close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس - 50
loading...

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

با مستندات کدال سهم ها را رصد وخریداری کنید

سلام روز بخیر


-افت فخوز را تخت نظر داشته باشید
-شپاکسا صف خرید ناگهانی الان البته عرضه هم بالاست هرصف خریدی را باید اول دقیقا تست وعلت ان را پیدا کنید
-وبملت روزهای قبل 905ریال الان 1010ریال اما بازار جرات ورود به نمادهای بانکی در حجم سنگین را ندارد
-وتوصا را کنترل کنید
-توقف لکما-فاهواز-تپولا -شتولی....... تقریبا بازار پایه را میتوان فعلا خارج از دور معاملات نگاه کرد
-گروه خودرو هم فعلا گاهی مثبت گاهی منفی به کار خود ادامه میدهد
-غالبر روزهای قبل اشاره شده امروز هم رشد کرد
-گروه رایانه در حال اصلاح قیمت تا این لحظه حتما زیر نظر داشته باشید
-
عضو هیات مدیره یک بانک خصوصی تاکید کرد؛
رونق اقتصاد و بازار سرمایه با کاهش نرخ سود بانکی

اگر بانک ها در زمان کمبود نقدینگی، سپردهِ با قیمت گران نگیرند، این تفاهم بهترین راهکار برای کاهش غیر دستوری نرخ سود بانکی است، با این تصمیم حقوق سهامداران بانک ها نیز حفظ می شود.

علی اصغر پورمتین، کارشناس بانکی در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا)، با بیان این مطلب درخصوص تفاهم سیاست گذاران بانکی با مدیران بانک ها برای تغییر مدل پرداخت نرخ سود بانکی و کاهش نرخ سود به 15 درصد گفت: این تصمیم برای نظام بانکی بسیار حائز اهمیت است.

به گفته وی اگر بانک ها همکاری لازم را در اجرای این تفاهم داشته باشند و از طریق سود علی الحساب به سپرده گذاران تسهیلات بدهند، هزینه تمام شده بانکها کاهش یافته و سود تسهیلات نیز کم می شود.

این کارشناس بانکی با اشاره به اینکه این تفاهم اتفاق مبارکی در نظام بانکی است، اظهار داشت: اما مشکل این است که وقتی بانکها دچار کمبود نقدینگی می شوند برای فرار از نرخ جریمه 34 درصدی ، سپرده های گران جذب می کنند.

وی با اشاره به اینکه اگر بانک ها از این مقطع عبور کنند که در زمان کمبود نقدینگی سپردهِ با قیمت گران نگیرند، این تفاهم بهترین راهکار برای کاهش غیر دستوری نرخ سود بانکی است، اظهار داشت: با این تصمیم حقوق سهامداران بانک ها نیز حفظ می شود.

پورمتین در پاسخ به سوال خبرنگار "سنا " درباره اینکه بر اساس این تفاهم اگر سرمایه گذاری بانک ها در زمان سررسید کمتر از 15 درصد سود شناسایی کند، تکلیف چیست، گفت: باید بانک برای سرمایه گذاری بررسی های لازم را داشته باشد و در جایی سرمایه گذاری کند که سود کمتر از 15 درصد نداشته باشد.

به گفته وی این تصمیم علاوه بر رعایت حقوق سپرده گذاران، حافظ حقوق سهامداران می شود. سهامداران بانک ها مهمترین رکن ماهوی بانک ها هستند. و از آنجایی که زیان بانک ها و مخارج اضافی بانک به ضرر سهامداران است این اقدام می تواند منافع هر دو گروه یعنی سپرده گذار و سهامدار را با هم حفظ کند.

به گفته پور متین این تصمیم باعث تقویت و رونق بازار سهام نیز می شود.

این عضو هیات مدیره بانک خصوصی در خصوص اینکه بانک ها برای اجرای این تفاهم مقاومت نمی کنند، افزود: نباید یک شبه انتظار تغییر داشت اما با توجه به شرایط جدید بانک ها و الزام به اجرای سیستم گزارش دهیIFRS و نظام نامه اخیر بانک مرکزی درباره الزامات کفایت سرمایه بانک ها مجبور هستند به سمت کاهش نرخ سود حرکت کنند.

این کارشناس بانکی درباره تاثیر کاهش نرخ سود بر اقتصاد کشور گفت: نرخ بالای سود بانکی از مهمترین دلایل رکود اقتصاد است. بالا بودن نرخ سود به رکود دامن می زند. با این نرخ سود بالا تولید دیگر مقرون به صرفه نیست و تولید کنندگان ترجیح دادند سرمایه خود را در بانک ها بگذارند و سودهای بالای 20 درصد دریافت کنند.

وی پیش بینی کرد با کاهش نرخ سود بانکی و اجرای درست آن توسط نظام بانکی کشور به مرور زمان رکود اقتصادی از بین رفته و رونق تولید را شاهد باشیم. همچنین بازارهایی مثل بازار سهام نیز با رشد و رونق پایدار مواجه خواهند شد.
-
اطلاعيه عرضه اوليه سهام شرکت به پرداخت ملت - پرداخت96/4/26 11:27
به اطلاع کليه فعالان محترم بازار سرمايه مي¬رساند در روز سه¬شنبه مورخ 27/04/1396 تعداد 000ر500ر47 سهم معادل 5 درصد از سهام شرکت به پرداخت ملت متعلق به شركت گروه فن آوران هوشمندبهسازان فردا به عنوان پانصدونهمين شرکت پذيرفته شده براي اولين بار پس از پذيرش و درج نام شرکت در فهرست شرکت‌هاي پذيرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران در بخش کامپيوتر و فعاليت هاي مربوط به آن گروه و طبقه مشاوره مربوط به نرم افزار و عرضه نرم افزار در فهرست نرخ‌هاي بازار دوم و در نماد پرداخت به شيوه ثبت سفارش جهت کشف قيمت عرضه خواهد شد. مديريت عمليات بازار شركت بورس اوراق بهادار تهران

-وبانک سهم بلند مدت........تلاش کنید تا علت بلند مدت بودن سهم را پیدا کنید
-فولاد 1350ریال اشاره های مکرر ما بود الان 1562ریال.....افرین به فولاد
--فخوز امروز با عبور از مقاومت 3300ریال ده درصد رشد را تکمیل کرد
-ولملت می خواهد مقاومت 1200ریال را ثبت کند الان 1198ریال
-گروه فلزات اساسی فعلا لیدر برتر بازار است
-فخوز صف خرید شد تا این لحظه در3379ریال
-در پایان معاملات امروز رخ می دهد:

خروج موقت بزرگترین شرکت بورس و ۲۱ نماد دیگر از تابلو بورس

امروز آخرین روز معاملات قبل از مجمع سالانه بزرگترین شرکت بورس و ۲۱ نماد دیگر است.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، در روزهای پایانی فصل مجامع شرکت های دارای سال مالی اسفند 95 ، تعداد توقف نمادها هم افزایش یافته و امروز با خروج 22 شرکت از جمله بزرگترین شرکت بورس یعنی فولاد مبارکه همراه خواهد شد.

براساس این گزارش، به این ترتیب در پایان معاملات امروز ، علاوه بر "فولاد" ، نماد شرکت های ملی مس، پارس خودرو، سرمایه گذاری پارس توشه، پتروشیمی خارک ، پتروشیمی شیراز، سرامیک های صنعتی اردکان، معادن منگنز ایران، گروه صنعتی ملی، سالمین، کالبر، درخشان تهران، نفت بهران، توسعه صنایع بهشهر، سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی ، پاکشو، ایران خودرو دیزل، لبنیات پاک، مهندسی نصیر ماشین ، سرما آفرین و بهنوش هم بسته می شود.

مجمع سالانه این 22 شرکت چهارشنبه جاری برگزار خواهد شد.


-تا فردا خدا نگه دار
--
--
-
-
--
-
-
--
حامد بازدید : 64دوشنبه 26 تير 1396 زمان : 7:17 نظرات ()

سلام روز بخیر


-ولملت فعلا 1175 ریال یک رشد مناسب را از دیروز تجربه کرد
-ذوب فعلا بر مدار رشد الان 773ریال
-پاکشو-واتی-کاذر-وساخت-شفارس-غسالم تا این لحظه صفهای خرید میلیونی را تشکیل می دهند
-قثابت هم تا این لحظه با تقاضا روبروست
-شروع صبح بورس خوب است در نمای بازار دلگرمی وجذبه خرید دیده میشود

-فرایند بازگشایی بانک صادرات ممکن است مرداد ماه انجام شود


--غالبر تحت نظر....بقیه موارد فنی سهم را باید خودتان بروید چک کنید چیزی به نام لقمه اماده در بورس وجود ندارد


-
علی اسلامی بیدگلی عنوان کرد:
کاهش نرخ بهره بانکی، اصل توسعه بازار سرمایه

در حال حاضر اقتصاد با یک پارادوکس عجیب مواجه است و آن هم نرخ بهره و تامین مالی در شبکه پولی است که از 25 درصد نیز فراتر رفته است. این در حالی است که نرخ تورم در محدوده های 10 درصد قرار دارد.

علی اسلامی بیدگلی، رییس هیات مدیره شرکت مشاور سرمایه گذاری آرمان آتی در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا)، در خصوص راهکار های رشد بازار سرمایه گفت: در ابتدا باید شرایط فعلی بازار را مورد بررسی قرار داد تا پس از آن بتوان راهکاری را مطرح کرد.

وی با اشاره به اینکه در شرایط فعلی بازار دسته ای از عوامل بیرونی و درونی مقصر هستند، افزود: این روزها سهم عوامل بیرونی که خارج از حیطه کنترل بازار است، بیشتر از عوامل درونی بازار است.

اسلامی بیدگلی مهمترین عامل بیرونی را عدم توازن نرخ بهره و تورم دانست و افزود: در حال حاضر اقتصاد با یک پارادوکس عجیب مواجه است و آن هم نرخ بهره و تامین مالی در شبکه پولی است که از 25 درصد نیز فراتر رفته است و این در حالی است که نرخ تورم در محدوده های 10 درصد قرار دارد.

این کارشناس بازار سرمایه با اشاره به اینکه با این فاصله نرخ بهره و تورم ، هم نرخ رشد سرمایه گذاری و هم انتظار نرخ رشد کاهش پیدا کرده است، گفت: در این شرایط انگیزه سرمایه گذاران برای حضور در بازار سهام نیز با توجه به وجود فرصت های سرمایه گذاری در بازار بدون ریسک با بازدهی های سالیانه بالای 22 درصد به شدت کاهش یافته است.

به گفته وی این روز ها تنها در بازار سرمایه حضور سرمایه گذار جدید کمرنگ نشده بلکه در سایر حوزه ها مثل مسکن، فعالیت های تولیدی و بازرگانی نیز منابع و سرمایه گذاری جدید وارد نمی شود.

اسلامی با تاکید بر اینکه همه فعالان اقتصادی و کارشناسان اعلام کرده اند برای درمان وضعیت اقتصاد چاره ای جز کاهش نرخ بهره وجود ندارد، اظهار داشت: نرخ بهره اصلی ترین عامل بروز رکود در بازار است و مادام که برطرف نشود نباید انتظار رونق بلند مدت از بازارها را داشت.

رییس هیات مدیره شرکت مشاور سرمایه گذاری آرمان آتی در ادامه، عوامل خارجی دیگری را که تاثیر قابل اهمیتی بر بازار دارد مورد توجه قرار داد و افزود: بروز برخی اتفاق ها در کشور های منطقه سایه سنگینی بر سر بازار سرمایه انداخته است. این دسته از اتفاق ها ریسک های سیستماتیک هستند که پیش بینی رفع و حذف آنها از اختیار کارشناسان اقتصادی خارج است.

وی افزود: همزمان با این دو عامل، با عواملی مواجهیم که در اختیار و کنترل فعالان اقتصادی است اما نمی توان انتظار رفع آنها را در کوتاه مدت داشت.

اسلامی در ادامه به عوامل درونی اشاره کرد و اظهار داشت: در حال حاضر آن دسته از منابع کشور با اقتصاد بانک پایه که در بازار سرمایه حاضر هستند از طریق ابزارهای مختلف مشابه ابزارهای بازار پول، از بازار سهام خارج می شوند. به همین دلیل شاهد کاهش حجم جریان نقدینگی ورودی به بازار برای خرید سهام و افزایش فشار عرضه سهام به منظور جایگزینی منابع حاصل از آن هستیم.

این کارشناس بازار سرمایه، چهارمین عامل دخیل در شرایط سخت این روزهای بازار سرمایه را تنگناها و فشارهای شدید نقدینگی دانست و گفت: در سال های گذشته شاهد حجم قابل توجه جریان نقدی و ورودی از طریق صندوق های بازنشستگی ، تامین اجتماعی و شرکت های سرمایه گذاری مستقیم و غیر مستقیم وابسته با بانک ها به بازار سرمایه بودیم.

به گفته اسلامی بیدگلی،  طی دو سال گذشته به طور دائم این جریان نقدی ورودی با کندی مواجه شده تا جایی که در سال گذشته به صفر نزدیک شد و به مرور زمان این متقاضیان خرید سهام تبدیل به عرضه کنندگان اصلی سهام شدند. بر همین اساس در یک سال گذشته دائما شاهد یک عارضه مهم در بازار بودیم که هرگاه بازار تصمیم به حرکت صعودی داشت با حجم قابل توجه عرضه توسط این دسته از بازیگران اصلی مواجه شد.

وی تاکید کرد: ترس سرمایه گذاران از احتمال عرضه مجدد در زمان طی روند صعودی در بازار باعث شد نتوانیم روزهای مثبت زیادی را در بازار تجربه کنیم.

رییس هیات مدیره شرکت مشاور سرمایه گذاری آرمان آتی با اشاره به اینکه اصلاح نرخ بهره مهمترین عامل رشد بازار خواهد بود، گفت:  آغاز روند نزولی نرخ بهره که این روزها نویدش از سوی مسوولان بانک مرکزی داده شده است می تواند یکی از کمک های اصلی برای بهبود بازار سرمایه باشد.

اسلامی بیدگلی ادامه داد: به مرور زمان با کاهش فرصت های سرمایه گذاری با نرخ های بالاتر بخشی از سپرده ها که سررسید می شوند به سوی بازار سرمایه حرکت می کنند.

وی در ادامه به یکسان سازی نرخ ارز اشاره کرد و گفت: یکسان سازی نرخ ارز و شفافیت نرخ ارز باعث حذف یک ریسک با اهمیت از بازار سرمایه می شود.

اسلامی بیدگلی به تنوع ابزارهای مشتقه در بورس مثل اوراق تبعی و اختیار معامله اشاره کرد و گفت: این اوراق باعث کاهش ریسک سرمایه گذاری در بازار سهام، بهبود وضعیت جریان نقدینگی و ورودی و افزایش تقاضا می شود.

وی در خاتمه تاکید کرد: در کنار همه این عوامل توصیه می شود با تقویت فرهنگ سهامداری، سهم بازار سرمایه از پس اندازهای مردمی افزایش یابد و به طور طبیعی این اقدام باعث شود افزایش جریان نقدینگی ورودی به بازار سرمایه افزایش یابد.


-دست پایین سر حوصله زگلدشت در حمایت ها سهم را رصد کنید
-زگلدشت تا 4080ریال افت کرد ودوباره رشد کرد
-افرین اخابر الان 1990ریال قبلا گفته بودیم اخابر سهم مردی است
-دیران را رصد کنید
--غالبر الان چک کنید حتما صبح هم در بالا نوشتم چک کردید الان صف خرید تا این لحظه
-
-
--
-
-
--
-
--

-
-
---
-
-
--
-
حامد بازدید : 62یکشنبه 25 تير 1396 زمان : 7:18 نظرات ()

سلام روز بخیر


-پتایر همچنان صف خرید سنگین
-بازی ولملت حمایت 1050 مقاومت 1150و1200ریال الان 5مثبت 1134ریال
-زگلدشت همه منتظر افت ولی سهم مستعد رشد
-بر اساس تفاهم اولیه صورت گرفت:

مدل پرداخت سود بانکی تغییر کرد/ پرداخت سود در پایان سال مالی

براساس تفاهم اولیه بین سیاست‌گذار و مدیران بانکی، نرخ سود پرداختی توسط بانک ها به‌صورت علی‌الحساب پرداخت و سود قطعی در پایان سال مالی محاسبه خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس به نقل از دنیای اقتصاد، خبرها از تفاهم اولیه سیاست‌گذار و مدیران بانکی برای تغییر مدل پرداخت سود بانکی حکایت دارد. براساس این تفاهم، بانک‌ها در پرداخت سود سپرده به چارچوب قانون بانکداری بدون ربا بازمی‌گردند. در این چارچوب، نرخ سود پرداختی به‌صورت علی‌الحساب پرداخت می‌شود و سود قطعی در پایان سال مالی محاسبه خواهد شد.

این رویه گرچه به‌صورت ظاهری در نظام بانکی رعایت می‌شد، اما در چند سال اخیر در عمل بخشی از سودهای سپرده از درآمدهای دیگر نظام بانکی یا حقوق صاحبان سهام تامین می‌شده است. سیاست‌گذار و بانکداران در تفاهم جدید سقف نرخ سود علی‌الحساب جدید را تعیین کرده‌اند. سقف تعیین‌شده حداکثر 15 درصد (نرخ سود مصوب شورای پول و اعتبار) است و بانک‌ها درصورتی مجاز به پرداخت سود بیشتر هستند که در پایان سال‌مالی و پس از محاسبه درآمد، امکان پرداخت سود بیشتر فراهم باشد.

بنابراین در صورت اجرای طرح امکان پرداخت سود بیشتر از 15 درصد در طول سال امکان‌پذیر نخواهد بود. برخی از کارشناسان این تصمیم را گام مکمل مقابله با پرداخت سودهای موهومی می‌دانند. بانک مرکزی سال گذشته مسیرهای پرداخت سودهای غیرواقعی به سهامداران را مسدود کرد. به‌نظر می‌رسد سیاست‌گذار در گام بعدی با هماهنگی بانک‌ها ساماندهی و واقعی شدن نرخ‌ها در بازار پول را دنبال می‌کند.

برخی مسوولان بانکی مجددا از کاهش نرخ سود سپرده خبر دادند. همین موضوع باعث شده تا گمانه‌‌زنی‌ها درباره نقطه بعدی نرخ سود آغاز شود. پیگیری‌ها حاکی از آن است که آنچه به‌عنوان کاهش نرخ سود بانکی از آن ذکر می‌شود، بیشتر از آنکه یک تصمیم نقطه‌ای و تعیین عدد باشد، طراحی یک چارچوب و ایجاد مکانیزمی مشروط برای پرداخت سود سپرده‌ها از سوی بانک‌ها است.

برخی تصور کردند اراده شورای پول و اعتبار بر کاهش نرخ سود باشد، اما به نظر تصمیم از جنس دیگری است. قرار نیست کاهشی به شکل گذشته اتفاق بیفتد و طراحی یک چارچوب و مدل جدید، مطرح است. مدلی که در آن بانک‌ها مکلف می‌شوند نرخ علی‌الحساب سپرده‌ها را تقلیل دهند و پس از محاسبه درآمدهای مشاع در پایان سال مالی، نرخ را قطعی کنند.

این رویکرد در تلاش است تا بتواند نرخ سود را در خوان اول کنترل کند. شاید با این شیوه دیگر نیاز نباشد بانک‌ها برای پوشش سود سپرده‌گذاران و کسری درآمدهای مشاع به درآمدهای غیرعملیاتی و شناسایی سودهای موهومی روی آورند. طرح جدید یک تفاهم اولیه است که سیستم بانکی در حال تدوین چارچوب‌های اجرایی آن است.

طراحان امیدوارند از این طریق از رقابت ناسالم بانک‌ها در افزایش نرخ سود جلوگیری کنند و اختلال موجود در قسمت درآمدهای مشاع را کاهش دهند.کارشناسان معتقدند شاید با این روش بانک‌ها دیگر نیاز نباشد بیش از درآمد مشاع خود به سپرده‌گذاران سود بپردازند. در نهایت این کار می‌تواند به سود سهامداران بانک‌ها نیز تمام شود چراکه هنگامی که بانک‌ها به درآمدهای غیرعملیاتی روی می‌آورند، هزینه‌های مالی و اداری آن از سود سهامداران کسر می‌شود.

باید به این نکته توجه کرد که تمامی هزینه‌های بانک اعم از اداری، عمومی، مالی، بازاریابی و.... از جمع درآمدهای مربوط به صاحبان سهام کسر می‌شود. در نتیجه با بستن راه شناسایی سودهای موهومی، هزینه‌های تحمیل شده بر سهامداران از این طریق نیز کاهش می‌یابد. مکانیزم ذکر شده فعلا در حد یک تفاهم اولیه است که در حال حاضر چارچوب‌های آن از طریق رایزنی‌های بانک مرکزی و بانک‌ها در حال چیده شدن است.

انتهای پیام

 


-ارزش روز بازار بورس دوباره بر مدار 320هزار میلیارد تومان صعود کرد
-گران شدن خودروها حجم کار لیزینگ ها را بیشتر وفعال تر خواهد کردبچه ننه کبرا برا چشم تو هم چشمی هم که شده برلیانس را باید بخرد
-صبح ولملت در حال عرض در 5 مثبت بود اشاره کردیم تا این لحظه حدود 750هزار سهم عرضه شده و800هزار صف خرید دارد البته هنوز وضعیت سهم در کدال مشخص نیست ولی فعلا با تقاضا روبرو شده وباید منتظر اتفاقات کدال بود
-ذوب 764ریال یک رشد خوب طی هفته گذشته
-پاکشو تا این لحظه 59میلیون صف خرید
-وساخت -مداران-پتایر-واتی-شفارس-غسالم-شکربن -ولملت تا این لحظه صفهای میلیونی خرید را تشکیل می دهند
-
کفاش پنجه شاهی مطرح کرد:
کاهش سود بانکی مهمترین عامل توسعه بازار
ارز تک نرخی برای اکثر صنایع مطلوب است
محمد کفاش پنجه شاهی گفت: کاهش ریسک های سیاسی و اثرات مثبت ناشی از آن بر بازار در صورتی که با کاهش نرخ سود بانکی همراه شود رشد خوبی را نصیب سرمایه گذاران خواهد کرد و می‌تواند سرمایه گذاری‌ها را به سمت بورس سوق دهد.


مدیرعامل کارگزاری خبرگان سهام، مهمترین عامل برای رشد بازار سرمایه را کاهش نرخ سود بانکی دانست و گفت: افزایش اعتماد سرمایه گذاران نیز در بلندمدت می تواند عامل افزایش مشارکت باشد.

محمد کفاش پنجه شاهی در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا) گفت: کاهش ریسک های سیاسی و اثرات مثبت ناشی از آن بر بازار در صورتی که با کاهش نرخ سود بانکی همراه شود رشد خوبی را نصیب سرمایه گذاران خواهد کرد و می‌تواند سرمایه گذاری‌ها را به سمت بورس سوق دهد.

وی در عین حال افزود: کاهش نرخ سود بانکی خبری نیست که بازار سهام را به یکباره متحول کند؛ چرا که باوجود اعلام نرخ سود جدید، بانک‌ ها کماکان به مشتری‌ های قدیمی خود سود بیشتر را پرداخت می‌کنند و زمانی که سیاست کاهش نرخ سود به‌ طور کامل عملیاتی شود، شاهد بهبود چشمگیر بازار سرمایه خواهیم بود.

کفاش پنجه شاهی در ادامه این گفت و گو با اشاره به موضوع تک نرخی شدن ارز و تاثیر آن بر بازار سرمایه گفت: تک نرخی شدن ارز، برخی صنایع را که از ارز مبادله ای استفاده می کنند متضرر و برخی دیگر مانند پالایشگاه ها را منتفع می کند؛ اما در مجموع ، تک نرخی شدن ارز در بلندمدت برای عمده صنایع مطلوب ارزیابی می شود.

مدیرعامل کارگزاری خبرگان سهام ، همچنین مدیریت صحیح نقدینگی تزریق شده به بازار را به عنوان راه کاری برای توسعه بازار سرمایه دانست.

کفاش پنجه شاهی در عین حال اظهار داشت: در حال حاضر ظرفیت بازار سرمایه برای افزایش تامین مالی محدود است و به طور کلی متنوع کردن ابزارهای بدهی جهت برطرف کردن انواع نیازها می تواند راهکار موثری باشد.


-بازار پایه از تب وتاب افتاده وبی رمق شده است.... توصیه میشود غیر کارشناسی وارد نشوید
-ولملت صف خرید فعلا 2میلیون سهم
-فخوز 3225ریال یکی دیگر از سهم هایی که بموقع اشاره کردیم
-
-
--
-
-
-
-
--
-
-
-
-
--
-
-
-
--
حامد بازدید : 53شنبه 24 تير 1396 زمان : 7:31 نظرات ()

تعداد صفحات : 58

درباره سایت خبری معلم بورس
این سایت محل یاد اشتهای شخصی ما ومحل گفتگوی بورسی اقوام ودوستان است. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیریدبا تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنیدبهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشدضمنا چون ما مجوز مشاوره نداریم برای همیشه در بخش نظرات به احترام رعایت قانون جواب نظر را نمیدهیم صرفا نظرات وگفتگوهای شما درج میشود.بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.
اطلاعات کاربری غیر فعال
نام کاربری :
رمز عبور :
  • فراموشی رمز عبور؟
  • آرشیو
    صفحات جداگانه