close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس - 51
loading...

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

با مستندات کدال سهم ها را رصد وخریداری کنید

سلام روز بخیر


-زگلدشت 380تومان همه ناز می کردند نمی خریدند الان التماس می کنند جان من بیا پایین
-افت ناگهانی ذوب -فولاد را دقیقا رصد کنید
-افت ناگهانی فملی فخوز را دقیقا رصد کنید
-شپارس  اماده صعودالبته عرضه هم بالا
-نزول فنوال را رصد کنید حمایت 1200ریال
-

عملکرد بازارگردان جدید ایران خودرو در ۶ ماه اخیر اعلام شد

عملکرد بازارگردان ایران خودرو یعنی شرکت نگار نصر سهم در ۶ ماه اخیر اعلام شد که به گفته مسئولان ، در برابر عدم فروش حتی یک سهم ، همه خریدها با درصدهای مثبت انجام شده است.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، در پی تصمیم اوایل دی سال گذشته مدیرعامل ایران خودرو ، شرکت نگار نصر سهم هم علاوه بر سرمایه گذاری سمند، عهده دار بازار گردانی سهام "خودرو" شد.

براساس این گزارش، بررسی ها از عملکرد نگار نصر سهم که دارای سرمایه 330 میلیارد تومانی است، نشان می دهد این شرکت طی 6 ماه اخیر اقدام به خرید 62 میلیون سهم کرده و به گفته مسئولان آن در حالی حتی یک سهم هم از سوی آن عرضه و به فروش نرسیده که همه خریدها با درصدهای مثبت و در جریان سیر صعودی قیمت سهام "خودرو" انجام شده است.

با این خرید، میزان مالکیت نگار نصر سهم از ایران خودرو از 4.6 به 5 درصد رسیده است. از سوی دیگر ، طی این مدت سرمایه گذاری سمند فعالیتی در زمینه بازارگردانی سهام ایران خودرو نداشته است.  

همچنین یکی از برنامه های آینده ، بازار گردانی با استفاده از ابزارها و امکانات یکی از شرکت های تامین سرمایه است.

انتهای پیام-هشدار ما در مورد فملی روزهای قبل درست بود الان 1901ریال
-زگلدشت از افت خبری نیست  ولی منتظر افت سهم هستیم
-دیروز دسبحا افت کرد مقطعی فرصت خرید داد ولی امروز دست بالا دیده میشود
-دامین نگاه کردنی نیست سرفرصت همه را غافلگیر خواهد کرد روند کلی بازار نشان از یک صعود جمعی را نشان میدهد
-موسسه های مالی واعتباری در حال جمع اوری ومهار شدن هستند سود تسهیلات وسود سپرده کم خواهد شد وحقوقی های قدیمی به بورس باز خواهند گشت....بورس نشان از صعود دارد
-غپینو روزهای قبل محدوده 3300ریال بود چند بار اشاره شد الان 3662ریال

-
رئیس جمهور خبر داد :
واریز 40 میلیارد دلار به صندوق توسعه ملی در شرایط تحریم
رشد اقتصادی سال 95 فوق العاده بود
رئیس جمهور با بیان اینکه رشد اقتصادی سال 95 رشد اقتصادی فوق العاده بود، اظهارکرد: به هر حال رشد اقتصادی 8.3 که مرکز آمار اعلام کرده و بانک مرکزی 12 و نیم، مبدا سال هایی که معیار قرار می دهند متفاوت است، رشد اقتصادی داشتیم و طرح تحول هم با هر سختی و مشکلی که دولت داشته ادامه یافته است.

رئیس جمهوری گفت: فشار تحریم به رغم آنچه دنیای غرب ادعا می کرد فشار به دولت نبود، بلکه فشار بر مردم و زندگی آنان بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا) به نقل از ایرنا، حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی روز سه شنبه در جشنواره عمران سلامت که در سالن اجلاس سران در حال برگزاری است با ابراز خوشحالی از این که در هفته های پایانی فعالیت و کار دولت یازدهم در این جشنواره مهم در محضر فرهیختگان، اساتید، روسای دانشگاه های علوم پزشکی، مدیریت وزارتخانه بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، وزیر و همه خیرین مخلص حضور یافته است، به تشریح شرایط اقتصادی کشور در آغاز دولت یازدهم پرداخت.

وی اظهارکرد: از آغاز دولت یازدهم با توجه به همه سختی و مشکلاتی که در آغاز دولت با آن مواجه بودیم، شرایط اقتصادی سخت و پیچیده کشور، شرایطی که برای رکورد تورمی شاهد بودیم، مساله تحریم، وضعیت محیط زیست و نگرانی هایی که وجود داشت و از جمله مشکلاتی که در بخش سلامت با آن مواجه بودیم، در شش ماهه دوم سال 92 که آغاز مسوولیت دولت یازدهم بود تقریبا موفق شدیم برای مسایل مهم و اساسی کشور تصمیم گیری کنیم.

وی افزود: برخی آن تصمیمات به موقع و در چارچوب زمانی که پیش بینی می کردیم اجرا و عمل شد و برخی با تاخیر اما موردی نبود که نتوانیم از پیچ و خم ها عبور کنیم.

وی تصریح کرد: اولین قدمی که لازم بود کشور آن را حل و فصل کند مساله تحریم بود. برخی در مقام شعار ممکن است حرف هایی بزنند ولی عاملی که حتی برای تجهیزات پزشکی و داروها و مواد اولیه داروسازی با آن مواجه و مشکل روبرو بودیم، فشار تحریم خارجی بر کشور بود که بی رحمانه نسبت به ملت ایران وضع شده بود.

رئیس دولت یازدهم یادآور شد: فشار تحریم به رغم آنچه که دنیای غرب ادعا می کرد فشار به دولت نبود، فشار بر مردم بود. وقتی نفت ما تحریم می شود و درآمد کشور کاهش پیدا می کند یعنی تاثیر بر همه خدمات دولت است.

روحانی ادامه داد: خدمات دولت از چه منبعی استفاده می شود یا منبع مالیات یا منبع نفت که عمدتا این دو منبع است، وقتی نفت نیست رشد اقتصادی نیست، گرفتن مالیات هم بسیار سخت و گاهی ناممکن می شود.

وی یادآور شد: تصمیم ما بر این شد که در مدت یک سال با مذاکره تحریم را حل کنیم. خیلی حرف ها زده می شد، من به این راه کاملا اطمینان داشتم و می دانستم که در این مسیر می توانیم موفق شویم.

صندوق درست کرده بودیم که در روزهای سختی سراغ آن برویم، در روزهای سختی هم ناچار شدیم پول در آن بریزیم

روحانی یکی از تصمیمات مهم که دولت زمستان 92 اتخاذ کرد را طرح تحول سلامت عنوان کرد که این طرح هم از اوایل 93 اجرایی و عملیاتی شد.

وی افزود: درسال 93 تا آمدیم یک ذره تنفس کنیم و شرایط را رو به راه کنیم با کاهش بی سابقه قیمت نفت مواجه شدیم ، هنوز هم تحت فشاریم. قیمت نفت 120 دلار بود و در حال حاضر 44 دلار است، همین الان هم قیمت نفت یک سوم گذشته است.

رییس جمهوری یادآور شد: با کاهش قیمت نفت همه کشورهای نفت خیز دچار مشکل شده اند حتی کشورهایی مثل عربستان اما در عین حال دولت توانست با همه این مشکلات روبروشود در حالی که از صندوق توسعه ملی هم استفاده نکرد.

منتخب مردم در انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری گفت:در شرایط بحران در دولت یازدهم 40 میلیارد دلار پول به صندوق توسعه ملی واریز کردیم، این هم از عجایب تاریخ ایران است ما صندوق درست کرده بودیم که در روزهای سختی سراغ آن برویم زمانی که قیمت نفت بالاست پول بریزیم روزهای سختی پول برداریم در روزهای سختی هم ناچار شدیم در آن صندوق پول بریزیم.

رییس جمهوری خاطرنشان کرد: ما در شرایط تحریم در دولت یازدهم 40میلیارد دلار پول به صندوق توسعه ملی ریختیم بیش از پولی که دولت های قبلی به این صندوق ریخته اند در عین حال توانستیم تورم را هم مهار کنیم و به رشد اقتصادی برسیم.

وی با بیان اینکه رشد اقتصادی سال 95 رشد اقتصادی فوق العاده بود اظهارکرد: به هر حال رشد اقتصادی 8.3 که مرکز آمار اعلام کرده و بانک مرکزی 12 و نیم، مبدا سال هایی که معیار قرار می دهند متفاوت است، رشد اقتصادی داشتیم و طرح تحول هم با هر سختی و مشکلی که دولت داشته ادامه یافته است.


-
مدیرعامل سایپا:
نماد سایپا به زودی بازگشایی می‌شود
نماد سایپا به دلیل اینکه در یکی دو سال گذشته تحولات اساسی در این شرکت اتفاق افتاده و به دنبال آن عدد خیره‌کننده‌ای را به عنوان تعدیل مثبت ارائه کردیم و سازمان بورس نیاز به توضیحاتی داشت، بسته شد و فکر می‌کنیم که به زودی قبل از برگزاری مجمع نماد بازگشایی شود.

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا از بازگشایی نماد این شرکت در بورس در آینده نزدیک خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه(سنا) و به نقل از ایسنا، مهدی جمالی در حاشیه مراسم آغاز واگذاری ۵۰۰۰ دستگاه وانت زامیاد به مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) اظهار کرد: نماد سایپا به دلیل اینکه در یکی دو سال گذشته تحولات اساسی در این شرکت اتفاق افتاده و به دنبال آن عدد خیره‌کننده‌ای را به عنوان تعدیل مثبت ارائه کردیم و سازمان بورس نیاز به توضیحاتی داشت، بسته شد و فکر می‌کنیم که به زودی قبل از برگزاری مجمع نماد بازگشایی شود.

وی با بیان اینکه مگاپلت‌فرم در سایپا در حال طراحی است، خاطرنشان کرد: تا پایان سال جاری یک محصول و سال آینده دو محصول بر روی پلت‌فرم جدید عرضه خواهد شد.

جمالی درباره زمان عرضه خودروی کوییک اظهار کرد: پیش‌فروش کوییک به زودی آغاز خواهد شد و به دنبال آن تحویل این خودرو صورت می‌گیرد.

وی در مورد آخرین وضعتی مذاکره با شرکت نیسان نیز اظهار کرد: سایپا در گذشته شریک انحصاری نیسان در ایران بود و به دلیل تحریم‌ها این همکاری قطع شده است. در حال حاضر نیز در حال مذاکره برای آغاز مجدد همکاری و تولید مدل‌های جدید نیسان در ایران هستیم که به زودی به نتیجه خواهد رسید.

مدیرعامل گروه سایپا در مورد زمان اعمال افزایش قیمت‌های اعلام شده از سوی شورای رقابت اظهار کرد: درخواست ما برای افزایش قیمت محصولات بیش از آن چیزی بود که شورای رقابت تصویب کرد. بنابراین این افزایش قیمت حداقلی به مرور اعمال خواهد شد البته سعی می‌کنیم که کمترین فشار به مصرف‌کننده وارد شود.

جمالی همچنین در مورد واگذاری شرکت‌های زیرمجموعه سایپا نیز اظهار کرد: بزرگترین واگذاری تاریخ صنعت خودروی ایران در سایپا کاشان صورت گرفت به گونه‌ای که ۵۰ درصد این شرکت به خودروسازان فرانسوی سیتروئن واگذار خواهد شد. علاوه بر آن چند شرکت زیرمجموعه نیز منحل و چند شرکت نیز ادغام شده‌اند.-غپینو 3747 ریال ....اشاره دقیق ما ده درصد رشدکرد

-ذوب زیر 700ریال اشاره دقیق ما بود الان 745ریال

-اگر فلان کانال افتخار میکند در سال هفت الی هشت سیگنال دقیق میدهد ما اینجا بیش از 200 روند دقیق را به هدف میزنیم
-غبشهر2920ریال سهمی مستحکم مانند نماد وبانک البته هر دو این نمادها باید کارشناسی خریداری شودشاید سوال کنید خرید کارشناسی چگونه است جواب.... باید بیش از 600 بار سهم بخرید وبیش از 600بار بفروشید تقریبا یک بار تمام ریزه کاری های پنهان بازار را دقیق تجربه عملی ورصد کنید

-افت ناگهانی وبشهر را رصد کنید
-افزایش حجم معاملات در گروه بانکی
-خروج رکود در کشور یک راه کار دارد بورس همه جانبه رونق بگیرد شرکتها افزایش سرمایه بدهند واحدهای تولیدی جدید راه اندازی کنند واشتغال بالا برود
-
مدیر عامل تامین سرمایه نوین مهمترین اولویت اقتصاد امروز را کاهش نرخ سود سپرده های بانکی دانست و گفت: با کاهش نرخ سود به ١٥ درصد و رعایت آن توسط بانک ها، می توان حرکت جدید بازار سهام را شاهد بود.

 

نرخ تورم پایین، کف بودن قیمت های جهانی مواد خام، نرخ رشد اقتصادی مناسب و احتمال رشد ارز از پتانسیل های مهم بازار است. پس در این شرایط به سهامداران توصیه می کنم که حضور مقطعی در بازار نداشته باشند و با دیدگاه بلندمدت اقدام به سرمایه گذاری کنند.

ولی نادی قمی، مدیر عامل تامین سرمایه نوین در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا)، در خصوص روند این روزهای بازار سرمایه با اشاره به اینکه بازار سرمایه پتانسیل های خوبی برای رشد پایدار دارد، گفت: در حال حاضر بازار سهام به اخبار مثبت واکنش نشان نمی دهد اما این اخبار کم کم پتانسیل لازم برای رشد بازار را فراهم می کند، بنابراین سرمایه گذاران باید صبور باشند.

وی در ادامه نرخ تورم پایین، کف بودن قیمت های جهانی مواد خام، نرخ رشد اقتصادی مناسب و احتمال رشد ارز را از دیگر پتانسیل های مهم بازار دانست و گفت: در ین شرایط به سهامداران توصیه می کنم که حضور مقطعی در بازار نداشته باشند و با دیدگاه بلندمدت اقدام به سرمایه گذاری کنند.

این کارشناس بازار سرمایه در ادامه با صرف نظر از ریسک های سیاسی داخلی، منطقه ای و بین المللی که برای اقتصاد کشور وجود دارد، گفت: اگر این ریسک های سیستماتیک را کنار بگذاریم به نظر می رسد که حرکت کلی اقتصاد رو به جلو است.

 مدیر عامل تامین سرمایه نوین مهمترین اولویت اقتصاد امروز را کاهش نرخ سود سپرده های بانکی دانست و گفت: با کاهش نرخ سود به ١٥ درصد و رعایت آن توسط بانک ها، می توان حرکت بازار سهام را شاهد بود.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر مانع اصلی حرکت بازار سهام، نرخ سود بانکی بالاست، اظهار داشت: بالا بودن نرخ سود بانکی مانع حرکت بخش واقعی اقتصاد و رونق کسب و کارها نیز شده است. چرا که بنگاه های اقتصادی کوچک، متوسط و بزرگ انگیزه کافی برای استقراض از بانک ها یا بازار سرمایه جهت اجرای پروژه ها را از دست داده اند. همچنین بالا بودن سود سپرده ها، بسیاری از پروژه ها را از صرفه اقتصادی انداخته است.

نادی قمی با اشاره به اینکه مدتی است مشارکت کنندگان بازار سهام، رونق آن را انتظار می کشند،گفت: مقایسه بین بازده بازارهای مختلف نشان می دهد افرادی که در سپرده بانکی، اوراق با درآمد ثابت و صندوق های سرمایه گذاری با درآمد ثابت سرمایه گذاری کرده اند در مقایسه با سرمایه گذاران سایر بازارها ( املاک، ارز، طلا و سهام) موفق تر عمل کرده اند.

وی با تاکید بر اینکه این روند ادامه دار نخواهد بود، افزود: کسانی که روحیه ریسک پذیری دارند و به شرایط مختلف بازار خو کرده اند و تجربه کافی دارند، می دانند که بازده بازار سهام لزوما توزیع نرمال ندارد، دوره های انفجاری قیمت سهام یا رشد قیمت ها قابل پیش بینی نیست و حرکت بازار سهام در یک ماه گاهی می تواند همه زیان های گذشته را جبران کند.

این فعال بازار سرمایه غیر قابل پیش بینی بودن بازار را ویژگی مهم آن دانست و گفت: این ویژگی بازار سهام و نیز نقدشوندگی آن، مطلوبیت آن را در مقایسه با سایر بازارها و حتی سپرده بانکی بیشتر می کند.

وی با اشاره به رفتار غلط برخی سرمایه گذاران گفت: کسانی که خود را آنقدر باهوش و خردمند می دانند که می خواهند در هنگام مزیت بازار پول در این بازار حضور داشته باشند و هنگام مزیت بازار سهام به سرعت به این بازار کوچ کنند، معمولا از بازار سهام عقب می مانند.

به گفته مدیر عامل تامین سرمایه نوین در اغلب موارد این افراد، حرکت های اولیه قیمت های سهام را چندان جدی نمی گیرند و به آن اعتماد نمی کنند، این گروه زمانی حرکت بازار را جدی می گیرند که قیمت ها در اوج است بر همین اساس اغلب ضرر می کنند.

این کارشناس بازار سرمایه در پاسخ به سوال دیگر خبرنگار "سنا " درباره راهکار افزایش مشارکت مردم در بازار سرمایه گفت: به طور تاریخی بازار سرمایه در مقایسه با بازار پول از اقبال کمتری در ایران برخوردار بوده است. برای اینکه بتوان میزان مشارکت افراد را در بازار سرمایه بالا برد یعنی اینکه هم میزان سرمایه گذاری در این بازار را بالا برود و هم اینکه تامین مالی شرکت ها، پروژه ها و کارآفرینان را از این بازار افزایش داد، باید ضمن فرهنگ سازی، نهاد و ابزارهای مالی جدیدی را معرفی کرد تا سلایق مختلف جذب بازار سرمایه شود.

وی در ادامه افزود: باید زیر ساخت های الکترونیکی به همراه نرم افزارهای مالی به منظور جذب و تجهیز سرمایه های خرد مردمی توسعه یابند. در مجموع این اقدامات، بلندمدت هستند و برای به نتیجه رسیدن آن باید صبور بود.

 


-اخابر حجم معاملات سنگین بین حقوقی ها
-پتایر با 18میلیون صف خرید همچنان لیدر گروه لاستیک
-
-
-
-

-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
حامد بازدید : 59چهارشنبه 21 تير 1396 زمان : 7:22 نظرات ()

سلام روز بخیر


-فولاد از مقاومت 1500ریال عبور کرد الان 1519ریال
-فخوز فعلا 3200ریال تا اخر وقت باید رصد کرد
-بازی اصلی در دست نمادهای رند تا این لحظه
-اما نمادهای صف خرید بورس...مداران-فروس-کفرا-کترام-شفارس-غسالم تا این لحظه
-ذوب هم تا این لحظه 739ریال
-ثرود قبلا اشاره کرده بودیم الان صف خرید دارد در 1500ریال
-دو نکته وجود دارد1-ورود شاخص به محدوده 80000واحد2-ورود ارزش روزانه بازار به محدوده 320هزار میلیارد تومان وثبت این دو وضعیت
-گروه خودرو پشتوانه قوی بلند مدت ماندگاری در سهام را نداردصرفا گروه نوسان گیری مقطعی محسوب میشود
-غبشهر قبلا میان مدت اشاره به رشد شده بود امروز تا این لحظه 2898ریال
-وبشهر قبلا همین جا دقیقا به حمایتها در قیمتهای پایین تر اشاره شده بود الان 1598ریال
-وامروز نماد وبانک یکی دیگر از نمادهای رند قدرت نمایی میکند
-کگل هم وارد معرکه رشد بازار شد
-
توقف نمادهاي معاملاتي خمهر،حفاري،دلقما،وبانك،ختور،ومعادن،آپ96/4/20 10:22
به اطلاع مي رساند، در پايان معاملات امروز نماد معاملاتي شركتهاي مهركام پارس(خمهر)،حفاري شمال(حفاري) جهت برگزاري مجمع عمومي عادي ساليانه به منظور تصويب صورتهاي مالي،شركت داروئي و بهداشتي لقمان(دلقما) جهت برگزاري مجامع عمومي عادي ساليانه به منظور تصويب صورتهاي مالي – عمومي فوق العاده به منظور تصميم گيري در خصوص افزايش سرمايه،شركتهاي سرمايه گذاري گروه توسعه ملي(وبانك)،رادياتور ايران (ختور) جهت برگزاري مجامع عمومي عادي ساليانه به منظور تصويب صورتهاي مالي – عمومي فوق العاده به منظور تصميم گيري در خصوص اصلاح اساسنامه،شركت سرمايه گذاري توسعه و معادن ايران(ومعادن) جهت برگزاري مجمع عمومي عادي به طور فوق العاده به منظور انتخاب اعضاي هيات مديره ،شركت آسان پرداخت پرشين(آپ)جهت برگزاري مجمع عمومي فوق العاده به منظور تصميم گيري در خصوص اصلاح اساسنامه متوقف خواهند شد.مديريت عمليات بازارشركت بورس اوراق بهادارتهران

-رمپنا اگر به توافقی بین الملی با جنرال موتورز دست پیدا کند وقطعی بشود در بلند مدت قیمت سهم با رشد روبرو خواهد شد
-پتایر صف خرید


-عرض کردم انگار به نوبت اکثر سهم ها ناخواسته ودر زمان نامشخص میل به صف خرید شدن پیدا می کنند
-زگلدشت میل به نزول به زیر 4000ریال را ندارد واحتمال عبور از مقاومت 4500ریال ممکن است
-

کارگزاری بانک کشاورزی درباره فروش دیروز و امروز سهام "شلیا" توضیح داد

مدیرعامل کارگزاری بانک کشاورزی درباره فروش دیروز و امروز سهام مواد ویژه لیا توسط این کارگزاری توضیح داد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، حسین خزلی درباره فروش دیروز سهام مواد ویژه لیا اعلام کرد: در جریان معاملات روز گذشته 2 میلیون و 474 هزار و 837 سهم این شرکت معامله شد و  شبهاتی را برای برخی فعالان بازار سرمایه به وجود آورد.

وی ادامه داد: از این تعداد سهام تنها 150 هزار سهم توسط کارگزاری بانک کشاورزی فروخته شد که متعلق به یک مشتری اعتباری بدهکار بود که چندین بار اخطار کتبی و شفاهی  گرفته بود.

خزلی ادامه داد: امروز سه شنبه 20 تیر هم یک شرکت حقوقی مشتری کارگزاری ، فقط ۱۵۰ هزار سهم را فروخته است.

انتهای پیام


-

نتیجه جلسه امروز مجلس و سیف: مشکل موسسات یک هفته ای حل شود

نتیجه جلسه امروز مجلس و سیف با اعلام لاریجانی مبنی بر حل مشکل موسسات مالی در یک هفته همراه شد. یک نماینده هم اعلام کرد در این جلسه راه حل قابل اتکایی ارائه نشد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، در جریان جلسه غیر علنی صبح امروز مجلس که با حضور سیف رئیس کل بانک مرکزی برگزار شد، نمایندگان در جریان آخرین اقدامات این موضوع قرار گرفتند.

در این جلسه ، علی لاریجانی با بیان اینکه برخی نمایندگان مجلس در مورد روش های حل مشکل راهنمایی هایی کردند، گفت: مقرر شد بانک مرکزی در اسرع وقت این مشکل را حل کند و در صورت نیاز به تصمیم مجلس ، ظرف هفته آینده گزارشی از طریق دولت ارایه دهد یا  در صورت امکان این مساله در دولت حل شود. به نحوی که نگرانی همه سپرده گذاران موسسات اعتباری رفع شود.

وی افزود: از بانک مرکزی خواسته شد با سرعت این موضوع را مطرح کند. مجلس نیز تا هفته آینده این موضوع را پیگیری می کند تا به سرانجام برسد.

در این رابطه احمدعلیرضا بیگی در خصوص جزئیات جلسه غیرعلنی نمایندگان مجلس با ولی الله سیف به مهر گفت: در این جلسه بیشتر مشکلات شرح داده شد و راه حل قابل اتکایی ارائه نشد.

وی ادامه داد: سیف اعلام کرد با پرداخت سپرده افرادی که تا ۵۰ میلیون تومان در این موسسات سپرده گذاری کرده اند، مشکل ۹۳ درصد سپرده گذاران حل خواهد شد. برای حل مشکل مابقی افراد نیز هر چه اموال از این موسسات باقی مانده بود، می فروشیم و به مالباختگان می پردازیم. در صورتی که سپرده همه افراد تسویه نشد، سپرده گذارانی که باقی مانده اند، مالباخته محسوب می شوند و می توانند شکایت کنند.

بیگی گفت: در این جلسه مشکلات موسسات مالی و اعتباری آرمان، کاسپین، فرشتگان و ثامن مورد بررسی قرار گرفت.

انتهای پیام


-دبیرانجمن صنایع همگن نیروی محرکه قطعه سازان:

خودروسازان به شرط آزادسازی ۱۰ هزار میلیارد تومان سرمایه و سهام رونق می گیرند

دبیرانجمن صنایع همگن نیروی محرکه قطعه سازان خودرو گفت: با آزادسازی 10 هزار میلیارد تومان سرمایه بلوکه شده خودروسازان، صنعت خودرو و قطعه سازی جانی دوباره می گیرد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، آرش محبی نژاد با اشاره به گزارش شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد از افزایش کیفیت و رضایت مشتری خودروهای تولید داخلی، در مصاحبه با رادیو گفت: این افزایش ناشی از رفع تحریم ها و مشارکت بیشتر با شرکت های بین المللی بوده و تعامل منطقی با دنیا امکان ورود مواد اولیه با کیفیت، انتقال دانش فنی، سبک های نوین مدیریتی، توسعه صادرات را به همراه دارد.

وی ادامه داد: در حالی طی سال جاری یک میلیون و 600 هزار دستگاه خودرو تولید خواهد شد که خوشبختانه وضعیت آینده تولید و بازار بسیار روشن است.

این مقام مسئول گفت: در گذشته خودروسازان داخلی سرمایه گذاری های کلان و بلندمدتی آن هم بدون بازده داخلی و خارجی مانند خرید سهام غیر مولد را بصورت دستوری انجام داده اند که منجر به بلوکه شدن 10 هزار میلیارد تومان سرمایه این صنعت شده که بخش زیادی از بحران صنعت مربوطه به همین موضوع بوده و با آزادسازی سرمایه های بلوکه شده ، صنعت خودرو و قطعه سازی جانی دوباره می گیرند.

محبی نژاد با اشاره به اینکه تصمیمات غیرکارشناسی و دستوری، صنعت خودرو را به ورطه نابودی می کشاند، اظهارداشت: این صنعت به لوکوموتیو صنایع در اقتصاد کشورها مشهور است و نقش مهمی در رشد ارزش افزوده بخش صنعت و به تبع رشد اقتصادی دارد.

انتهای پیام


-زگلدشت صف خرید شدتا این لحظه
-به هر حال روز های خوبی برای بورس در پیش است
-تا فردا خدا نگه دار
-
--
-
-
-
-

-

حامد بازدید : 64سه شنبه 20 تير 1396 زمان : 7:2 نظرات ()

سلام روز بخیر


-خوب صفهای برتر بورس...مداران-کاذر-فروس-غسالم....
-صف سنگین خرید در حق تقدم وصنعت
-دیروز گفتیم فخوز در رصد قرار بگیرد امروز با رشد مواجه شد
-شاخص کل 112واحد رشد را تا این لحظه نشان میدهد  وامروز تا این لحظه وارد مدار 79000واحد شده است با طبع ارزش روز بازار ممکن است دوباره بر مدار 320هزار میلیارد تومان برگردد  وبا رشد محدود روبرو شود
-فخوز در 5 مثبت با تقاضا روبروست
-خکاوه هم صف خرید شددیروز به خکاوه هم اشاره ای داشتیم
-فولاد هم دست پر الان 1460ریال
-ذوب الان 720ریال.... میتوان نتیجه گرفت حمایت اول 650ریال است
-در میان مدت ممکن است جماعتی بسمت وتوکا بروند الان 1095ریال حمایت 1000مقاومت 1200ریال
-شفارس هم صف خریدتا این لحظه
-دیروز به فولاد هم اشاره کردیم الان 1500ریال.... در محدوده 1350ریال بارها بر کف بودن سهم اشاره داشتیم

-احتمال تحرک فملی در میان مدت
-اول پست به وتوکا اشاره کردیم تحرکات مثبت در سهم مشهود است
-خبهمن متوقف ولی حضور در افزایش سرمایه وماندگاری  اجباری سرانجام منجر به سود مکفی خواهد شد
-ومعادن .... منتظر اصلاح قیمت باشید....
-غپینو خاموش یک شوک مثبت 5 درصدی با حجم معاملات میلیونی رقم زد

-تا این لحظه حقوقی در غپینو خرید اصلی را انجام داده است
-به سهم ها توسط دلسوزان بازار شوک داده میشود وقتی می گوییم دلسوز حقوقی ها ویا حقیقی هایی که از سهم ها به نوعی حمایت می کنند منتظر شوک به دامین هم باشید
-فخوز بیش از 9 میلیون صف خرید  هشدار بموقع دیروز ما وهشدار بموقع صبح ما که سهم در دسترس بود

-حجم معاملات فملی

حجم معاملات ومعادن 

واشاره های دقیق ما امروز-حتما می پرسید چرا بازار این روزها دارد مثبت میشود....چون عده ای از وزرا باید بروند... وعده ای جدید بیایند....اما وزرای قدیمی مرتبط با بورس می توانستند در چهار سال گذشته فعال تر عمل کنند
-تا پیکو را زیر نظر داشته باشید

-چهار سال من اینجا خطر سپرده گذاری را بی طرفانه زیر تیغ انتقاد گذاشتم  وحالا...

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13960419000257-سلام خدمت حامد خان،مدت 7 سالی است که در از نقطه نظرات شما استفاده می کنم.سپاسگزارم.کانال تلگرامی شما رو تا چند وقت پیش داشتم. ظاهرا بنده رو حذف نمودید.خواستم ببینم دلیل خاصی داشته؟ارادتمند.
پاسخ : سلام دوست عزیز کلا کانال موقتا حذف شد ما چنین جسارتی نمیکنیم کسی را حذف کنیم اگر در اینده کانال زدیم مجددا از سایت اعلام می کنیم

-اگر مشکلات وزمان اجازه داد سرفرصت دوباره کانالی در تلگرام خواهیم زد 
-ساعت 12/10 دقیقه تا فردا خدا نگه دار
-
حامد بازدید : 55دوشنبه 19 تير 1396 زمان : 7:17 نظرات ()

تعداد صفحات : 58

درباره سایت خبری معلم بورس
این سایت محل یاد اشتهای شخصی ما ومحل گفتگوی بورسی اقوام ودوستان است. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیریدبا تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنیدبهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشدضمنا چون ما مجوز مشاوره نداریم برای همیشه در بخش نظرات به احترام رعایت قانون جواب نظر را نمیدهیم صرفا نظرات وگفتگوهای شما درج میشود.بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.
اطلاعات کاربری غیر فعال
نام کاربری :
رمز عبور :
  • فراموشی رمز عبور؟
  • آرشیو
    صفحات جداگانه