close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس - 4
loading...

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

با مستندات کدال سهم ها را رصد وخریداری کنید

سلام روز بخیر


-بورس بازان اندک اندک با فیلتر شکن بتدریج به تلگرام بر می گردندتا چرخه حضور تکمیل شود
-مثل اب خوردن ذوب 800ریالی شد 875ریال....ولی ما جرات فروش نداریم امدیم دیگه پایین نیامد مثل فولاد وفخوز وفملی ومعادن یعنی نگاه بلند مدت بهتر نتیجه میدهد
-حتوکا حمایت 1400ریال مقاومت 1700ریال فعلا
-عجب زدو خورد سنگینی هست در ذوب
-دغل بازی وبی اعتنایی در گروه خودرویی باعث شد بورس به قیمت های زیر 1000ریال عادت کند اصلا ما نباید سهم قیمت زیر 1000ریال داشته باشیم کافیست به شرکتها ابلاغ شود سهم زیر 1000 ریال مساوی است با اخراج از بورس
بورس پرس خبر می دهد:

زمان گشایش نماد شرکت تازه وارد و ۲۵۰ میلیارد تومانی

زمان گشایش نماد سرمایه گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج فارس که پس از ۷ ماه از زمان عدم عرضه اولیه، مجددا" با سرمایه ۲۵۰ میلیارد تومانی در فرابورس درج شده ، مشخص شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، در پی درج مجدد نماد سرمایه گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج فارس در فرابورس، نماد این شرکت 250 میلیارد تومانی به احتمال زیاد فردا دوشنبه یا چهارشنبه این هفته گشایش و در بازار پایه ج فرابورس کشف قیمت می شود تا سپس زمینه انتقال به بازار عادی فرابورس فراهم شود.

در این رویداد ، درصدی از سهام "وپسا" در محدوده 100 تا 103تومانی هر سهم و با محدودیت حجمی 50 هزار سهمی (حداکثر تعداد اوراق بهادار در هر سفارش) واگذار می شود .

براساس این گزارش، "وپسا" قرار بود با عرضه اولیه 10 درصدی در سوم تیر، اولین واگذاری سال جاری باشد اما در پی اعلام ابهاماتی در مورد وضعیت مالی و عملیاتی توسط برخی فعالان، مقرر شد این عرضه تا اطلاع ثانونی به تعویق بیفتد. پس از تعویق 7 ماهه ، این شرکت مجددا" در گروه پیمانکاری صنعتی در فهرست نرخ های بازار پایه فرابورس به عنوان دویست و شانزدهمین نماد معاملاتی درج شده است.

وپسا" در سال 95 و 96 به ترتیب سود هر سهم را 81 و 141ریال اعلام کرده که این تفاوت با اهمیت سودآوری به دلیل رشد سود سهام در شرکت ماشین سازه پارس و اعتماد ماشین آپادانا است. سود تلفیقی هر سهم نیز برای سنوات مورد اشاره به ترتیب 91 ریال و 154 ریال است.

در مجمع سالانه مربوط به سال مالی اسفند گذشته نیز که در 9 مرداد برگزار شد، 52 ریال سود به ازای هر سهم تقسیم شد.

انتهای پیام


-وخارزم را تحت نظر داشته باشید اگر افت کرد 5 الی 10 درصد میتوان برای تست 2000سهمی خرید در زیر 800ریال به دفعات مکرر اشاره کرده ایم
-ولساپا افت 5 الی 10 درصدی سهم را مد نظر داشته باشید قبلا در محدوده های 1050ریال اشاره هایی به سهم داشته ایم
-ثشرق زیر 850ریال الان 922ریال وبقیه ماجرا.....
-
-

درگفت وگو بورس پرس با رئیس اداره نظارت برناشران بورسی اعلام شد:

وضعیت "های وب و وبیمه" و بازگشایی نمادهای متوقف بورسی

رئیس اداره نظارت بر ناشران بورسی درباره آخرین وضعیت دو شرکت های وب و سرمایه گذاری صنعت بیمه و بازگشایی نمادهای متوقف بورسی توضیح داد.

وحید روشن قلب در گفت وگو با پایگاه خبری بورس پرس، درباره آخرین وضعیت شرکت داده گستر عصر نوین معروف به "های وب" که از 21 آذر تاکنون با توقف نماد روبرو است ، اظهار داشت: فرایند بررسی به این شرکت و در ارتباط با خرید 100 درصد سهام پارس آنلاین در جریان بوده که باید به اتمام برسد. شاید به اطلاعات جدیدی هم نیاز باشد.

وی ادامه داد: بنابراین نمی توان زمانی برای بازگشایی نماد این شرکت اعلام کرد و باید منتظر طی فرایند رسیدگی بود.

این مقام مسئول در مورد شرکت سرمایه گذاری صنعت بیمه هم که از 13 آذر به این سو متوقف و به رغم برگزاری مجمع سالانه در 18 آذر ، بازگشایی نشده و با درخواست تعدادی از سهامداران حقیقی همراه شده ، توضیح داد: "وبیمه" هر چند اقدام به برگزاری مجمع سالانه و ثبت تصمیمات در کدال کرده اما برای بازگشایی نماد به ثبت صورت جلسه نیاز دارد.

روشن قلب ادامه داد: بنابراین به دلیل جلوگیری از مشکلات احتمالی آتی ، نماد این شرکت تا زمان ثبت نهایی صورت جلسه مجمع در اداره ثبت شرکت ها بسته می ماند. در این میان پیگیری های سازمان بورس همه ادامه خواهد یافت.

وی در مورد بازگشایی 21 نماد متوقف بورسی هم به بورس پرس گفت: در صورت ارایه اطلاعات لازم و طی مراحل توسط هر یک از شرکت ها، مورد بازگشایی نماد قرار خواهند گرفت. در این میان علامت مثلث برای این نمادهای متوقف درج نشده و بورس تهران اقدام به اعلام دلایل توقف نمادهای این تعداد شرکت کرده است.


-

توضیحات قالیباف اصل در خصوص بازگشت بانک های غایب به بورس

مدیرعامل شرکت بورس گفت: برای بازگشایی نماد بانک‌ها باید مجامع آنها برگزار و گزارش‌های مالی‌ به بورس تحویل داده شود، در نتیجه این موضوع بستگی به خود بانک‌ها دارد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس،حسن قالیباف اصل درخصوص اینکه آیا با اجرایی شدن دستورالعمل جدید، نمادهای متوقف بورسی در کمتر از ۹۰ دقیقه بازگشایی خواهند شد به ایسنا گفت: بله چنین چیزی در دستورالعمل دیده شده، مطابق دستورالعمل قبلی اطلاعات باید به بورس بیاید تا نماد باز شود، ولی در دستورالعمل جدید این موضوع دیده شده که نمادهای متوقف تا قبل از ۹۰ دقیقه بازگشایی شوند. همکاران سازمان بورس در این مورد آموزش‌هایی دیده بودند حتما با اجرایی شدن دستورالعمل جدید این اتفاق خواهد افتاد.

وی درباره زمان بازگشایی نمادهای متوقف بانکی نیز گفت: مجمع تمام بانک‌هایی که نماد آنها متوقف است باید برگزار شود و گزارش‌ها را طبق دستورالعمل به بورس بدهند تا نماد بازگشایی شود در نتیجه این موضوع بستگی به خود بانک‌ها دارد.

انتهای پیام 


-ثشرق تا مرز صف خرید پیش رفت
-بیمه ما هم سرانجام از مقاومت 1400ریال عبور خواهد کرد
-زگلدشت هم سرانجام از مقاومت 4500ریال عبور خواهد کرد
-مشکل ساروم ثبت افزایش سرمایه وسپس ازاد سازی سهام است ولی همین مدلی ده در صد نوسان میدهد امروز 17 دی در سقف ومثبت در ادامه مطلب درج گردید.
-نگاه ما به همه سهم ها بی طرفانه ومنصفانه است بارها وبارها شده ما خودمان سهمی را داشته ایم ولی علیه ان سهم حرف زدیم...
-
-
-
-
-
-
-
-
-
حامد بازدید : 35یکشنبه 17 دي 1396 زمان : 7:0 نظرات ()

سلام روز بخیر


-فاسمین اشاره های مکرر ما زیر 4000ریال بود الان 5644 ریال
-فسرب بعد از افت روزهای قبل موقتا صف خرید تا این لحظه
-
پیشنهاد هیئت مدیره به مجمع عمومی فوق العاده در خصوص افزایش سرمایه شرکت دامداري تليسه نمونه - نماد: تليسه

موضوع:  پیشنهاد هیئت مدیره به مجمع عمومی فوق العاده در خصوص افزایش سرمایه 
با عنایت به جزء "ب" ماده 13 دستورالعمل اجرایی افشای اطلاعات شرکت های ثبت شده نزد سازمان (مصوب 1386/05/03 هیئت مدیرة سازمان بورس و اوراق بهادار) به پیوست گزارش توجیهی هیئت مدیرة به منظور پیشنهادافزایش سرمایه از مبلغ 70,000,000,000 ریال به مبلغ 420,000,000,000 ریال از محل مطالبات حال شده سهامداران و آورده نقدی

-
-
پیشنهاد هیئت مدیره به مجمع عمومی فوق العاده در خصوص افزایش سرمایه شرکت فنرسازي زر - نماد: خزر

موضوع:  پیشنهاد هیئت مدیره به مجمع عمومی فوق العاده در خصوص افزایش سرمایه 
با عنایت به جزء "ب" ماده 13 دستورالعمل اجرایی افشای اطلاعات شرکت های ثبت شده نزد سازمان (مصوب 1386/05/03 هیئت مدیرة سازمان بورس و اوراق بهادار) به پیوست گزارش توجیهی هیئت مدیرة به منظور پیشنهادافزایش سرمایه از مبلغ 499,997,068,000 ریال به مبلغ 799,997,068,000 ریال از محل مطالبات حال شده سهامداران و آورده نقدی

-
-
پیشنهاد هیئت مدیره به مجمع عمومی فوق العاده در خصوص افزایش سرمایه شرکت بازرگاني و توليدي مرجان کار - نماد: کمرجان(ذکمرجان)

موضوع:  پیشنهاد هیئت مدیره به مجمع عمومی فوق العاده در خصوص افزایش سرمایه 
با عنایت به جزء "ب" ماده 13 دستورالعمل اجرایی افشای اطلاعات شرکت های ثبت شده نزد سازمان (مصوب 1386/05/03 هیئت مدیرة سازمان بورس و اوراق بهادار) به پیوست گزارش توجیهی هیئت مدیرة به منظور پیشنهادافزایش سرمایه از مبلغ 20,000,000,000 ریال به مبلغ 70,000,000,000 ریال از محل مطالبات حال شده سهامداران و آورده نقدی

-
-عقب گرد فخوز را رصد کنید
-اگر تلگرام برگردد هیجان هم به بورس برمی گردد
-عقب گرد خساپا را رصد کنید افت ناگهانی میتواند مد نظر باشد حمایت اول900ریال مقاومت اول 1050 ریال
-
یک کارشناس بازار سرمایه عنوان کرد:
روند بازار سرمایه تا پایان سال صعودی است
یک کارشناس بازار سرمایه عنوان کرد: شرایط کلی بازار خوب است و پیش بینی می شود در صورتی که ریسک سیستماتیک خاصی اتفاق نیفتاد تا پایان سال شاهد بازاری آرام با شیب صعودی ملایم باشیم.


بازار سرمایه پس از واقعی شدن نرخ سود شاهد ورود نقدینگی های جدید و هوشمند بود.

عظیم ثابت، کارشناس بازار سرمایه در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا)، با تاکید بر ورود نقدینگی های جدید به بازار سهام گفت: در کنار کاهش نرخ سود بانکی و ورود نقدینگی های جدید به بازار سرمایه، افزایش قیمت جهانی نفت و فلزات اساسی و رشد نرخ ارز از دیگر اتفاق های خوب بازار بود.

وی با اشاره به رشد پر سرعت بازار گفت: بازار سرمایه همیشه در پی رشد پر سرعت متداوم نیاز به اصلاح دارد و هفته گذشته نیز فرصتی برای استراحت متغیرهای بازار سرمایه بود .

ثابت با اشاره به اینکه نوسان ذات بازار سرمایه است، اظهار داشت: افت بازار در هفته گذشته به دنبال رشد پر شتاب بازار اتفاق طبیعی بود و جای نگرانی ندارد.

این کارشناس بازار سرمایه درباره پیش بینی گزارش های 9ماهه گفت: گزارش های دوره ای شرکت ها در سال جاری در همه دوره ها بسیار خوب و نشان دهنده بهبود نسبی عملکرد صنایع پیشرو بود.

وی اظهار امیدواری کرد این روند در گزارش های 9 ماهه و 12 ماهه نیز ادامه یابد و افزود: شرایط کلی بازار خوب است و پیش بینی می شود در صورتی که ریسک سیستماتیک خاصی اتفاق نیفتد تا پایان سال شاهد بازاری آرام با شیب صعودی ملایم باشیم.

وی با اشاره به بازدهی بالای 24 درصد بازار سرمایه در سال جاری گفت: عملکرد خوب بازار امسال ؛ آنرا از سایر بازارها متمایز کرده و از بازارهای رقیب جلو زده است.

وی با تاکید بر اینکه بازدهی بازار در سال جاری قابل مقایسه با چهار سال گذشته نیست، گفت: بازار سرمایه همچنان پتانسیل های خوبی برای تداوم روند صعودی دارد.

ثابت با اشاره به اینکه صنایع وابسته به قیمت های جهانی همچنان در صدر بازار قرار دارند، گفت: گروه های پالایشی، پتروشیمی، معدنی و فلزی به دلیل افزایش قیمت نفت و کامودیتی ها یکی از بهترین گزینه های سرمایه گذاری هستند.

وی با اشاره به شرایط خوب صنایع مذکور گفت: این گروه ها در گزارش های دوره ای نیز حاوی خبرهای خوبی برای سهامدارانشان بودند و پیش بینی می شود حتی سال آینده نیز روند مساعدی را تجربه کنند.

این کارشناس بازار سرمایه به افزایش نرخ برابری دلار با ریال و نوسان سایر ارزها نیز اشاره کرد و افزود: با توجه به وزن قابل توجه صنایع صادرات محور در بازار سرمایه، این گروه نیز در فهرست صنایع پر پتانسیل و پربازده قرار دارند؛ چراکه از افزایش نرخ ارز منتفع شده و سودآوری آنها از این محل رشد می کند.

 

-توریل رشد کرد حمایت قبلی را کشف کنید ومنتظر باشید تا اگر نزول کرد تستی وارد شد فقط 1000سهم در ادامه مطلب درج شدامروز 16 دی
-ثشرق مدام افت می کند تا محدوده 850ریال ودوباره تا محدوده 950ریال رشد میکند
-تا فردا خدا نگه دار
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
حامد بازدید : 25شنبه 16 دي 1396 زمان : 7:0 نظرات ()

سلام روز بخیر


-
در پایان معاملات امروز رخ می دهد:

توقف دو نماد برای افزایش سرمایه ۳۰۰ و ۲۰۰ درصدی + یک شرکت دیگر

نماد دو شرکت برای افزایش سرمایه ۳۰۰ و ۲۰۰ درصدی و یک شرکت هم برای تصویب صورت های مالی و تغییر موضوع فعالیت در پایان معاملات امروز بسته می شود.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، در پی دریافت مجوز افزایش سرمایه 300 و 200 درصدی دو شرکت بورسی شیشه همدان و دارو سازی اسوه و اعلام زمان برگزاری مجمع فوق العاده در یکشنبه 17 دی ، نماد این دو شرکت بورسی در پایان معاملات امروز بسته می شود.

همچنین نماد سامان گستر اصفهان برای تصویب صورت های مالی 31 شهریور و تغییر موضوع فعالیت و برگزاری دو مجمع سالانه و فوق العاده در یکشنبه آینده، متوقف خواهد شد.

افزایش سرمایه 300 درصدی "کهمدا" از دو محل سود انباشته 74.88 میلیارد تومانی و مطالبات سهامداران و آورده نقدی 11.52 میلیارد تومانی خواهد بود و طی آن سرمایه این شرکت از 28.8 به 115.2 میلیارد تومان خواهد رسید.

"داسوه" 25 میلیارد تومانی هم می تواند با افزایش سرمایه 200 درصدی از مطالبات سهامداران و آورده نقدی به شرکتی 75 میلیارد تومانی تبدیل شود.

انتهای پیام


-گروه خودرو با نگاه امروز 10 درصد زیر قیمت فعلی فرض کنید و5 درصد بالای قیمت فعلی
-
-
پیغام های ناظر بازار
توقف نماد (كترام) به علت تغييرات بيش از 20 درصدي قيمت 96/10/13 09:23
به اطلاع ميرساند نماد معاملاتي شركت توليدي‌ كاشي‌ تكسرام‌(كترام)با توجه به تغييرات بيش از 20 درصدي قيمت سهام، به منظور اطلاع رساني مناسب شركت به بازار در خصوص علل آن، متوقف گرديد. نماد مذكور روز معاملاتي بعد به صورت حراج ناپيوسته و با محدوديت دامنه نوسان قيمت بازگشايي خواهد شد. مديريت عمليات بازار شركت بورس اوراق بهادار تهران

-امروز چهارشنبه است وکم معامله بودن بازار طبیعی است
-نزول ناگهانی حسینا را کنترل کنید
-نزول ناگهانی واحیا را کنترل کنید
-
سلام  ولساپا با دید مجمع بخریم یا نه
پاسخ : سلام اول 1000 سهم بخریدبه سهم اجازه مانور بدهید بعد پله پله اگر صلاح بود وارد شوید در هیچ سهمی نا گهانی وارد نشوید

-بیمه ما افت کرد در ریزش ولی الان در حال رشد
-نزول فسرب را رصد کنید
-اشاره روز های قبل ما به نماد حسینا صحیح بود الان 8000ریال
-

آخرین وضعیت فیلترینگ تلگرام از زبان وزیر ارتباطات

وزیر ارتباطات درخصوص آخرین وضعیت فیلترینگ تلگرام گفت: در حال مکاتبه برای رفع فیلتر در بخش هایی که آرامش برگشته هستیم.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس به نقل از اقتصاد آنلاین،محمدجواد آذری جهرمی در حاشیه هیات دولت گفت: در حال مکاتبه برای رفع فیلتر در بخش هایی که آرامش برگشته هستیم.

وی افزود: با مدیر تلگرام هم مکاتبه کرده ایم که با کانال‌هایی که اقدامات تروریستی می‌کنند از فعالیت آن ها جلوگیری شود.


-تا شنبه خدا نگه دار
-
-
-
-
-
-
-
-
-
--

-
حامد بازدید : 33چهارشنبه 13 دي 1396 زمان : 7:0 نظرات ()

تعداد صفحات : 50

درباره سایت خبری معلم بورس
این سایت محل یاد اشتهای شخصی ما ومحل گفتگوی بورسی اقوام ودوستان است. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیریدبا تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنیدبهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشدضمنا چون ما مجوز مشاوره نداریم برای همیشه در بخش نظرات به احترام رعایت قانون جواب نظر را نمیدهیم صرفا نظرات وگفتگوهای شما درج میشود.بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.
اطلاعات کاربری غیر فعال
نام کاربری :
رمز عبور :
  • فراموشی رمز عبور؟
  • آرشیو
    صفحات جداگانه