close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس - 56
loading...

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

با مستندات کدال سهم ها را رصد وخریداری کنید

سلام روز بخیر


-زمان جنگ فقط دزفول به تنهایی بیش از صد بار مورد حمله موشکی گرفت ولی مردم دزفول شهر را ترک نکردند لذا ترقه بازی یک گروه تروریستی جواب باید به اسپانسر هایش محکم باشد حمله دیشب به دیر زور کاری فنی ودقیق بود
-منتظر باز شدن گره فنی دسبحا هستیم منظور باید ببینیم دسبحا در چه قیمتی روان معامله خواهد شد
-سود انباشته تلفیقی فولاد رقم بالایی را نشان میدهدمبلغ۲۲,۴۹۹,۰۱۲میلیون ریال
-ثاخت
موضوع:  پیشنهاد هیئت مدیره به مجمع عمومی فوق العاده در خصوص افزایش سرمایه 
با عنایت به جزء "ب" ماده 13 دستورالعمل اجرایی افشای اطلاعات شرکت های ثبت شده نزد سازمان (مصوب 1386/05/03 هیئت 
مدیرة سازمان بورس و اوراق بهادار) به پیوست گزارش توجیهی هیئت مدیرة به منظور پیشنهادافزایش سرمایه از
 مبلغ 3,000,000,000,000 ریال به مبلغ 6,000,000,000,000 ریال از محل مطالبات حال شده سهامداران و آورده
 نقدی به منظور  اصلاح ساختار مالي ، تقويت بنيه مالي و جلوگيري از خروج نقدينگي شرکت که در تاریخ 1396/03/23 به
 تصویب هیئت مدیره رسیده و جهت اظهارنظر به حسابرس و بازرس قانونی ارسال شده، ارائه می گردد.اظهارنظر بازرس
 قانونی نسبت به گزارش مذکور متعاقبا اطلاع رسانی می گردد. 

-وقت یک تصمیم بزرگ است اقای روحانی باید سود سپرده را کاهش دهد تا پولهای تنبل وارد بخش مسکن وسایر بخش ها بورس وغیره بشود وکشور از رکود معتاد به سود بانکی خارج شود
-صف سنگین خرید همچنان در کترام بر قرار است
-فنوال هم  فعلا صف خرید است
-غسالم نیز صف خرید است
-در بازار کم عمق فقط نمادهای کناره صف خرید دارد
-علت منفی بودن شاخص تا این لحظه نمادهای رند هستند شپنا 12 واحد حکشتی 6 واحد شبندر هم 6 واحد و....
-فسرب تحت نظر
-شاخص کل از 79000واحد به محدوده 78000واحد وارد شده است.....پیش بینی ما دقیق وفنی بوده است  ودر این محدوده هم باید از طرف همه مسولان حمایت بشود تا ارزش معاملات روزانه بالا برود
-کانال **** روزی 50000ممبر عضو داشت الان 20000هزار عضو......مدیریت بورس باید بتواند فرض 9 میلیون کد بورسی اگر صادر کرده حداقل روزانه 200هزار کد معامله حداقل 10000سهم را انجام دهند خوب به حداقلی که گفتم توجه کنید.... اما علت ریزش اماری کانالهای بورسی ورودهای موجی وخروج های فله ای است فرض کانالی 10000عضو دارد اشاره مستقیم به سهمی میکند فقط 4 نفر عکس العمل مثبت نشان میدهند......اگر بعضی از تک سهم ها صف خرید میشوند علت در کف بودن ان سهم ها است
تا پایان هفته منتهی به 24 خرداد 96 رقم خورد؛
بیشترین بازدهی یک ماهه از آن یک شرکت دارویی
سه صنعت محصولات کاغذی، قندو شکر و رایانه و فعالیت های وابسته به آن در صدر بیشترین بازدهی از ابتدای سال تا هفته منتهی به 24 خرداد قرار گرفتند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا)، محصولات کاغذی با کسب بازدهی 62.2 درصد، قندوشکر با 51.9 درصد و رایانه با 40.5 درصد بیشترین میزان بازدهی را از ابتدای سال تا کنون داشتند.

بر اساس این گزارش، صنعت "فعالیت های کمکی به نهادهای مالی واسط" به همراه دو صنعت استخراج کانه های فلزی و ساخت محصولات فلزی کمترین بازدهی را داشتند.

بدین ترتیب صنعت فعالیت های کمکی به نهادهای مالی واسط با منفی 18.3 درصد، کانه های فلزی با منفی 9.7 درصد و محصولات فلزی با منفی 6.2 درصد، کمترین بازدهی را در بازه زمانی مذکور داشتند.

و اما پرریسک ترین صنایع در این دوره زمانی به ترتیب متعلق به سه صنعت استخراج زعال سنگ با 4.5 درصد، استخراج سایر معادل با 3.4 درصد و محصولات کاغذی با 2.8 درصد بوده است.

در هفته منتهی به 24 خرداد شرکت نیرو ترانس با 20.5 درصد، صنایع جوشکاب یزد با 14.3 درصد، قند لرستان با 14.2 درصد، آهنگری تراکتورسازی ایران با 12.3 درصد و کارتن ایران با 11 درصد بیشترین بازدهی را در این هفته داشتند.

همچنین شرکت بین المللی محصولات پارس با کاهش 16.5 درصدی، قند ثابت خراسان با منفی 12.7 درصد، سرمایه گذاری ملت با منفی 11.3 درصد، تولیدی کاشی تکسرام با منفی 10.1 درصد و کاشی پارس با منفی 10.1 درصد بیشترین کاهش قیمت را در طول یک هفته کاری داشتند.

اما در طول یک ماه دارویی لقمان با 70 درصد، قند لرستان با 41.7 درصد، کارتن ایران با 34.5 درصد، معدنی دماوند با 30.6 درصد و شهد با رشد 22.5 درصدی در کورس رقابت شرکت های بورسی بیشترین بازدهی را از آن خود کردند.

در این میان سیمان هگمتان با کاهش 20.4 درصدی، قند ثابت خراسان با منفی 18.1 درصدی، بین المللی محصولات پارس با منفی 17.8 درصدی، پست بانک ایران با منفی 17.3 درصد و فیبر ایران با منفی 15.7 درصد بیشترین کاهش قیمت را در طول یک ماه گذشته داشتند.

 


-

شرکت سرمایه گذاری پارس توشه در دوره 12 ماهه منتهی به 30 اسفندماه 95 مبلغ 818 ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه(سنا)، شرکت سرمایه گذاری پارس توشه صورت های مالی 12 ماهه منتهی به 30 اسفند ماه 95 را حسابرسی نشده و با سرمایه یک هزار میلیارد ریال منتشر کرد.

بر اساس این گزارش، "وتوشه" در دوره یکساله گذشته موفق شد معادل 873 میلیارد و 947  میلیون ریال درآمد عملیاتی کسب کند .

از درآمدهای عملیاتی دوره نیز هزینه‌های فروش، اداری و عمومی کسر شد و سود عملیاتی به مبلغ   828 میلیارد و 233 میلیون ریال محاسبه شد.

به سود عملیاتی دوره نیز درآمدهای غیر عملیاتی اضافه شد و با کسر مالیات از آن سود خالص دوره به مبلغ 817 میلیارد و 608 میلیون ریال بدست آمد و بر این اساس مبلغ 818 ریال سود به ازای هر سهم کنار گذاشته شد.

به سود خالص دوره نیز سود انباشته ابتدای سال اضافه شد و در نهایت مبلغ یک هزار و 760 میلیارد و 646میلیون ریال سود انباشته پایان دوره در حسابهای این شرکت منظور شد.


-در گفت وگو با بورس پرس اعلام شد:

توضیح مدیر بورس درباره بازگشایی دیروز نماد بانک تجارت و مچینگ ۱۰ سهمی

مدیر عملیات بازار نقد شرکت بورس درباره بازگشایی دیروز نماد بانک تجارت که با ۱۰ سهم مچینگ و سپس قیمت گذاری شد، توضیح داد.

مهدی پارچینی در گفت وگو با پایگاه خبری بورس پرس، درباره معاملات بازگشایی دیروز بانک تجارت که بعد از توقف نماد در 13 خرداد و برگزاری مجمع عادی بطور فوق العاده و انتخاب اعضای هیئت‌مدیره، به بورس بازگشت و با 10 سهم مچینگ و سپس قیمت گذاری شد، توضیح داد: بازگشایی نماد همه شرکت ها طبق دستور العمل نحوه انجام معاملات می شود و خارج از مفاد مصوب آن نیست.

وی ادامه داد: بنابراین بازگشایی دیروز نماد بانک تجارت طبق بند 3 ماده 20 فصل ششم دستور العمل انجام شد که طبق آن اگر مجمع فوق العاده شرکتی بدون افزایش سرمایه و رویدادی با اهمیت باشد، نماد شرکت با دامنه محدود نوسان و حداکثر 5 درصد بازگشایی می شود.

پارچینی افزود: بر همین اساس با توجه به برگزاری مجمع عادی بطور فوق العاده و انتخاب اعضای هیئت‌مدیره بانک تجارت و عدم رویدادی با اهمیت مانند افزایش سرمایه، نماد این بانک در ادامه روند معاملاتی قبل از توقف باز شد.

انتهای پیام


-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-

-
-
-
-
حامد بازدید : 74دوشنبه 29 خرداد 1396 زمان : 7:8 نظرات ()

سلام روز بخیر


-

اثر مالیات ساخت و فروش بر سود آوری شرکت‌های ساختمانی-

پیش بینی عجیب موسس علی بابا از آینده 20 سال بعد

بنیان‌گذار علی‌بابا اعلام اینکه از اقتصاد کشورهایی چون سوئد، لهستان، ایران، نروژ و اتریش بزرگ‌تر است، پیش بینی کرد این شرکت چینی تا 20 سال آینده از اقتصاد انگلیس و فرانسه هم بزرگ‌تر شده و به پنجمین اقتصاد بزرگ جهان تبدیل شود.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس به نقل از راشاتودی، جک ما در جمع سرمایه‌گذاران شرکت چینی علی بابا اعلام کرد: تا سال 2036، از مجموع اقتصاد دو کشور فرانسه و انگلیس بزرگ‌تر خواهیم بود و به پنجمین اقتصاد بزرگ جهان و کوچک‌تر از آمریکا، چین، اتحادیه اروپا و ژاپن تبدیل خواهیم شد.در حال حاضر علی‌بابا از اقتصاد کشورهای نظیر سوئد، لهستان، ایران، نروژ و اتریش بزرگ‌تر است.

وی تأکید کرد: وقتی که یک شرکت بتواند به 2 میلیارد مصرف‌کننده معادل یک سوم جمعیت جهان خدمت‌رسانی کرده و بتواند با 10 میلیون زیرمجموعه سودده، 100 میلیون فرصت شغلی ایجاد کند یک اقتصاد نامیده می‌شود.

علی‌بابا انتظار دارد از فروش ناخالص کالا تا سال 2020، هزار میلیارد دلار درآمد کسب کرده و به شانزدهمین و یا هفدهمین اقتصاد جهان بزرگ‌تر از ترکیه و یا عربستان تبدیل شود.

انتهای پیام


-مدیرعامل شرکت اعلام داد:

برنامه فولاد هرمزگان برای تولید محصول خاص و قول تحقق سود دهی

مدیرعامل فولاد هرمزگان از برنامه این زیرمجموعه مهم 1.5هزار میلیارد تومانی فولادمبارکه برای تولید فولاد خاص خبر داد و گفت: قطعا" در سال جاری نه تنها ضرر نخواهیم کرد بلکه شاهد سود دهی خواهیم بود.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، فرزاد ارزانی درباره فولاد هرمزگان که با سرمایه 1500 میلیارد تومانی در فرابورس حضور دارد و از زیرمجموعه های مهم فولاد مبارکه است، اظهار داشت: با توجه به در اختیار داشتن نیروی انسانی قوی، متعهد، جوان و با انگیزه که شرط موفقیت هر شرکتی است، شرایط وضعیت فعلی شرکت مناسب است.

وی با بیان اینکه نخستین موضوع سوق دهند به سمت موفقیت، نیروی انسانی است ادامه داد: بخش اندکی از محصول تولیدی فولاد هرمزگان در بازار داخلی مصرف و مابقی آن راهی بازارهای صادراتی می شود. صادرات نیز تابع نظم بازار جهانی بوده و باید بازاری وجود داشته باشد تا محصولی صادر شود.

این مقام مسئول تصریح کرد: وضعیت فولاد در یکی دو سال اخیر مناسب نبود اما خوشبختانه شرایط مانند سال های پیش نیست و بهتر از سال گذشته شده است. امیدواریم با ظرفیتی که در هرمزگان وجود دارد و بهبود وضعیت، این شرکت بتواند با ظرفیت کامل فعالیت کرده و اقدام به صادرات محصول کند. چرا که بازارهایی شناسایی شده و مشتری های بالقوه متعددیی وجود دارد.

ارزانی درباره پیش بینی سود 82 ریالی هر سهم سال جاری "هرمزگان "هم گفت: به طور قطع در سال جاری نه تنها ضرر نخواهیم کرد بلکه شاهد سود دهی خواهیم بود. فولاد هرمزگان با توجه به قرارگیری در منطقه بسیار مناسب و در اختیار داشتن ظرفیت مطلوب می تواند دارای EPS مثبت باشد.

مدیرعامل فولاد هرمزگان از برنامه این زیرمجموعه مهم 1.5 هزار میلیارد تومانی فولاد مبارکه برای تولید فولاد خاص خبر داد و تصریح کرد: قیمت تمام شده محصول تولیدی باید کاهش پیدا کند و به همین منظور باید با کاهش و حذف اضافات، میزان مصرف را بهینه کنیم. برای این موضوع برنامه هایی در دستور کار است.این موضوع تنها شامل تولید نبوده، بلکه باید در بخش های ستادی نیز برخی هزینه ها کاهش می یابد. در این میان هیچگاه به دنبال کاهش کیفیت و خدمات به کارکنان نبوده بلکه معتقد به مدیریت بهینه هزینه ها هستیم تا وجوه.در جای درست خرج شود.

به گفته ارزانی 60 درصد هزینه های فولاد هرمزگان در بخش خرید مواد اولیه بوده و در صورت صرفه جویی 10 درصدی ، 6 درصد از هزینه ها کاهش خواهد یافت.

انتهای پیام


-وصنعت اخرین معامله 1065ریال اما حق تقدم 122ریال وحدود 34میلیون صف خرید بهش میگویند حق تقدم حمایت شده
-گروه بانک همچنان خاموش وفعالیت اندک فعلا لیدر گروه وانصار است
-خوب برویم بانک ادامه مطلب نویسی از ساعت ده
-بعد مجامع تقسیم سود سهام باقیمت1- تعدیل شده باز گشایی میشوند سود کسر میشود سهم باز گشایی میشود البته در وضعیت عادی.....در وضعیت ویژه ممکن است سهم با 2-تعدیل مثبت3- تعدیل منفی 4- تعدیل ناشی از افزایش سرمایه باز گشایی شود.... در این مرحله خریدهای فصلی صورت میگیرد....درtsetmcیک قسمت به قیمتهای تعدیل شده اختصاص دارد
-یکی ازراههای اساسی رونق بازار جدا سازی سایت اوراق از سایتtsetmc است
-شما سامانه سهام عدالت را دیدید برای پرداخت سود یک شماره شبا در خواست کرده اند....همین کار را سازمان بورس می توانست هشت سال قبل انجام دهد وشرکتها در زمانهایی که خودشان تعیین می کنند سود را به حساب سهام دار بریزند در سایت سپرده گذاری وجوه به همین راحتی ولی الان فرض شما از ده شرکت سود سالیانه طلبکار هستید هر کدام به مدل خاصی سود پرداخت می کنندحتما در فرصت مناسب این پیشنهاد سازنده را به گوش مسئولان سازمان بورس برسانید
-در بازار پایه هم معاملات کم حجم است
-گروه بیمه این روزها بعد از گروه بانک کم تحرک ترین گروه محسوب میشود
-غسالم تنها صف مستحکم تا این لحظه جلسات قبل نیز به این سهم اشاره شده بود
-گارد بسته بازار کمبود نقدینگی... فاذر در حمایت 3000ریال فعلا با مشکل روبروست
-قثابت حمایت 1000مقاومت 1800ریال الان 1519ریال.....یک گزینه پر ریسک که در فصلهای خاص نزول ودر فصلهای خاص رشد میکند
-بورس تا این لحظه53 نماد مثبت 203سهم منفی
-فرا بورس 50 شرکت مثبت 63 نماد منفی
-ارایش باز گشایی دسبحا سهمی که در ان اماتور نباشد این گونه است منظورم خرید یا فروش نیست
-شاخص کل الان79151واحد را نشان میدهد هر ادم عاقلی در ذهنش 78000واحد زنده میشود
-خدا برای بندگانش انواع واقسام روز ی ها را در کره زمین قرار داده است....اما بندگان حسود مانع کسب رزق وروزی میشوند نمونه اش همین بورس مشکل سر ادمهای دوپایی است که مدام جلوی بورس انواع واقسام سنگها را می اندازند
-کماسه حمایت 4300مقاومت 5800ریال الان 5223ریال
-پله دوم دسبحا تستی در همین مقطع سهم را رصد کنید
-صفهای خرید ناگهانی این بار کترام در 1865ریال البته عرضه هم بالاست
-تا فردا خدا نگه دار
-تمام نوشته های ما صرفا رویت بازار است وهیچکدام مبنای ورود ویا خروج به هیچ سهمی نیست
-
-
-

-
-
-
حامد بازدید : 75یکشنبه 28 خرداد 1396 زمان : 7:27 نظرات ()

سلام روز بخیر


-در بازار دوم معاملات فرابورس:

زمان گشایش نماد زیرمجموعه ۲۰۰ میلیارد تومانی"فملی" اعلام شد

زمان گشایش نماد زیرمجموعه ۲۰۰ میلیارد تومانی ملی مس یعنی شرکت سرمایه گذاری مس سرچشمه در بازار دوم فرابورس مشخص شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، در پی پذیرش 18 اسفند سال گذشته سرمایه گذاری مس سرچشمه در بازار دوم معاملات فرابورس، این زیرمجموعه ملی مس بعد از رعایت دو شرط مربوط به ماده 37 و 38 دستورالعمل پذیرش، عرضه و نقل و انتقال، آماده انتقال از بازار پایه به بازار دوم معاملات فرابورس شد. 

به این ترتیب مقرر شده یکشنبه جاری (از 28 خرداد ) این شرکت 200 میلیارد تومانی با نماد "سرچشمه " گشایش شود.

همچنین در حالی آخرین قیمت هر سهم آن مربوط به سوم اسفند سال گذشته با حدود 303 تومان است که قیمت پایانی سهام، میانگین موزون معاملات روزانه سهام در روز گشایش خواهد بود و نماد معاملاتی حق تقدم خرید نیز در همان روز قابل معامله است.

براساس این گزارش، "سرچمشه" به عنوان صد و پنجاه و پنجمین شرکت در گروه سرمایه گذاری ها و زیر گروه سایر واسطه های مالی درج نماد شده و تا اوایل سال جاری در سهام 14 شرکت شامل 8 صنعت برق و نیروگاهی ،ساختمان، صنایع فلزی و فولادی، صنایع خاکبرداری و راه سازی، هلدینگ های سرمایه گذاری، شیمیایی، خدمات مهندسی و معدن مس چهار گنبد کرمان سرمایه گذاری کرده بود.

56 درصد سهام شرکت متعلق به صندوق بازنشستگی ملی مس،8.7 درصد سهام متعلق به شرکت آتیه اندیشان مس بوده و 35.3 درصد سهام نیز متعلق به 6 هزار نفر دیگر و عمدتا بازنشسته است.

انتهای پیام


رتاپ تحت نظر ورصدافت ناگهانی در هر مقطعی کوتاه مدت میان مدت بلند مدت کنترل شود
-ثشاهد افت سهم رصد شود
-بنیرو قیمت کمتر بود جلسات قبل اشاره شدالان صف خرید دارد
-ختوقا الان 1700ریال در محدوده 1600ریال با حمایت روبرو شد حمایت اول سهم 1500ریال است
-ترامپ کله خر خودش هم نمیداند چه می گوید....چرت وپرت می گوید....ادمی که زیاد هارت وپورت میکند از سیاست چیزی بلد نیست
-دسبحا می تواند یک 
گزینه بلند مدت باشد-
-

نظر عسگری مارانی درباره شاخص بورس و اثر کابینه اقتصادی آینده بر بازار سرمایه

یک کارشناس ارشد بازار سرمایه در خصوص آینده شاخص بورس، نرخ سود بانکی و انتخاب گروه اقتصادی دولت دوازدهم و تاثیر آن بر بازار سرمایه توضیحاتی داد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس علیرضا عسگری مارانی در خصوص آینده شاخص بورس به مهر گفت: در رابطه با مباحث اقتصادی، هم قوه مجریه و هم قوای مققنه و قضاییه باید تصمیم جدی برای حل مشکلات بگیرند چراکه بورس جایی است که تلاقی تمام تصمیماتی که در این سه قوه گرفته می‌شود، پدیدار می‌شود و در دارایی‌های مملکت، خود را نشان می‌دهد. بنابراین بورس غیر از این چیزی نیست.

وی افزود: اکنون با سرمایه‌گذاری در بازار ثانویه و افزایش سرمایه‌هایی که در حال انجام است، سرمایه بازار اولیه نیز افزایش یافته و برخی تامین سرمایه‌ها برای گردش‌های مورد نیاز تولید صورت می‌گیرد اما همه اینها مستلزم یکسری تغییرات در قوه مجریه است، ضمن اینکه وزرایی که از دولت یازدهم در کابینه خواهند ماند یا جدید خواهند آمد، باید تصمیم بگیرند برخی از قوانین نیازمند تغییر را اصلاح کنند. البته برخی از مصادیق آن هم، نیازمند حمایت قوه قضاییه است.بنابراین اگر هماهنگی میان سه قوه صورت گیرد، به طور قطع، شاهد اقتصادی مناسب‌تر خواهیم بود و این حتما می‌تواند شاخص بورس مناسب‌تری را هم به دنبال داشته باشد.

به اعتقاد این کارشناس ارشد بازار سرمایه، سیاست‌های پولی، مالی و مالیاتی و حتی مشوق‌های صنعتی هم می‌تواند بر روی شاخص بورس اثرگذار باشد و اجرای اقتصاد مقاومتی به معنای واقعی را رقم زند اما برای اجرای سیاست های مناسب در این بخش‌ها، نیاز به برطرف کردن سیاست های تنبیهی در بخش‌های مختلف اقتصادی به خصوص در قانون مالیات ها است، همانطور که اکنون وضع مالیات بر ساخت و ساز مسکن، در بخشی که می‌تواند موتور محرک اقتصاد باشد، خیلی مناسب نیست.  

نرخ سود بانکی سدی پیش روی رشد بازار سرمایه

عسگری مارانی با تاکید بر ضرورت تعیین تکلیف نرخ سود بانکی عنوان کرد: با وجود نرخ سود کنونی بانک ها که اتفاقا رقم بسیار بالایی بوده و معاف از مالیات است، بازار سرمایه نمی‌تواند حرکت به سمت جلو داشته باشد. به خصوص اینکه در حوزه‌ای همچون مالیات بر ارزش افزده، تولیدکنندگان باید زودتر از اینکه پول را از مشتری دریافت کنند، مالیات بر ارزش افزوده بپردازند. بنابراین چنین موارد و دست‌اندازهایی نمی‌تواند بیش از این، بورس را تحرک دهد. پس نیازمند تغییر قوانین این چنینی هستیم و دولت باید حل و فصل چنین مشکلاتی را در قالب لوایحی مشخص و معین، برای مجلس ارسال کرده و پارلمان نیز با دقت به آنها توجه کند.

وی خواستار کاهش هزینه‌ها در بدنه دولت شد و گفت: باید مشخص شود در دولت دوازدهم، آیا کماکان نظام بنگاهداری ادامه دارد و به صورت مستقیم و غیرمستقیم، در نظام بانکی کشور حضور خواهد داشت؟ بنابراین پاسخ به چنین سوالاتی و مشخص شدن تدبیر دولت برای این بخش‌ها، از جمله مواردی است که می‌تواند بورس را تحت تاثیر قرار دهد. بنابراین اگر این تصمیمات و تغییرات، به نفع تولید و اشتغال و در چارچوب اقتصاد مقاومتی باشد، بازار سرمایه نیز نشات گرفته از آن حرکت می‌کند به خصوص اینکه زمان اندک است و ما فرصت فرصت‌سوزی نداریم، بنابراین باید سیاست های پولی و ارزی را سریعتر تغییر دهیم.

این کارشناس ارشد افزود: اگر وضع شرکت ها خوب باشد، دارایی‌های جدید ایجاد و شکل می‌گیرد.بنابراین کاندیداهای مدنظر رئیس جمهور برای تصدی وزارتخانه‌های اقتصادی باید به صراحت از برنامه‌ها برای بورس و رونق بازار سرمایه بگویند و مجلس نیز به این برنامه‌ها رای دهد و رصد کامل داشته باشد.

عسگری مارانی ادامه داد: اگر همین برنامه‌های فعلی باقی بماند و همین راهی را که در این دو سال گذشته رفتیم، ادامه دهیم، شاخص بازار سرمایه نیز با یک ذره بالاتر و کمی پایین‌تر باقی می‌ماند.

انتهای پیام


-یک بررسی فنی خرید وفروش ماهانه یک حقوقی  بدون در نظر گرفتن تاریخ خرید وفروش 
ولساپا خرید 2009ریال فروش 1786ریال .....درضرر
رتاپ خرید3226ریال فروش  4060ریال در سود
شبندر خرید 4978ریال فروش 5321ریال در سود
برق عسلویه مپنا خرید 13277ریال فروش 13898ریال در سود
اپ خرید 16307ریال فروش 26637ریال در سود 
کیسون خرید 3372ریال فروش 2569ریال در ضرر
 
-اپ- رتاپ همان دو سهمی که ما زیاد تاکید بر خرید داشتیم ماههای قبل.....امادو ضرر حقوقی را مدنظر داشته باشید ولساپا -کیسون
-منظور حقوقی هم اشتباه میکند ولی سعی میکند اشتباه را دفعات بعد جبران کند ولی بعضی از شماها وقتی اشتباه می کنید شروع میکنید فلان کانال ویا فلان فعال بورس را ناسزا گفتن توصیه میشود روش کاری خود را اصلاح کنید
-تا فردا خدا نگه دار
حامد بازدید : 107شنبه 27 خرداد 1396 زمان : 7:17 نظرات ()

تعداد صفحات : 58

درباره سایت خبری معلم بورس
این سایت محل یاد اشتهای شخصی ما ومحل گفتگوی بورسی اقوام ودوستان است. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیریدبا تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنیدبهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشدضمنا چون ما مجوز مشاوره نداریم برای همیشه در بخش نظرات به احترام رعایت قانون جواب نظر را نمیدهیم صرفا نظرات وگفتگوهای شما درج میشود.بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.
اطلاعات کاربری غیر فعال
نام کاربری :
رمز عبور :
  • فراموشی رمز عبور؟
  • آرشیو
    صفحات جداگانه