close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس - 3
loading...

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

با مستندات کدال سهم ها را رصد وخریداری کنید

سلام روز بخیر


-

کانال تلگرام سایتapsahm@


t.me/apsahm


-
یک مقام مسئول در بانک صادرات به بورس پرس اعلام کرد:

ادامه رایزنی با وزیر و سیف و ارسال گزارش پیش بینی درآمد به بورس

یک مقام مسئول با اعلام ادامه رایزنی ها با وزیراقتصاد و رئیس کل بانک مرکزی برای تکلیف تهاتر طلب ۴۲ هزار میلیارد تومانی بانک صادرات، از آماده شدن گزارش پیش بینی درآمد و ارسال به سازمان بورس خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، در حالی با برگزاری مجمع سالانه و فوق العاده بانک صادرات در 15 بهمن و 5 اسفند و ارایه گزارش عملکرد ماهیانه و اطلاعات میاندوره ایی سه ماهه و معرفی مدیرعامل جدبد و دو تغییر در ترکیب هیات مدیره ، امیدها برای بارگشایی نماد بعد از حدود 20 ماه توقف زنده شده که تلاش ها برای تحقق این امید در روزهای پایانی سال ادامه دارد.

در این رابطه یک مقام مسئول در بانک صادرات به بورس پرس گفت: با توجه به تحولات اخیر ، رایزنی ها در سطح وزیر اقتصاد و رئیس کل بانک مرکزی برای مساعدت و تعیین تکلیف موضوع بسیار مهم تهاتر طلب حدود 42 هزار میلیارد تومانی با بانک مرکزی ادامه دارد و در صورت تصویب این موضوع و دریافت مصوبه، می توان به روزهای خوش بانک امیدوار بود.

وی ادامه داد: قرار بوده این هفته جلسه ای بین مسئولان وزارت اقتصاد از جمله معاون بانک و بیمه و مسئولان بانک مرکزی با مدیران بانک صادرات برگزار شود تا در صورت امکان ، مصوبه مربوط به تهاتر مطالبات با بدهی ها و همچنین تکالیف بانک مرکزی به نتیجه برسد که تا دیروز برگزار نشده اما انتظار می رود طی روزهای آینده این رویداد رخ دهد.

وی افزود: از سوی دیگر بخش مالی "وبصادر" در حال تهیه گزارش مربوط به پیش بینی درآمد و ارایه توضیحات و ارسال آن به سازمان بورس است که انتظار می رود تا آخر این هفته یا اوایل هفته آینده نهایی شود. در این صورت می توان شاهد بازگشایی نماد بانک در روزهای پایانی سال بود. با این حال باید منتظر نتیجه رایزنی ها و همچنین تصمیم سازمان بورس ماند.

به گفته وی این احتمال هم وجود دارد که موضوع تهاتر طلب با بدهی ها به سال آینده موکول شود که در این صورت مفاد گزارش قابل ارایه به بورس تغییر کند.


--در پاسخ یک کاربر


پاسخ : سلام در افزایش از انباشته حقوقی در بلند مدت برد خوبی میکند
در افزایش از اورده حقوقی مجبور است همه ویا قسمتی از وجه 1000ریال را واریز نماید


-در پاسخ یک کاربر در مورد افزایش سرمایه


پاسخ : بستگی به روند سود انباشته دارد
ایا سود انباشته کاهشی است
ایا سود انباشته افزایشی است
اثر روانی ومثبت در همیتن دونکته بالا است که منجر به افزایش ویا کاهش قیمت سهم میشود


-

بازگشت بانک بورسی بعد از تعدیل مثبت/برنامه "کاما" برای خرید ۵۰ درصد "کروی"

بانک خاورمیانه بعد از ارایه توضیح درباره علت تعدیل ۱۵ درصدی سود آماده بازگشایی امروز نماد شد و معدنی باما هم از برنامه حضور در عرضه بلوک ۵۰ درصدی توسعه معادن روی ایران خبر داد .

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، بانک خاورمیانه که با سرمایه 600 میلیارد تومانی در بورس حضور دارد ، دیروز به دلیل افشای اطلاعات با اهمیت با توقف نماد روبرو و حداکثر تا ساعت 10 امروز آماده بازگشت به تابلو با محدودیت دامنه نوسان شد.

در این رابطه، "وخاور" اعلام کرد با توجه به نتایج عملکرد واقعی 11 ماهه و پوشش کامل آخرین پیش بینی سود خالص، پیش بینی سود هر سهم حدود 15 درصد افزایش می یابد که ناشی از کاهش هزینه پول سپرده های سرمایه گذاری در 5 ماه منتهی به پایان بهمن و افزایش درآمد کارمزد ناشی از فعالیت های بین الملل بانک و صدور ضمانتنامه ها و سایر عملیات های کارمزدی است.

شرکت معدنی باما هم از برنامه حضور در عرضه بلوک 50 درصدی توسعه معادن روی ایران خبر داد .

این شرکت در نظر دارد  در قالب کنسرسیومی متشکل از "کاما" با 18.5 درصد و شرکت ذوب روی اصفهان با 7.5 درصد مجموعا 26 درصد سهم این شرکت و شرکت تابعه و در صورت پذیرش درخواست توسط سازمان بورس در مزایده 20 اسفند حضور داشته باشد.

براساس این گزارش، شرکت افق نیلی خلیج فارس اصالتا" و وکالتا" از طرف شرکت های خدماتی آینده نگر مهر، سرمایه گذاری مهر اقتصاد و نگین رویال ساحل ، اقدام به عرضه بیش از یک میلیارد و 207 میلیون و 810 هزار سهم "کروی" می کند.

بهای هر سهم این واگذاری 6614 ریال است که به صورت نقد و اقساط 5 ساله از سوی کارگزاری مهر اقتصاد در بورس تهران انجام خواهد شد.


-خبر حساس امروز


پیغام های ناظر بازار
بازگشايي نماد معاملاتي(خكاوه) 96/12/16 10:17
به اطلاع مي رساند،نماد معاملاتي شركت سايپا ديزل(خكاوه)با توجه به رفع تعليق نماد معاملاتي بدون محدوديت نوسان قيمت با استفاده از مكانيزم حراج آماده انجام معامله مي باشد. مديريت عمليات بازار شركت بورس اوراق بهادار تهران

-فاراک تا محدوده 800ریال نزول وبا حمایت روبرو شد الان در 865ریال صف خرید
-سلام. چرا پس امروز نماد شفا، متوقف بود و هر چه خواستیم خرید کنیم ، نشد؟
پاسخ : سلام هنوز اعلام نشده ممکن است بعد ساعت 12/40 اعلام شود هیچ چیز هنوز مشخص نیست

-گروه خودرو همچنان در وضعیت اصلاح قیمت
-
پیغام های ناظر بازار
اطلاعيه عرضه اوليه سهام شرکت سرمايه گذاري شفادارو (شفا) 96/12/16 11:22
به اطلاع کليه فعالان محترم بازار سرمايه مي رساند، امروز چهارشنبه مورخ 16/12/1396 تعداد 000ر943ر117 سهم معادل 10 درصد از سهام شرکت سرمايه گذاري شفادارو به عنوان پانصدوشانزدهمين شرکت پذيرفته شده براي اولين بار پس از پذيرش و درج نام شرکت در فهرست شرکت‌هاي پذيرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران در بخش ساخت مواد شيميايي و محصولات شيميايي گروه ساخت ساير محصولات شيميايي و طبقه ساخت محصولات دارويي، مواد شيميايي مورد استفاده در داروسازي و محصولات دارويي گياهي در فهرست نرخ‌هاي بازار دوم و در نماد شفا به شيوه ثبت سفارش جهت کشف قيمت عرضه خواهد شد. شد. توجه به موارد زير ضروريست: 1- دوره ثبت سفارش از ساعت 11:40 الي13:40 مي باشد. امكان اصلاح و يا حذف سفارش در اين مدت امكانپذير مي باشد. 2- سهميه در نظر گرفته شده براي هر كد حقيقي و حقوقي حداكثر 500ر1 سهم مي باشد. هر كد معاملاتي تنها مجاز به ارسال يك سفارش مي باشد. 3-ورود سفارش صرفاًا کد معاملاتي و در دوره زماني اعلام شده و به قيمت محدود در دامنه قيمتي تعيين شده ( كف قيمت 000ر4 و سقف قيمت 150ر4 ريال مي باشد)

-عرضه اولیه با چند دقیقه تاخیر ثبت تقاضا شد
-
-
-
-
-
-
--

-
حامد بازدید : 72چهارشنبه 16 اسفند 1396 زمان : 7:0 نظرات ()

سلام روز بخیر


-

کانال تلگرام سایتapsahm@


t.me/apsahm


-ونیرو منفی تا این لحظه وحق تقدم نیز صف فروش موج مثبت روزهای قبل یک موج مثبت ناگهانی در حمایت از فروش رفتن حق تقدم ها بودمعمولا بعضی مواقع حق تقدم ها اینگونه حمایت میشوند تا جهت واریز 1000ریال جذاب باشندنمودار تکنیکی ونیرو را حتما تست کنید
-خزامیا خاور صف فروش سنگین تا این لحظه

-صف فروش خزامیا جمع شد ولی هنوز جای اصلاح قیمت دارد
-

آخرین توضیحات قبل از عرضه اولیه "شفا" به ۶ مورد سازمان بورس

در آستانه عرضه اولیه ۱۰ درصد سهام سرمایه گذاری شفا دارو، سازمان بورس در ۶ مورد خواهان پاسخ و ارایه مدارک و اقدامات این شرکت شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، درحالی فردا چهارشنبه 16 اسفند ماه 10 درصد سهام از سرمایه گذاری شفا دارو معادل 117 میلیون و 943 هزار سهم، عرضه اولیه می شود که در آستانه این رویداد ، سازمان بورس خواهان ارایه توضیحاتی شد.

این موارد شامل صورت‌های مالی میان‌دوره‌ای 9 ماهه، ارائه آخرین وضعیت پیش بینی درآمد هر سهم شرکت اصلی و تلفیقی گروه، آخرین وضعیت دعاوی حقوقی له یا علیه ،صورت‌های مالی حسابرسی شده سال‌های مالی 94 و 95 و دوره مالی 6 ماهه سال جاری شرکت‌های تحت کنترل (شرکتهای فوریتهای دارویی پخش رازی، دارویی پخش رازی، توسعه بازرگانی پخش رازی، داروسازی دانا و داروآفرین شفا)، صورت های مالی حسابرسی شده سال های مالی 86 تا 89 ، تهیه و انتشار اطلاعیه اصلاحی گزارش فعالیت ماهانه ماه های آبان، آذر و دی ( اصلاح سرمایه شرکت های داروسازی دکتر عبیدی، داروسازی اسوه و سیدکو و سهام حق تقدم، اعلام اطلاعات مربوط به حق تقدم داروسازی جابرابن حیان بودند.


-واردtsetmcکه میشوید همه اطلاعات را بزنید در پایین صفحه دو لیست می بینید 1-مشمول فرایند تعلیق 2- تعلیق شده به هر دو لیست دقت کنید منبعد سهم هاییکه می خرید این شرایط را در نظر بگیرید
-در تعلیق شده نمادهای وبصادر -وپارس -اکنتور-بکام-فاذر-وتجارت-های وب -کماسه -وتوکا را ملاحظه خواهید کرد
-بله های وب انقدر سهم چرب قیمت بالا فروخته نماد باز هم نشود عین خیالش نیست فقط در سقف اماتورها در تله توقف فعلا گرفتار هستند امیدوارم انتهای داستان به ضرر سهام دار خرد تمام نشود
-پس نکته اموزشی امروز 1-مشمول فرایند تعلیق2-تعلیق شده
-سهمی که طی دوسال زیان ده هست ونمیتواند از زیان خارج شود باید از ان دوری کرد مگر اینکه علایم نشان از خروج سهم از زیان را نشان دهد
-
پیغام های ناظر بازار
اطلاعيه عرضه اوليه سهام شرکت سرمايه گذاري شفادارو(شفا) 96/12/15 10:28
به اطلاع کليه فعالان محترم بازار سرمايه ميرساند در روز چهارشنبه مورخ 16/12/1396 تعداد 000ر943ر117 سهم معادل 10 درصد از سهام شرکت سرمايه گذاري شفادارو به عنوان پانصدوشانزدهمين شرکت پذيرفته شده براي اولين بار پس از پذيرش و درج نام شرکت در فهرست شرکت‌هاي پذيرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران در بخش ساخت مواد شيميايي و محصولات شيميايي گروه ساخت ساير محصولات شيميايي و طبقه ساخت محصولات دارويي، مواد شيميايي مورد استفاده در داروسازي و محصولات دارويي گياهي در فهرست نرخ‌هاي بازار دوم و در نماد شفا به شيوه ثبت سفارش جهت کشف قيمت عرضه خواهد شد.مديريت عمليات بازار شركت بورس اوراق بهادار تهران

-فایرا موقتا صف خرید هر توضیح ما اینجا به منزله خرید ویا فروش نیست

-تعلیق شده متوقف

مشمول فرایند تعلیق باز


-تعلیق شده های متوقف فرا بورس ودی -سمایه-خفناور-سبزوا-دی-وگردش-وملل-وکوثر تا این لحظه هشت نماد
-زنگان همچنان 5 منفی میخورد قطعاخریدار دارد اشتباه می کند
-پول در اوردن تو بورس مثل رانندگی در جاده چالوس با چشمان بسته است
-
سلام چرا وبصادر باز نمیشه گزارشاتشم داده
پاسخ : سلام احتمالا منتظر هستند فرایند افزایش سرمایه اجرایی بشود اگر این فرضیه محقق بشود ضریب ضرر بسیار کاهش پیدا خواهد کرد خدا کند این طور باشد

-
-ذوب  الان رشد کرد
-خریدار بلوکی ذوب تو سیستم نشسته حتما وضع مالی اش خوبه
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
حامد بازدید : 75سه شنبه 15 اسفند 1396 زمان : 7:0 نظرات ()

سلام روز بخیر-

کانال تلگرام سایتapsahm@


t.me/apsahm


-دیروز هم عرض کردم موقتا از گروه خودرویی فاصله بگیرید
-دیروز گفتم زامیاد متعادل میشود
-شارژ گروه خودرویی موقتا تمام شد امروز شلرژ مثبت گروه فلزات اساسی است
-انقدر توی سر ذوب زدند وخرد خرد عرضه کردند حالا چیزی برای عرضه هم ندارند واگر کسی عرضه کند واقعا هالو است

-اول رشد ودر خاتمه رشد شفاف سازی-

شفاف سازی "خکاوه" درخصوص نوسان قیمت سهام

شرکت سایپا دیزل درخصوص نوسان قیمت سهام اقدام به شفاف سازی کرد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس،شرکت سایپا دیزل  با سرمایه 263.5 میلیارد تومانی که به دلیل شمول مادۀ 141 قانون تجارت،مشمول فرایند تعلیق شده، درخصوص نوسان قیمت سهام اقدام به شفاف سازی کرد.

به این ترتیب،"خکاوه" با اشاره به نامه واصله بورس تهران مبنی بر لزوم رعایت ماده 17 مکرر دستور العمل اجرایی نحوه معاملات در بورس تهران اعلام کرد: از تاریخ گزارشگری قبلی (صورتهای مالی و گزارش تفسیری مدیریت مالی 3، 6 ، 9 و 12 ماهه منتهی به اسفند سال جاری) تا مقطع فعلی تغییر با اهمیتی در وضعیت مالی یا عملکرد شرکت رخ نداده بنابراین به نظر می رسد نوسان قیمت سهام شرکت طی روزهای معاملاتی اخیر اتفاق خاصی در وضعیت شرکت صورت نگرفته است.


-کمبود نقدینگی در بازار مشهود هست خریدها را بگذارید برای سه روز اخر اسفند
-توریل در وضعیت منفی متوقف شد سهم در وضعیت رصدمعاملاتی قرار دارد
-
پیغام های ناظر بازار
تعليق نماد معاملاتي(خكاوه) 96/12/14 10:38
به اطلاع مي رساند،‌نماد معاملاتي شركت سايپا ديزل(خكاوه)با توجه به عدم افشاي به موقع اطلاعات با اهميت تعليق شد. مديريت عمليات بازار شركت بورس اوراق بهادار تهران

-بله این درسته تعلیق ولی....برخورد در انتهای صعودبی فایده است
-
-
-
-
--
-
-
-
-
-
-
-
-
-
حامد بازدید : 94دوشنبه 14 اسفند 1396 زمان : 7:0 نظرات ()

تعداد صفحات : 5

درباره سایت خبری معلم بورس
این سایت محل یاد اشتهای شخصی ما ومحل گفتگوی بورسی اقوام ودوستان است. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیریدبا تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنیدبهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشدضمنا چون ما مجوز مشاوره نداریم برای همیشه در بخش نظرات به احترام رعایت قانون جواب نظر را نمیدهیم صرفا نظرات وگفتگوهای شما درج میشود.بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.
اطلاعات کاربری غیر فعال
نام کاربری :
رمز عبور :
  • فراموشی رمز عبور؟
  • آرشیو
    صفحات جداگانه