close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس - 2
loading...

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

با مستندات کدال سهم ها را رصد وخریداری کنید

سلام روز بخیر


-فولای الان 2040 ریال اشاره های ما در محدوده زیر 1800ریال بود
-فولاد دوباره بالای 3000ریال
-فنوال الان 1510 ریال مدتی قبل زیر 1400ریال مکرر اشاره میکردیم
-
-

زمان عرضه اولیه دوازدهمین شرکت با ۲۰ درصد و سهمیه اندک

زمان عرضه اولیه دوازدهمین شرکت بازار مشخص و مقرر شد ۲۰ درصد از سهام شیر و گوشت زاگرس شهرکرد، فردا در فرابورس واگذار شود.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، شیر و گوشت زاگرس شهرکرد یکی از شرکت های آماده عرضه اولیه بود که دی سال گذشته درج نماد شده و بعد از جلسه معارفه 13 آذر و توضیحات مدیران در دوم دی ، در نوبت واگذاری سهام قرار گرفته بود اما به دلیل بروز رسانی سامانه معاملات ، مانند تعدادی دیگر از شرکت ها منتظر تصمیم مسئولان مانده بود.

به این ترتیب ، مقرر شده عرضه اولیه 20 درصد این شرکت با نماد "زشگزا" فردا سه شنبه 26 دی در بازار دوم معاملات فرابورس انجام شود.

این عرضه شامل 16میلیون سهم است که با دامنه نوسان 340 تا 350 تومانی هر سم و سهمیه حداکثر 130 سهمی، توسط کارگزاری بورس بهگزین انجام خواهد شد.

"زشگزا" بعد از شرکت های به پرداخت ملت، مبین وان کیش، هتل کوثر اصفهان ، چدن سازان ، های وب، تولید و صادرات ریشمک ، لیزینگ شرق ، آسیا سیر ارس ، پگاه آذربایجان شرقی ،فولاد کاوه جنوب و تامین سرمایه امید، دوازدهمین شرکت تازه وارد بازار سهام در سال جاری بشمار می رود.

این شرکت با سرمایه 8 میلیارد تومانی سود هر سهم سال مالی اسفند جاری را 482 ریال پیش بینی و در عملکرد نیمه اول سال هم 205 ریال را پوشش داده است.

شیر و گوشت زاگرس شهرکرد که در استان چهارمحال و بختیاری قرار دارد ، از زیرمجموعه های بنیاد مستضعفان بوده و در زمینی به مساحت 300 هکتار، دارای 5 هزار گله بوده و سال گذشته قادر به تولید بیش از 30 هزار تن شیر و 28 هزار تن محصولات زارعی و 600 تن محصول باغی شده است.

انتهای پیام


-داسوه صف خرید دیروز هم اشاره شد
-نماد بورس صف خرید دیروز اشاره شد
-وبشهر هم با تقاضا روبروست

-کف و سقف.....تا اخر وقت در حال بررسیبورس حمایت اول 3500ریال مقاومت اول 4500ریال تمرکز بازی در محدوده4000الی 4500ریال
وپتروحمایت 1400مقاو.مت اول 1700ریال
شکربندر بلند مدت شروع رشد از محدوده 3000الی 4700ریال اتفاق افتاده نیاز به اصلاح قیمت داردحمایت اول 4000ریال
قثابت رشد سریع وناگهانی را تجربه کرده است حقوقی در حال خرید است.کلا گزینه ای است پر ریسک با دریافت اطلاعات کافی با این سهم دست وپنجه نرم کنید
لبوتان حمایت 3300ریال مقاومت 4000ریال تمرکز بازی در محدوده 3500الی 4000ریال
-نماد کرماشا صف خرید موقت ولی در مدار تست
-فاسمین محدوده 4000ریال بود در ادامه مطلب درج کردیم الان بالای 6000ریال
-
پیغام های ناظر بازار
اطلاعيه مهم در خصوص خريد سهام شركت كنتورسازي ايران ( آكنتور) 96/10/25 11:08
پيرو اطلاعيه شماره 34368/181 مورخ 1396/10/20 معاونت بازار، به اطلاع کليه فعالان محترم بازار مي¬رساند بر اساس مصوبه شوراي عالي محترم بورس مبني بر اجازه انجام معاملات در خارج از ساعت معاملاتي، اشخاص حقيقي دارنده سهام شرکت کنتورسازي ايران (آكنتور) مي توانند براي فروش سهام خود، پس از مراجعه به يکي از شرکت هاي کارگزاري عضو شرکت بورس اوراق بهادار تهران و ارائه دستور فروش و تکميل تعهدنامه واگذاري سهام تا روز سه شنبه مورخ 1396/10/26 اقدام نمايند. لازم بذكرست تاريخ و زمان ورود سفارشات به سامانه معاملات متعاقبا طي اطلاعيه بعدي اعلام خواهد شد. مديريت عمليات بازار شركت بورس اوراق بهادار تهران

-

ساختمان بورس پر جمعیت کشور مسلمان جهان فروریخت

ساختمان بورس پر جمعیت کشور مسلمان جهان فروریخت و حداقل ۲۸ نفر مجروح شدند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرسبه نقل از رویترز، امروز دوشنبه طبقه دوم ساختمان بورس اوراق بهادار جاکارتا پایتخت اندونزی در ساعات شلوغ این مرکز از فروریخت و منجر به مجروح شدن ده ها نفر شد.

بنابر اعلام رئیس بیمارستان جاکارتا تاکنون حداقل 28 مجروح این حادثه را پذیرش کرده‌اند.

هنوز علت این رویداد مشخص نشده و درحال حاضر نیروهای امدادی در حال خارج کردن مجروحان از داخل ساختمان هستند و نیروهای پلیس نیز اطراف ساختمان حضور دارند.

براساس این گزارش، اندونزی 12.7 درصد از مسلمانان را دارد و پرجمعیت کشور مسلمان جهان بشمار می رود و حدود 500 هزار نفر از جمعیت 250 میلیون نفری اندونزی سهامدار هستند.


-فاسمین صف خرید شد
--تا فردا خدا نگه دار
-
-
-
-
--
-
-
-
-
-
-
حامد بازدید : 27دوشنبه 25 دي 1396 زمان : 7:0 نظرات ()

سلام روز بخیر


-موج نقدینگی سنگینی فعلا در بازار بسمت صنعت خاصی مشاهده نمیشود تا این لحظه
-
دبیرکل کانون کارگزاران بورس در گفت وگو با بورس پرس اعلام کرد:

توضیح درباره محرومیت کارگزاری آگاه/ معاملات برخط ۱۶ هزار مشتری باز می شود

دبیرکل کانون کارگزاران بورس درباره محرومیت کارگزاری آگاه توضیح داد و گفت: امروز نماد معاملات برخط این کارگزاری باز می شود تا ۱۶ هزار مشتری برخط که ۸ درصد از سهم معاملات برخط را شامل می شوند از امکان معامله برخوردار باشند.

روح ا... میر صانعی در گفت وگو با پایگاه خبری بورس پرس، درباره محرومیت کارگزاری آگاه که به دستور سازمان بورس از 20 دی شروع و منجر به محرومیت از  خرید کالا و اوراق و ایجاد موقعیت تعهدی جدید شده توضیح داد: در پی بروز برخی مشکلات بین این کارگزاری و سازمان بورس ، مقرر شد کارگزاری آگاه برای مدتی محروم شود.

وی ادامه داد: با پیگیری های به عمل آمده طی روزهای پنچ شنبه و حتی جمعه و دیروز، توافقاتی به عمل آمد و طی آن کارگزاری آگاه اقداماتی را باید انجام می داد. بنابراین با توجه به رفع برخی موارد ، از امروز نماد معاملات برخط این کارگزاری باز می شود تا 16 هزار مشتری برخط که 8 درصد از سهم معاملات برخط را شامل می شوند از امکان معامله برخوردار باشند.

این مقام مسئول افزود: سایر بخش های کارگزاری و مربوط به خرید کالا و اوراق و ایجاد موقعیت تعهدی جدید نیز بزودی فعال می شوند.

میرصانعی در برابر این سئوال که علت محرومیت کارگزاری چه بود و آیا ارتباط با پرونده کنتور سازی منجر به چنین تصمیمی شده یا چه موضوع دیگری وجود داشته ، به بورس پرس گفت: واقعیت این است که در این مورد نمی توان اظهار نظری کرد و توضیح داد.

وی در واکنش به این سئوال که فرق محرومیت با تعلیق فعالیت کارگزاری ها چیست؟ توضیح داد: طبق ماده 35 دستورالعمل انضباطی ، دو نوع مجازات و شامل تعلیق و محرومیت وجود دارد . تعلیق برای تخلف های خاص است و در غیر این صورت برای مدتی مشخص ، کارگزار متخلف محروم می شود.

انتهای پیام


-ذهنیت بازار منتظر یک عقب گرد ده درصدی است هر رشدی در بازار بورس اصلاح قیمتی در پی خواهد داشت
-وپترو فعلا صف خریدتا این لحظه
-نماد بورس موقتا صف خرید
-نماد ثاباد هم موقتا صف خرید
-شاخص کل به مدد نمادهای رند مثبت وجو بازار هم مثبت ولی بازار شیفته نوسانات ده درصدی وبالای ده درصد است
-شتران سهم بلند مدت ما بوده در قیمتهای بسیار پایین الان هم حجم معاملات بالا
-شبریز نیز امروز حجم معاملات بالایی را تجربه کرد
-های وب همچنان متوقف وپول سهام داران طماع در تله گیر کرده
-
سلام نماد رند یعنی چی ؟
و در مقابلش چه نمادی هست ؟
پاسخ : سلام نمادهای پر بازدید در طول سال وپر معامله وتعداد سهامشان میلیاردی ویا اگر زیر میلیارد هست شناورشان بالاست.
نماد غیر رند کم معامله ممکن است میلیاردی هم باشد ونباشد

-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
--
-

-
حامد بازدید : 20یکشنبه 24 دي 1396 زمان : 7:0 نظرات ()

سلام روز بخیر


-گروه خودرو 3 الی 4 درصد مثبت....در چنین وضعیتی همیشه باز هم عقب گرد 5درصدی حتمی است
-فسرب 3232ریال در حال تثبیت حمایت 3000ریال
-
یک شرکت کارگزاری اعلام کرد:

دو دلیل اقبال به سهام خودروسازان و گروه شیمیایی در نخستین روز هفته

یک کارگزاری پیش بینی کرد دو عامل منجر به اقبال سهام شرکت های خودرو ساز و گروه شیمیایی، پالایشگاهی و روانکارها در اولین روز هفته بورس خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، کارگزاری آبان برای وضعیت بازار سهام در اولین روز هفته جاری اعلام کرد برخلاف انتظار و در اواسط چهارشنبه گذشته با افزایش تقاضا در گروه خودرویی مواجه شدیم تا جایی که نمادهای "خکاوه، خودرو، خگستر، خوساز و خچرخش" یا صف خرید شدند و یا تا آستانه صف خرید شدن پیش رفتند که دلیل آنرا پررنگ شدن مجدد خبر معافیت افزایش سرمایه از محل تجدید داریی ها بود، نحوه معاملاتی که به نظر می رسد امروز نیز ادامه داشته باشد.

با توجه به سطوح فعلی قیمت های نفت، مشتقات نفتی و متانول در بازارهای جهانی انتظار می رود گروه شیمیایی، پالایشگاهی و روانکارها با افزایش تقاضا مواجه شوند که در این بین نمادهای گروه پالایشگاهی احتمالا از تقاضای بالاتری برخوردار خواهند بود و معاملاتی مثبت را تجربه خواهند کرد.

انتهای پیام
-شاخص کل مثبت ولی ادامه پیش روی رو به بالا نیاز به تغییر معادلات در ورود نقدینگی جدید به بازار سرمایه است در غیر این صورت باز هم امکان اصلاح قیمتهای محدود وجود خواهد داشت
-خگستر لبوتان ثاباد بررسی شود
-افت ناگهانی لکما را جدی بگیرید حمایت 650ریال مقاومت 900و1000ریال در ادامه مطلب 23 دی درج می گردد به حمایت حتما توجه کنید تستی فقط 2000سهم وارد شوید تا بر روند مسلط شوید
-
-
با صدور بخشنامه ایی به بانک‌ها و مؤسسات اعتباری اعلام شد:

محدودیت تازه بانک مرکزی برای نهادهای مالی بورس از جمله کارگزاری ها

بانک مرکزی از همه بانک‌ها و مؤسسات اعتباری غیربانکی خواست از هرگونه پذیرش تضامین نهادهای مالی فعال در بازار سرمایه از جمله شرکت‌های کارگزاری خودداری کنند.‏

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، بانک مرکزی با صدور بخشنامه ایی اعلام کرد بانک ها از پذیرش تضامین نهادهای مالی فعال در بازار سرمایه مخصوصا" شرکت های کارگزاری بورس خودداری کنند.

در این رابطه بانک مرکزی اعلام کرد: به استناد مفاد ماده ۶ آیین‌نامه فصل سوم قانون عملیات بانکی بدون ربا (بهره) موضوع تصویب‌نامه شماره ۸۸۶۲۰ مورخ ۱۲‏.۱۰‏.۱۳۶۲ هیأت وزیران، اعطای تسهیلات عنداللزوم به تشخیص بانک، منوط به اخذ تأمین کافی برای حفظ منافع بانک و حسن اجرای قراردادهای مربوط است.

براین اساس، بانک‌ها و مؤسسات اعتباری غیربانکی باید در فرآیند تخصیص منابع، پس از احراز صلاحیت و اهلیت متقاضی، اعتبارسنجی وی و سایر عمومات مقتضی در چارچوب ضوابط و مقررات مربوط، نسبت به اخذ وثایق و تضامین معتبر، بلامعارض و با درجه نقدشوندگی بالا برای حصول اطمینان از بازگشت منابع اعطایی، صیانت از حقوق سپرده‌گذاران و سایر ذینفعان و همچنین حفظ ثبات و سلامت شبکه بانکی، اقدام کنند.

در این میان، براساس گزارش های دریافتی، برخی بانک‌ها و مؤسسات اعتباری غیربانکی‌ در تخصیص منابع، درحالی اقدام به پذیرش تضامین برخی اشخاص حقوقی علی‌الخصوص نهادهای مالی تحت نظارت سازمان بورس و اوراق‌ بهادار می‌کنند که بر اساس مفاد اساسنامه و موضوع فعالیت،نهادهای مورد اشاره مجاز به تضمین بدهی‌ها و تعهدات سایر اشخاص نیستند و بعضاً حتی از سوی نهاد ناظر ذی‌ربط انجام چنین عملی برای آن‌ نهادها ممنوع اعلام شده است.

از این رو و ضمن تأکید مجدد بر مسئولیت و اختیار بانک‌ها و مؤسسات اعتباری غیربانکی در تعیین انواع وثایق و تضامین قابل قبول، مقتضی است در اعطای تسهیلات و یا ایجاد تعهدات از هرگونه پذیرش تضامین نهادهای مالی فعال در بازار سرمایه از جمله شرکت‌های کارگزاری،‌ خودداری شود.‏

لذا مقتضی است مراتب به قید تسریع و با لحاظ مفاد بخشنامه شماره ۱۴۹۱۵۳‏‏‏.۹۶ مورخ ۱۶‏‏‏.۵‏‏‏.۱۳۹۶ به تمامی واحدهای ذی‌ربط آن بانک ‏‏‏یا مؤسسه اعتباری غیربانکی ابلاغ شده و بر حسن اجرای آن نظارت دقیق به عمل آید.‏

انتهای پیام


-کهمدا حمایت 1800مقاومت اول 2200ریال
-خدا رحمت کند جمیع خدمه کشتی حادثه دیده نفتکش را
-
در مقایسه با شش ماهه سال قبل رخ داد؛
افزایش یک هزار و 69 درصدی پیش بینی های پالایش نفت لاوان
شرکت پالایش نفت لاوان در دوره شش ماهه منتهی به 31 شهریور ماه 96 مبلغ 573 ریال سود به ازای هر سهم اختصاص داد که در مقایسه با دوره مشابه سال مالی قبل معادل یک هزار و 69 درصد افزایش داشت.
 

 

شرکت پالایش نفت لاوان اطلاعات و صورت‌های مالی شش ماهه نخست سال مالی 96 را حسابرسی شده و با سرمایه معادل یک هزار و 143 میلیارد و 422 ریال منتشر کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا)، شرکت پالایش نفت لاوان با انتشار عملکرد یکساله خود اعلام کرد طی این دوره معادل 655 میلیارد و 653 میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ 573 ریال سود به ازای هر سهم اختصاص داد که در مقایسه با دوره مشابه سال مالی قبل معادل یک هزار و 69 درصد افزایش داشت.

این شرکت در دوره مشابه سال مالی قبل معادل 49 ریال سود به ازای هر سهم اختصاص داده بود.

به سود خالص دوره نیز سود انباشته ابتدای سال اضافه شد و در نهایت مبلغ 715 میلیارد و 294میلیون ریال سود انباشته پایان دوره در حسابهای این شرکت منظور شد.


-وکار صف فروش
-نماد بانکهای متوقف در اینده بدون تبلیغات وبی سروصدا باز گشایی خواهند شد تا کمترین تاثیر منفی را روی بازار بگذارند
-ذوب در بلند مدت رشد پله به پله میان مدت 50 ریال 50ریال پس وپیش وبتدریج به هدف اول 1000ریال نزدیک خواهد شد
-جعبه سیاه کشتی  اتش گرفته پیدا شد
-
پیغام های ناظر بازار
توقف نماد (قثابت1) به علت تغييرات بيش از 20 درصدي قيمت 96/10/23 11:43
به اطلاع ميرساند نماد معاملاتي شركت قند ثابت‌ خراسان‌(قثابت1)با توجه به تغييرات بيش از 20 درصدي قيمت سهام، به منظور اطلاع رساني مناسب شركت به بازار در خصوص علل آن، متوقف گرديد. نماد مذكور روز معاملاتي بعد به صورت حراج ناپيوسته و با محدوديت دامنه نوسان قيمت بازگشايي خواهد شد.مديريت عمليات بازار شركت بورس اوراق بهادار تهران

-
-
-
-
-
حامد بازدید : 34شنبه 23 دي 1396 زمان : 7:0 نظرات ()

تعداد صفحات : 50

درباره سایت خبری معلم بورس
این سایت محل یاد اشتهای شخصی ما ومحل گفتگوی بورسی اقوام ودوستان است. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیریدبا تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنیدبهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشدضمنا چون ما مجوز مشاوره نداریم برای همیشه در بخش نظرات به احترام رعایت قانون جواب نظر را نمیدهیم صرفا نظرات وگفتگوهای شما درج میشود.بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.
اطلاعات کاربری غیر فعال
نام کاربری :
رمز عبور :
  • فراموشی رمز عبور؟
  • آرشیو
    صفحات جداگانه