close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس - 5
loading...

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

با مستندات کدال سهم ها را رصد وخریداری کنید

سلام روز بخیر


-

کانال تلگرام سایتapsahm@


t.me/apsahm


-زنگان سفته بازی سهم از 5000ریال شروع شد با 200 درصد رشد تا 15576ریال رشد کرد وبعد 50 درصد نزول کرده الان صف فروش ونماد در حالت توقف ودوباره باز خواهد شد.
-
معاون عملیات و نظارت بازار فرابورس:

نحوه توقف نماد در بازار "پایه ب" تغییر کرد / مبنای بسته شدن سهم خبرساز

معاون فرابورس از آغاز توقف خودکار نمادهای بازار "پایه ب" بعد از نوسان ۴۰ و ۶۰ درصدی طی ۱۵ روز خبر داد و مبنای بسته شدن سهم خبرساز با رشد ۱۷۲ درصدی را اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، بهنام محسنی با اشاره به آغاز اصلاحاتی در نحوه انجام معاملات فرابورس ایران که از 9 دی شروع شده ، به سنا گفت: پس از فراهم شدن زیرساخت­ ها، محاسبات مربوط به نوسان و توقف نمادها در "بازار پایه ب"، از شنبه 5 اسفند آغاز شده و مقررات توقف و بازگشایی نمادها دیگر بازارهای پایه هم در شرف اصلاح است.

وی با بیان اینکه توقف خودکار نمادها صرفا" در "بازار پایه ب" اجرا و فعلا" شامل "بازار پایه الف و ج" نمی­ شود، توضیح داد: در صورت نوسان بیش از 40 درصدی سهام یکی از شرکت­های بازار «پایه ب» طی 5 روز کاری، نماد برای یک روز متوقف و ناشر ملزم به شفاف‌سازی است. با توجه به دامنه نوسان 10 درصدی در این بازار، این احتمال وجود دارد از فردا یعنی روز چهارم کاری پس از اجرای توقف خودکار نماد، افزایش یا کاهش بیش از 40 درصدی منجر به توقف نماد شود.

این مقام مسئول افزود: همچنین در صورت نوسان بیش از 60 درصدی سهام در 15 روز کاری ، نماد متوقف و ناشر ملزم به برگزاری کنفرانس اطلاع‌رسانی است و حداکثر 2 روز کاری بعد بازگشایی می‌شود.

مبنای توقف نماد بورس انرژی

محسنی در مورد مبنای توقف نماد بورس انرژی هم توضیح داد: مبنای توقف آن که دارای چند نماد معاملاتی در دسته­ های مختلف سهامداری است، بر اساس افزایش یا کاهش قیمت سهام در نماد سایر اشخاص "انرژی3" خواهد بود و سایر نمادهای مرتبط با آن­ نیز همزمان متوقف خواهند شد.  

به گفته وی به دلیل حضور بورس انرژی در بازار پایه ب، نماد سایر اشخاص آن یعنی "انرژی3" نیز همانند سایر نمادهای حاضر در این بازار بر مبنای بیش از 40 درصد افزایش یا کاهش قیمت سهام طی 5 روز کاری یا بر مبنای بیش از 60 درصد افزایش یا کاهش قیمت سهام طی 15 روز کاری متوقف می‌شود و سایر نمادهای مرتبط با آن­ نیز همزمان متوقف خواهند شد.

براساس این گزارش، نماد بورس انرژی از 13 دی تا دوم بهمن با رشد خیره کننده 172 درصدی قیمت سهام ( از 487 به 1326 تومان ) رسیده ولی به دلیل مشکل فنی و مربوط به زیرساخت های بازار پایه مشمول توقف نماد نشده بود و این موضوع با اعتراض برخی فعالان روبرو شده بود.

انتهای پیام
-دامین متوقف شده است همان دامین 1450ریالی که تا محدوده 1990ریال رشد کرد وسپس اصلاح قیمت کرد
-خکار حساسیت ها بالا فعلا صف خرید
-فسرب صف خرید این سهم را ما دهها بار در محدوده 2500ریال اشاره به حمایت ومقاومت می کردیم الان 3303ریال
-خرینگ-فسرب-ونیرو-ونیروح-خکار-فلوله نمادهایدر راس صف برترین تقاضا
-ولغدر قبل از عید الان بسمت 5 مثبت 1160ریال
-ولغدر صف خرید شدموقتا
-با قیل وقال وبی برنامه گی نمیشه در بورس سود کرد
-ولغدر هم انهایی را که در محدوده 920ریال نخریدند امروز در 1172 ریال نقره داغ کرد
-بدترین کلمات وجملات در بورس
-تعدیل منفی
-ریزش
-از سهم جاماندم
-حقوقی داره خالی میکنه
-حقوقی مدام عرضه میکنه
-زیانش در حال افزایشه
-وایران 11 میلیون صف خرید بررسی کنید امروز وروزهای اینده ببینید جریان چیه
-

خروج موقت ۳ نماد برای افزایش سرمایه و انتخاب هیات مدیره

سه شرکت بورسی در پایان معاملات امروز به دلیل افزایش سرمایه و انتخاب هیات مدیره ، موقتا" از تابلو بورس خارج می شوند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، در پایان معاملات امروز ، شرکت های سیمان مازندران و نیرو کلر برای اعمال افزایش سرمایه و سرمایه گذاری آذربایجان برای انتخاب هیات مدیره ، موقتا" از تابلو خارج می شوند.

"سمازن" 82.2 میلیارد تومانی درحالی زمان مجمع فوق العاده را شنبه آینده 12 اسفند تعیین کرده که سازمان بورس تاکنون موافقتی با پیشنهاد افزایش سرمایه 100درصدی که در 9 دی سال جاری عنوان شده را اعلام نکرده است."

"شکلر" هم در مجمع فوق العاده شنبه قادر خواهد بود از محل مطالبات و آورده نقدی، 25 درصد معادل 10 میلیارد تومان به سرمایه اسمی 40 میلیارد تومانی اضافه کند.


-تافردا خدا نگه دار

-

-
-
-
-
-

-

-
-
-
-
حامد بازدید : 94سه شنبه 08 اسفند 1396 زمان : 7:0 نظرات ()

سلام روز بخیر


-

کانال تلگرام سایتapsahm@


t.me/apsahm


-ثشرق خریداران با حوصله در محدوده 780ریال
-فنوال الان 1562 ریال عنوز جای افت دارد
-میل به ماجرا جویی قبل عیددر سهامداران مشاهده نمیشود
-درمیان بیمه ای ها بساما صف خرید هست چرا نیاز به بررسی هست
-ختوقا الان2321ریال ما از محدوده زیر2000ریال اشاره های مکرر بهذ رشد سهم داشتیم
-اسفند ماه ولغدر بود تا اینجا 20 درصد رشد
-منبعد نزول ولغدر فرصت خواهد بود......یحتمل در بلند مدت هدف جذب سرمایه هست  وصنعت لیزینگ محتاج ریال ودلار چه جایی بهتر از بورس
-یادتان باشد هر سهمی را بار اول پله اول کم وسبک بخرید صعود کرد بفروشید نزول کرد وبه انتهای نزول رسید سنگین بخرید وبه سود طلایی برسید
-

افزایش سرمایه ۴۶۴ درصدی منجر به رشد 5 درصدی یک سهم شد

شرکت سیمان قاین ، برنامه افزایش سرمایه ۴۶۴ درصدی از دو محل سود انباشته و آورده را اعلام کرد و با رشد 5 درصدی قیمت سهام روبرو شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، شرکت سیمان قاین که با سرمایه 5.3 میلیارد تومانی در بازار دوم معاملات بورس حضور دارد،برنامه افزایش سرمایه 464 درصدی را اعلام کرد و امروز با رشد 5 درصدی قیمت سهام به 2 هزار و 272 تومان رسید .

بر این اساس،"سقاین" در نظر دارد در صورت موافقت سازمان بورس، سرمایه فعلی را از دو محل سود انباشته و مطالبات سهامداران و آورده نقدی به 30 میلیارد تومان برساند.

تامین مالی این شرکت سیمانی با اهداف رعایت قوانین بورس ،اصلاح ساختار مالی ،جلوگیری از خروج منابع مالی و جبران مخارج سرمایه ای گذشته اعمال می شود.

بنابراین گزارش، سرمایه گذاری سیمان تامین، مالک 53.2 درصد این شرکت بورسی است.


- اسفند هست وشل بازار معمولا دو روز اخر کاری اسفند بهترین زمانهای خرید است البته نمادهای در کف
-ساعت یک ربع به 12 جهت مراسم تدفین یکی از همسایگان از خدمت شما مرخص میشوم تا فردا خدا نگه دار
-
-
--
-
-
-
-
-
-
-
-
حامد بازدید : 98دوشنبه 07 اسفند 1396 زمان : 7:0 نظرات ()

تعداد صفحات : 5

درباره سایت خبری معلم بورس
این سایت محل یاد اشتهای شخصی ما ومحل گفتگوی بورسی اقوام ودوستان است. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیریدبا تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنیدبهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشدضمنا چون ما مجوز مشاوره نداریم برای همیشه در بخش نظرات به احترام رعایت قانون جواب نظر را نمیدهیم صرفا نظرات وگفتگوهای شما درج میشود.بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.
اطلاعات کاربری غیر فعال
نام کاربری :
رمز عبور :
  • فراموشی رمز عبور؟
  • آرشیو
    صفحات جداگانه