی از محل مطالبات سهامداران و آورده نقدی و به منظور اصلاح ساختار مالی و تامین سرمایه در گردش مورد نیاز اعمال خواهد شد.


-شاخص کل با رشدهای میانگین 1000واحدی بدنبال ثبت رکورد تاریخی 100هزار واحد است
-فملی بدنبال جای پای فولاد تا مرز 3000ریال البته فملی صدرصد وابسته به قیمتهای جهانی است هر روز باید قیمت مس را کنترل کنید
-
سلام. ذوب امروز تقریبا چه گلوله ای شلیک میکند؟
پاسخ : سلام کدهای خاص در حال خرید هستند حمایت اول 850ریال البته اگر نزول کند ومقاو.مت سرانجام از 1000ریال عبور خواهد کرد

- تحرکات در چدن
-
امروز توسط مدیران انجام می شود:

آخرین توضیحات برای عرضه اولیه ۲۰ درصدی شرکت فرابورسی/ زمان احتمالی

مدیران شرکت شیر و گوشت زاگرس شهرکرد امروز آخرین وضعیت و اطلاعات را ارایه می دهند تا این شرکت فرابورسی آماده عرضه اولیه ۲۰ درصد سهام شود.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، شیر و گوشت زاگرس شهرکرد که دی سال گذشته درج نماد شده ، بعد از جلسه معارفه 13 آذر در نوبت واگذاری سهام قرار گرفته بود اما به دلیل بروز رسانی سامانه معاملات ، مانند تعدادی دیگر از شرکت ها منتظر تصمیم مسئولان ماند.

بر این اساس، در شرایطی عرضه های اولیه سهام از چهارشنبه گذشته با "امید" شروع و فردا با "نطرین" ادامه می یابد که مدیران "زشگزا " هم صبح امروز آخرین وضعیت و اطلاعات را به خبرنگاران می دهند و منتظر تعیین زمان قطعی می مانند.

انتظار می رود عرضه اولیه 20 درصد معادل 16میلیون سهم این شرکت در هفته جاری باشد.

این شرکت سود هر سهم سال مالی اسفند جاری را 482 ریال پیش بینی و در عملکرد نیمه اول سال هم 205 ریال را پوشش داده است.

براساس این گزارش، شیر و گوشت زاگرس شهرکرد که در استان چهارمحال و بختیاری قرار دارد ، از زیرمجحموعه های بنیاد مستضعفان بوده و در زمینی به مساحت 300 هکتار، دارای 5 هزار گله بوده و سال گذشته قادر به تولید بیش از 30 هزار تن شیر و 28 هزار تن محصولات زارعی و 600 تن محصول باغی شده است.

انتهای پیام


-
-
در گفت و گو با بورس پرس اعلام شد:

توضیح رئیس اداره نظارت بر ناشران فرابورسی درباره "ذوب، هرمز و کرمان"

رئیس اداره نظارت بر ناشران فرابورسی درباره شرکت های ذوب آهن، فولاد هرمزگان و توسعه عمران کرمان که با سئوالات برخی فعالان همراه شده بود ، توضیح داد.

صابر جعفروند آذر در گفت وگو با پایگاه خبری بورس پرس، در مورد اقدام شرکت ذوب آهن به خرید 590 تومانی سهام معادن منگنر آن هم بعد از فروش در نیمه مرداد با قیمت های 200 تا 250 تومانی، توضیح داد: در این رابطه توضیحاتی غیر رسمی از ذوب آهن دریافت شده و قرار است مدیران آن اقدام به ارایه توضیحات رسمی همراه با مستندات کنند. بنابراین طی روزهای آینده این موضوع مشخص خواهد شد.

وی در مورد نوسان قیمت و روند صعودی سهام فولاد هرمزگان هم گفت : تغییرات قیمتی همه شرکت ها به طور خودکار بررسی می شود و در صورت وجود موردی با اهمیت از مدیران شرکت های تحت نظارت ناشران فرابورسی توضیحاتی دریافت می شود اما در مورد "هرمز" تاکنون موضوعی غیرعادی که منجر به دریافت اطلاعات و توضیحات شود، مشاهده نشده است. 

این مقام مسئول درباره بازگشایی نماد توسعه عمران کرمان در 19 آذر و قبل از ثبت افزایش سرمایه 200 درصدی ( از 20 به بیش از 60 میلیارد تومان در مجمع فوق العاده 5 آذر ) به بورس پرس توضیح داد: این نماد طبق قانون و مقررات بازگشایی شده و مشکلی نبود و بروز برخی شبهات ناشی از استنباط برخی فعالان است.

جعفروند آذر ادامه داد: با توجه به اینکه محل افزایش سرمایه "کرمان" از سود انباشته بود و سهام جدید به طور خودکار به سهامداران تخصیص می یابد و نقشی در جابجایی منافع ندارد، مشکلی در بازگشایی نماد قبل از ثبت افزایش سرمایه نبود و این اقدام هم طبق مقررات انجام شد.

انتهای پیام


-
-
-
-
-
-
-
-
-
-

-
حامد بازدید : 35شنبه 02 دي 1396 زمان : 7:12 نظرات ()

تعداد صفحات : 50

درباره سایت خبری معلم بورس
این سایت محل یاد اشتهای شخصی ما ومحل گفتگوی بورسی اقوام ودوستان است. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیریدبا تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنیدبهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشدضمنا چون ما مجوز مشاوره نداریم برای همیشه در بخش نظرات به احترام رعایت قانون جواب نظر را نمیدهیم صرفا نظرات وگفتگوهای شما درج میشود.بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.
اطلاعات کاربری غیر فعال
نام کاربری :
رمز عبور :
  • فراموشی رمز عبور؟
  • آرشیو
    صفحات جداگانه