close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس - 5
loading...

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

با مستندات کدال سهم ها را رصد وخریداری کنید

سلام روز بخیر


-از گروه خودرو شروع میکنیم هنوز جای اصلا ح قیمت با همکاری اماتورها وجود دارد در خرید ها باید احتیاط کرد ممکن است بشود کمتر هم خرید
-ذوب بزرگترین معماها را پیش رو دارد
-فنوال زیر 1300ریال جذاب تر است
-واحیا خاموش در محدوده 7000ریال جذاب تر است ولی در بلند مدت رویاهای بالاتری در سر دارد
-بنو خاموش 600ریال جذاب تر است ولی رویاهای بالاتری در سر دارد
-از سایت بازار ای گپ را نصب کنید چیزی شبیه تلگرام با سادگی های خاص خودش سرعت هم بالاست
-وقتی بازار گرم کن ها در تلگرام فعال نباشند بازار بورس هم از تب وتاب می افتد
-
با سرمایه ۲۵۰ میلیارد تومانی:

شرکت عرضه اولیه نشده ، مجددا" درج نماد شد/ تغییر بازار

سرمایه گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج فارس پس از 7 ماه از زمان عدم عرضه اولیه، مجددا" در فرابورس درج شد تا شاید عرضه اولیه 10 درصدی این شرکت 250 میلیارد تومانی در روزهای آتی رخ دهد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، سرمایه گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج فارس قرار بود با عرضه اولیه 10 درصدی در سوم تیر، اولین واگذاری سال جاری باشد اما در پی اعلام ابهاماتی در مورد وضعیت مالی و عملیاتی توسط برخی فعالان، جلسه ایی توسط مدیران فرابورس برگزار و در نهایت مقرر شد این عرضه تا اطلاع ثانونی به تعویق بیفتد.

حال پس از تعویق 7 ماهه ، این شرکت با نماد "وپسا" ، مجددا" در گروه پیمانکاری صنعتی در فهرست نرخ های بازار پایه فرابورس به عنوان دویست و شانزدهمین نماد معاملاتی درج شد تا شاید عرضه اولیه 10 درصدی این شرکت 250 میلیارد تومانی در روزهای آتی رخ دهد.

این درحالی است که "وپسا" در نوبت اول درج نماد ، در بازار اول معاملات فرابورس حضور داشت اما این بار در بازار پایه خواهد بود. 

شهاب فلاح پور سهامدار عمده و ذی نفع نهایی "وپسا" و موسس گروه صنعتی پارکو  است.

طبق بررسی های بورس پرس، شرکت سرمایه گذاری حافظ اعتماد در 22 آذر سال 83 در تهران با سرمایه ثبتی 10 میلیون تومانی بطور سهامی خاص تاسیس و در سال 94 به اسم فعلی تغییر نام و تبدیل یه سهامی عام شد. سرمایه فعلی شرکت درحال حاضر از محل مطالبات سهامداران و آورده نقدی به 250میلیارد تومان رسیده است. خانواده فلاحپور ﺳﯿﭽﺎﻧﯽ سهامدار عمده 98 درصدی ان که شرکت عمران سرمایه آیریک خزر تحت مالکیت آنهاست،محسوب می شوند،دو درصد مابقی سهام نیز به دو شرکت صنعت محور دانوش و وزین سازان آریا سام با سهم مساوی  تعلق دارد.

این شرکت مادر با 4 زیر مجموعه شرکت پارت سازی ماشین پارس(گروه صنعتی پارکو) ، جهان روکش اسپادانا، اعتماد ماشین آپادانا و شرکت بازرگانی سازه طرح گستر شهر آرا در حوزه های خدمات تخصصی نصب، حمل و جابجایی سازه های سنگین، تولید فوم سخت xps، فعالیت های بازرگانی در حوزه جرثقیل های سبک و خدمات پس از فروش و فعالیت های بازرگانی مشغول به ارایه خدمات بوده و سال مالی آن از 30 آذر به 30 اسفند تغییر پیدا کرده است.

علی نجفی مقدم مدیرعامل شرکت طی توضیحاتی در امیدنامه اعلام کرده با توجه به حوزه اصلی فعالیت هر شرکت،ساختار دارایی و برنامه های آتی اصلاح خواهد شد.

همچنین موضوع اثبات قیمت ها در زمینه دارایی ثابت و احراز بهای منصفانه دارایی های منتقل شده توسط سهامدار عمده به شرکت در دستور کار قرار گرفته است.


-باعرض سلام سهم جهرم را چطور ارزیابی میکنید به دلیل فرق قیمت زیاد سهم با حق تقدم باتشکر سید محمود حسینی
پاسخ : سلام اگر حق تقدم بصورت متوالی حمایت بشود بعد از اتمام مهلت حق احتمال رشد سهم ممکن است وجود داشته باشد باید چند روزی نماد وحق را دقیقا بررسی کرد تا به نظر نهایی نزدیک شد
پاسخ : جمع بندی اولیه حمایت 650 مقاو.مت 1000ریال
پاسخ : بازی حق تقدم کلا در این سهم پر ریسک وخطرناک است جوانب ریسک سرمایه را مدنظر داشته باشید


-

واکنش مثبت معاون سازمان بورس به پیشنهاد فعالان/ شرط بازگشت نمادها

معاون سازمان بورس از بررسی پیشنهاد فعالان برای انتشار همزمان گزارش تفسیری مدیریت و پیش بینی عملکرد آتی شرکت ها و بازگشایی همه نمادهایی که شفاف سازی کرده باشند خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، بعد از اعلام نظر مدیران میانی سازمان و شرکت بورس و کانون کارگزاران و... درباره تغییرات اخیر بازار سرمایه ، حسن امیری هم در این مورد توضیح داد و به سنا گفت: سازمان بورس قبل از اعمال اصلاحات در دستورالعمل های افشا، معاملات و پذیرش، طی فراخوان عمومی نظرات فعالان بازار را دریافت و در نسخه نهایی دستورالعمل ها لحاظ کرد. با این حال درخواست برخی فعالان این است که همزمان با انتشار گزارش تفسیری مدیریت، گزارش پیش بینی عملکرد آتی شرکتها نیز کماکان افشا شود که این پیشنهاد را جهت تصمیم گیری نهایی به اعضای هیات مدیره سازمان منتقل خواهیم کرد.

وی با تاکید بر اینکه سعی سازمان بر این است که تبعات احتمالی حذف پیش بینی عملکرد ناشر و جایگزین کردن گزارش تفسیری مدیریت به حداقل برسد تصریح کرد: از دیدگاه اغلب فعالان بازار سرمایه اصلاح دستورالعمل ها، اقدام بزرگ و ارزشمندی است اما در رابطه با شیوه اجرای آن بحث ها و نقدهایی وجود دارد که مهمترین آنها روش جایگزینی گزارش تفسیری به جای پیش بینی عملکرد است.

این مقام مسئول با بیان اینکه مفروضات پیش بینی عملکرد ناشر در گزارش تفسیری مدیریت نیز قابل گزارش خواهد بود، افزود: ضوابط گزارش تفسیری مدیریت و راهنمای به کارگیری آن تدوین و منتشر شده است. در گزارش تفسیری مدیریت، مدیر واحد تجاری می تواند کلیه مفروضات تحت کنترل را در بخش اطلاعات آینده نگر افشا کند. علاوه بر این طی استعلام به عمل آمده از کمیته فنی سازمان حسابرسی، اظهار نظر حسابرس نسبت به گزارش تفسیری مدیریت مطابق با استاندارد بین المللی حسابرسی شماره 720 بلامانع است.

امیری ادامه داد: بررسی ها حاکی از این موضوع بود که حذف گزارش پیش بینی عملکرد منجر به کاهش زمان توقف طولانی مدت نمادها می شود. در عین حال یکی از بحث های جدی که از ابتدا در هیات مدیره سازمان مطرح می شد این بود که افشای گزارش پیش بینی درآمد هر سهم اختیاری باشد که اعضای هیات مدیره سازمان اختیاری بودن آن را مضر به حال بازار سرمایه تشخیص دادند و جمع بندی آنها این بود که اختیاری بودن افشای گزارش پیش بینی درآمد هر سهم باعث خط دهی به بازار خواهد شد.

وی از اهمیت یافتن بیش از پیش گزارش های ماهانه خبر داد و گفت: با اجرای دستورالعمل های جدید، برخوردهای انضباطی شدیدتر و جدی تر باید مورد توجه قرار بگیرد، به خصوص در رابطه با دستکاری های احتمالی و استفاده اطلاعات نهانی، که این موضوع نیز در دستور کار هیئت مدیره سازمان است.

این عضو هیات مدیره سازمان بورس با بیان اینکه هرگونه تغییر در نقطه آغاز ممکن است با مقاومت هایی روبرو شود، ادامه داد: هم اکنون انتشار مستقیم اطلاعات، مزیتی بزرگ بازار سرمایه است لیکن در ابتدا و در زمان اجرا با مخالفت ها و مقاومت هایی روبه رو بود.

امیری تاکید کرد: پیشنهادی به هیئت مدیره سازمان ارائه شده که در صورت تخطی ناشر از الزامات دستورالعمل های مصوب سازمان، خدمات بازار سرمایه برای سهامدار عمده ناشر محدود می شود.

وی در خصوص نمادهای تعلیق شده هم گفت : بزودی همه نمادهایی که شفاف سازی کرده و ابهامات را رفع کرده باشند، بازگشایی می شوند.

انتهای پیام


-در این وضعیت متعادل بدنبال افت قیمت در سهم ها باشید واز خرید در نمادهای متعادل دوری کنید
-تا فردا خدا نگه دار
-
حامد بازدید : 27سه شنبه 12 دي 1396 زمان : 7:0 نظرات ()

سلام روز بخیر


-گفتیم شاخص دوشنبه مثبت خواهد بود تا این لحظه سرصبح 123 واحد مثبت است
-گروه فلزات اساسی کلا مثبت است
-اماتور ها بی جهت باعث ریزش بسیاری از سهم های ارزشمند شدند
-فحاشی ها در تلگرام  به حد غیر قابل کنترل رسید وسرانجام موقتا فیلتر شدنتیجه این شلوغی فقط به ضرر جامعه سهامداری در کشور بود
-گروه خودرو هم مثبت
-دیروز اماتور ها سهم هایشان را دو دستی به حرفه ای ها تقدیم می کردند
-شاخص کل ارام ارام در حال رشد
-حقوقی ذوب دیروز در منفی خونسرد می خرید مستقیم سهم را می فرستاد انبار تا در زمانی خاص به قیمت خاص به همین عوام بفروشد
-در این اوضاع واحوال مدیریت بورس مسئله مثلث دار کردن را به پیش کشید واتش نزول دوچندان شد
-داشتیم با هم قصه می گفتیم ذوب در 823ریال تا این لحظه صف خرید شد
-اما در یک ریزش ناگهانی شدید گروه خودرو را میتوان در قیمتهای کمتر خرید
-
-
توسط بانک مرکزی و با تکیه بر مصوبه سازمان بورس:

ممنوعیت بانک ها در صندوق‌های سرمایه‌گذاری ابلاغ شد

بانک مرکزی با تکیه بر مصوبه دوماه پیش سازمان بورس ، بانک‌ها و مؤسسات اعتباری را از سمت رکن مدیر ثبت صندوق‌های سرمایه‌گذاری منع کرد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، بانک مرکزی اعلام کرد: حسب مصوبه هیئت مدیره سازمان بورس و اوراق بهادار ابلاغی به تمام نهادهای مالی تحت نظارت آن سازمان، صدور واحدهای سرمایه‌گذاری برای صندوق‌های سرمایه‌گذاری از طریق شعب بانک‌ها و مؤسسات اعتباری غیربانکی ممنوع شده است.

بر همین اساس، از این پس بانک‌ها و مؤسسات اعتباری غیربانکی مجاز به تصدی سمت رکن مدیر ثبت در صندوق‌های سرمایه‌گذاری نیستند. بنابراین بانک‌ها و مؤسسات اعتباری باید در مورد صندوق‌های سرمایه‌گذاری که قبلاً متکفل سمت رکن مدیر ثبت در آن‌ها شده‌اند، اقدامات و تمهیدات مقتضی و فوری به منظور واگذاری سمت خود به سایر اشخاص معرفی شده از سوی صندوق‌های مذکور اتخاذ کنند.

همچنین هر گونه ارایه خدمات به صندوق‌های سرمایه‌گذاری به شکل ارایه فرم‌های مربوط به متقاضیان و صدور واحدهای سرمایه‌گذاری صندوق‌های مذکور و دریافت وجوه از اشخاص به نفع آن صندوق‌ها در شعب بانک‌ها و مؤسسات اعتباری اکیداً ممنوع می باشد.

از این رو بانک ها لازم است ترتیبی اتخاذ کنند  تا در اجرای صحیح و دقیق «دستورالعمل سرمایه‌گذاری در اوراق بهادار» مصوب جلسه مورخ 12‏/2‏/1396 شورای پول و اعتبار ابلاغی طی بخشنامه شماره 61277‏/96 مورخ 1‏/3‏/1396، در واگذاری تمامی سهام شرکت‌های تأمین سرمایه، صندوق‌های سرمایه‌گذاری و شرکت‌های سرمایه‌گذاری که تحت تملک آن بانک‏/مؤسسه اعتباری غیربانکی و یا شرکت‌های تابعه می‌باشند و به موجب دستورالعمل مذکور از جمله مصادیق سرمایه‌گذاری غیربانکی قلمداد شده‌اند، تسریع شود و گزارشی از اقدامات انجام شده در این رابطه، به مدیریت کل نظارت بر بانک‌ها و مؤسسات اعتباری این بانک ارسال کنند.

لازم است بانک ها ضمن تمهید مقدمات اجرای موارد مطروحه، مراتب به قید تسریع با لحاظ مفاد بخشنامه شماره 149153‏‏‏‏/96 مورخ 16‏‏‏‏/5‏‏‏‏/1396، به تمامی واحدهای ذی ربط آن بانک‏/مؤسسه اعتباری غیربانکی ابلاغ و بر حسن اجرای آن نظارت دقیق شود.‏

در آبان ماه امسال نیز سازمان بورس و اوراق بهادار طی ابلاغیه‌ای صدور واحدهای سرمایه‌گذاری صندوق‌های درآمد ثابت در شعب بانک‌ها را ممنوع اعلام کرد که به‌نظر می‌رسد این اقدام همراستا با سیاست‌های بانک مرکزی به‌منظور کاهش نرخ سود صورت گرفته است.

-
دوشنبه 11 دی 1396
هومن کلوانی
درود بر مرد ........
خدا رو شاکرم که دیروز به دوستانم توصیه خرید سهم کردم و نفروختن سهام
از 10 سهم برتر بازار خرید کنید و تا مجمع بمانید
ولساپا و حقش مد نظر باشد
باشد که خدا این مملکت را از حرص و طمع حفظ کند
عزت زیاد
پاسخ : سلام وهزاران درود بر راد مرد راستین ایرانی ولساپا را ما هم چند بار اشاره کرده ایم
اهورا مزدا نگهبان ایران کهن است

-دقیقا بازار مثبت امروز را پیش بینی کرده بودیم باز هم از این نزول های اماتوری حرفه ای پسند خواهیم داشت
-حسینا الان7600ریال حمایت 7000مقاومت 8500ریال امروز 11 دی در ادامه مطلب درج گردید
-زگلدشت دیروز صف فروش بود الان در حال عبور از مقاومت 4100ریال ومثبت در روزهای اینده
-فردا ذوب حجم معاملات مثبت سنگینی را تجربه خواهد کرد
-تا فردا خدا نگه دار
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
حامد بازدید : 35دوشنبه 11 دي 1396 زمان : 7:0 نظرات ()

سلام روز بخیر


-فسرب الان 2731ریال فعلا در حال اصلاح قیمت
-خوب ماههای قبل نمودار های تکنیکی را حذف کردند وامروز موارد بنیادی......
-فنوال  الان 1363ریال نزول عالی هنوز جای اصلاح قیمت دارد
-فولای 1721 ریال نزول ممتد
-فخوز 4630ریال هنوز نزول ادامه دارد
-خپارس 807ریال نزول عالی.....ما خوشحال نیستیم این سهم ها نزول میکند ولی فرصتهای خرید باعث گردش بیشتر معاملات میشود
-وساپا 670 ریال نزول عالی
-خودرو2681 ریال نزول عالی
-خساپا968ریال .......
-زگلدشت 3973ریال حمایت 3700مقاومت4500ریال در ادامه مطلب10 دی درج می گردد
-دامین الان 1473ریال  در کف تاریخ درج 10 دی
-
درود بر.....خان
روزهای تلخی رو از سر گذروندیم.....یادمه سقوط جهانی بازار مسکن آمریکا و صف فروش های ایران
درست میشه
اندکی صبر
مگه فولاد و فملی منفجر بشن بورس سقوط کنه
عزت زیاد
1396/10/10
پاسخ : سلام ودرود بر استاد هومن عزیز گل گلاب تفاسیر شما عمق دیدگاه من است هزاران درود بر شما

-بنام خدا و با سلام ....گرامی کف 780 برای ذوب همچنان معتبر است؟
پاسخ : سلام تا الان با همت حقوقی دارند جمع میکنند توکل به خدا سری قبل تا 750محدوده ریال هم نزول کرد دوباره امد بالا

-فردا دوشنبه بازار متعادل خواهد شد دیروز این مطلب را گفتم......جامعه هر چهار الی پنج سالی یک انرژی مخالف درونش جمع میشود چیزی شبیه همین زلزله در چنین مواقعی باید معترض را به حال خود بگذاری کمی اعتراض کند تا سروصدا بخوابد حالا دو الی سه روزی ترامپ وسلمان خندیدند بعد تمام میشود وبعد نوبت رشد بورس فرا میرسد
-گروه فلزات اساسی تقریبا صف فروش ندارد
--در اکثر نمادها صفهای فروش در حال کاهش هستند فردا یحتمل تعدادی از سهم ها 5 مثبت معامله خواهند شد
-توضیحات مدیرنظارت بر بورس‌ها درباره تغییر P/E و دو روش محاسبه
مدیر نظارت بر بورس‌های سازمان بورس با اعلام دو روش برای محاسبه P/E ، در مورد تغییرات مربوط به این نسبت مهم توضیح داد و گفت: با تغییر نحوه محاسبه P/E ، تغییری در سود یا زیان شرکتها ایجاد نمی شود.

محسن خدا بخش در گفت و گو با پایگاه خبری بورس پرس، درباره اجرای اصلاحات جدید بازار سرمایه که از دیروز شروع و با انتقاداتی از سوی فعالان همراه بود، اظهار داشت: هدف از اجرای دستورالعمل های جدید علاوه بر افزایش نقدشوندگی، بالا بردن شفافیت در اثر منضبط کردن ناشران و همچنین ایجاد بازاری مبتنی بر تحلیل افراد و سرمایه گذاران خبره است. در همین راستا گزارشات تفسیری مدیریت، نقش اساسی داشته و افراد و تحلیل گران بر اساس این گزارش می توانند متغیرهای مورد نیاز تحلیل و پیش بینی را استخراج کنند.

وی با بیان اینکه دو روش برای محاسبه P/E وجود دارد، ادامه داد: یکی از این روش ها که گذشته نگر بوده و عقبه شرکت را مدنظر قرار می دهد، روشی به نام TTM (Trailing Twelve Months) است که بر اساس سودهای محقق شده در 12 ماه گذشته، نسبت به محاسبه P/E اقدام می کند و این اطلاعات می تواند از گزارشات میان دوره ای و پایان دوره ای ناشران استخراج شود.

این مقام مسئول افزود: به عنوان مثال اگر شرکتی گزارشات 9 ماهه را ارائه دهد، سود و زیان این دوره 9 ماه با سود و زیان سه ماهه آخر سال مالی قبل جمع و براساس آن P/E محاسبه می شود. از آنجائیکه عمده فعالیت اکثر شرکت ها مبنی بر فروش بوده و گزارشات فروش نیز به صورت ماهانه افشا می شود، تحلیل گران می توانند با توجه به گزارش فروش، تغییرات در EPS را نیز تحلیل کنند.

خدابخش ادامه داد: روش دیگری که در خصوص محاسبه P/E وجود دارد روش موسوم بهForward است که آینده نگر بوده و بر اساس تخمین هایی که از EPS وجود دارد اقدام به محاسبه P/E می کند.

وی افزود: در خصوص محاسبه P/E و نمایش در سایت های بازار سرمایه، روش TTM مدنظر بوده و با فراهم سازی داده های مرتبط با 12 ماهه گذشته در روزهای آینده P/E بر این اساس نمایش داده خواهد شد و با ارائه گزارشات تفسیری مدیریت نیز تحلیل گران و سرمایه گذاران می توانند نسبت به محاسبه EPS و به تبع آن محاسبه P/E اقدام کرده و بر اساس گزارشات فروش ماهانه نیز تخمین دقیق تری در خصوص وضعیت سودآوری شرکت ها داشته باشند.

خدابخش تاکید کرد: نکته اساسی که سرمایه گذاران در بازار سرمایه باید مورد توجه قرار دهند این موضوع است که با تغییر در نحوه محاسبه P/E شرکت ها تغییری در سود یا زیان شرکت ایجاد نمی شود و همواره در خرید و فروش ها تحلیل هایی که ناشی از اطلاعات افشا شده ناشران و صورت های مالی آنها می باشد باید مدنظر قرار گیرد.

http://boursepress.ir/news/71745
-دامین رشد کرد زگلدشت هم رشد خواهد کرد
-ثشرق 860ریال در کف جمع شد
-

مواضع دبیرکل کانون نهادهای سرمایه گذاری درباره حذف EPS شرکت ها

دبیرکل کانون نهادهای سرمایه گذاری ایران درباره حذف EPS شرکت ها نکاتی را اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، سعید اسلامی بیدگلی با تاکید بر اینکه مواضع اعلامی وی صرفا" از منظر کارشناسی و نه از جایگاه دبیرکل کانون نهادهای سرمایه گذاری است، از مکاتبه با شرکت های عضو کانون برای دریافت و انتقال نظرات به سازمان بورس در مورد دستورالعمل های جدید خبر داد و به سنا گفت: با توجه به حذف انتشار EPS شرکت ها در بازارهای توسعه یافته جهانی ، حرکت بورس به سمت شیوه اطلاع رسانی بازارهای توسعه یافته است.

وی با اشاره به نکات اعلامی در مصاحبه مسئولان سازمان بورس و نکات اعلامی در دستورالعمل ها مبنی بر حرکت به سمت توسعه بازار ، ادامه داد: با صدور این دستورالعمل، دیگر جایی برای شائبه دستکاری در قیمت توسط  مدیریت داخلی شرکت یا دارندگان اطلاعات نهانی نخواهد ماند. طبیعتا به دلیل اینکه تفاون بازار ایران با بازارهای توسعه یافته، باید کارشناسان، دیران سازمان بورس و مدیران عامل نهادهای مالی، راهکار و چاره ای بیندیشند.

این کارشناس افرود:در این میان بسیاری از شرکتهای دارای سهام شناور پایینی بوده و با تغییرات اندک سرمایه، ممکن است قیمت های آنها جابجا شود. به دلیل عدم توسعه شبکه تحلیل در بورس ایران، تعداد تحلیل های عمیق به ویژه درباره شرکت های دارای درصد سهام شناور آزاد اندک، پایین است و عملا اطلاعاتی که شرکت ها راجع به  EPS و P/E داده اند، جزو معدود اطلاعاتی بوده که ارائه می شد.

اسلامی بیدگلی در خصوص چشم انداز این دستور العمل گفت: ممکن است سهام کوچک یا سهامی که سهام شناور آزاد آنها پایین است، با ابهام اطلاعاتی روبرو شوند و نوع سیاستگذاری آنها تحت تاثیر دارندگان جریان های سرمایه باشد. برای حل این مشکل می توان تاثیر این دستورالعمل را ابتدا  بر شرکت های بزرگ و با سهام شناور زیاد سنجید و سپس  الزامات مورد نیاز برای افشای اطلاعات شرکت ها را مشخص کرد و سپس آن را برای شرکت های کوچک پیاده کرد.

وی ادامه داد: در مورد شرکتهای بزرگ، این امکان هم وجود دارد آنها را مجاب کنیم تا از خدمات شرکت های مشاور سرمایه گذاری یا پردازش اطلاعات مالی استفاده کنند و جریان اطلاعاتی در بازار وابسته به تعدادی سهامدار نباشد و اجازه دهیم تحلیل های توسعه یافته برای شرکت ها آماده شود. در این میان  پیشنهاد می شود سازمان بورس دستورالعمل مثبت و کارآمد حذف گزارش پیش بینی درآمد را طی 6 ماه کنترل کند و سپس ریسک احتمالی بر روی شرکت های کوچک را کاهش دهد.

انتهای پیام


-حجم معاملات ذوب وفولاد تا این لحظه 133و152میلیون سهم
-
-
-
-
-
-
حامد بازدید : 22یکشنبه 10 دي 1396 زمان : 7:0 نظرات ()

تعداد صفحات : 50

درباره سایت خبری معلم بورس
این سایت محل یاد اشتهای شخصی ما ومحل گفتگوی بورسی اقوام ودوستان است. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیریدبا تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنیدبهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشدضمنا چون ما مجوز مشاوره نداریم برای همیشه در بخش نظرات به احترام رعایت قانون جواب نظر را نمیدهیم صرفا نظرات وگفتگوهای شما درج میشود.بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.
اطلاعات کاربری غیر فعال
نام کاربری :
رمز عبور :
  • فراموشی رمز عبور؟
  • آرشیو
    صفحات جداگانه