close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس - 2
loading...

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

با مستندات کدال سهم ها را رصد وخریداری کنید

سلام روز بخیر


---

کانال تلگرام سایتapsahm@


t.me/apsahm


-مطالبی که در تلگرام صبح گذاشتم حتما مرور کنید
-مثلا به حجم معاملات مشکوک اشاره ومثال زدم
-فایرا 11 میلیونصف خرید تا این لحظه فعلا مهم ترین صف فروش
-خوب گروه قند امروز با شوک ناگهانی روبرو وتا این لحظه سبزقشکر قشیر قمرو صف خرید تا این لحظه
-

برنامه یک سهامدار حقوقی برای واگذاری بلوک ۱.۶۹ درصدی فولاد مبارکه

یک شرکت چند رشته ایی حاضر در بورس شرایط واگذاری بلوک ۱.۶۹ درصدی فولاد مبارکه را اعلام کرد تا در صورت انجام معامله از ترکیب سهامداری بزرگترین شرکت فولادی ایران خارج شود.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس،فولادمبارکه که با سرمایه 7.5 هزار میلیارد تومانی دومین شرکت بزرگ بورس از لحاظ سرمایه اسمی است طی روزهای آینده با عرضه بلوکی و 1.69 درصدی مواجه خواهد بود.

به این ترتیب بیش از یک میلیارد و 265 میلیون و 946 هزار سهم "فولاد" توسط سرمایه گذاری امید روانه میز فروش می شود تا در صورت انجام معامله ، "وامید" از ترکیب سهامداری بزرگترین شرکت فولادی ایران خارج شود.

در این عرضه که سه شنبه دوم اردیبهشت توسط کارگزاری بانک سپه در بازار اول معاملات بورس انجام می شود قیمت پایه هر سهم 330 تومان و به صورت یکجا و نقد تعیین شده است .

انتهای پیام


-این معامله بلوکی تاثیری بر قیمت سهام ندارد ولی نکته کلیدی قیمت نهایی بلوکی است وفاصله قیمتی روی تابلو وقیمت بلوکی
-بعلت شرکت در مراسم تشیع یک مرحوم امروز تا ساعت 10/30 مطلب خواهیم نوشت

-کشف معاملات مشکوک نیاز به دیده بانی مستقیم دارد دیده بانی غیر مستقیم یعنی 10 درصد رشد کرده شما متوجه میشوی وکار از کار گذشته است
-وبشهر را ما دقیقا یادم نیست ولی حساس شدیم اشاره کردیم با رشد مواجه شد یحتمل چنین رشدی نزولی هم خواهد داشت باید تو نخ سهم بروید هرسهمی کافیست صد هزار تومانی بخرید تا از نظر ذهنی مجبور به کنترل شوید
-الان لکما صعودی است کف قبلی سهم را کشف کنید
-افت ارزش معاملات  بورس فقط دلایل بیرونی ندارد بسیار ی از علت ها به داخل برمی گرددمسولان کشور در مواجه با بورس باید رفتار اشتباه خود را تصحیح نمایند
-در بازار با رتبه نقدینگی پایین سعی کنید بعد افزایش سرمایه سهم را رصد کنید فقط دریک صورت حضور در افزایش مناسب است که میزان افزایش بالا باشد
-

مجوز افزایش سرمایه جذاب باعث رشد قیمت سهم فرابورسی شد

صدور مجوز افزایش سرمایه ۱۰۰ درصدی کیمیای زنجان گستران از سود انباشته منجر به رشد ۵ درصدی قیمت سهام این شرکت فرابورسی شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، ابراهیم جمیلی مدیرعامل گروه معدنی کیمیا و مالک زرین معدن آسیا و کیمیای زنجان گستران درحالی آذر سال گذشته از افزایش سرمایه 100 درصدی این دو شرکت فرابورسی خبر داده بود که امروز مجوز افزایش سرمایه یکی از دو شرکت از سوی سازمان بورس صادر شد.

به این ترتیب "کیمیا" می تواند سرمایه اسمی 11.52 میلیارد تومان را از محل سود انباشته به بیش از 23 میلیارد تومان برساند و صرف اجرای طرح نیروگاه برق 10 مگاواتی کند.

صدور مجوز افزایش سرمایه ، منجر به قطع شدن سیر نزولی چند روزه و رشد 5 درصدی امروز قیمت سهام این شرکت شد.

انتهای پیام


-ساعت ده ونیم تا شنبه خدا نگه دار
-
-
-
-
-
-
-
حامد بازدید : 39چهارشنبه 29 فروردين 1397 زمان : 7:0 نظرات ()

سلام روز بخیر


--

کانال تلگرام سایتapsahm@


t.me/apsahm


-به موردی خاص اشاره نمیکنم بعضی از حقوقی ها واقعا با انسانیت فاصله دارند دریک مقطع که طبل جنگ روزهای قبل زده میشد تعدادی حقوقی انگار با دشمن مستقیما همکاری می کردند بجاست سازمان بورس اینها را شناسایی وتحویل دادگاه بدهد
-تثبیت نرخ ارز منجر به استقبال از گروه خودرویی شده تا این لحظه
-رفتار منظم وخوبی دارند حقوقی های فخوز وفولاد وفملی ....برعکس رفتار حقوقی های سهم .....ایکس واقعا غیر اخلاقی است
-فعلا خکاوه -خوساز صف محدودی دارند احتمالا تا اخر وقت عرضه میشود
-سایه ابهام برجام باید از سر بازار برداشته شود واین موضوع تا اواخر اردی بهشت زمان می برد
-
در گفت وگوی بورس پرس با مدیر امور حقوقی بانک اعلام شد:

واکنش بانک صادرات به ادعای سهامدار حقیقی/ ارزشگذاری دارایی ها در جریان

مدیر حقوقی بانک صادرات طرح دادخواست یکی از سهامداران حقیقی را ادعای پوچ و بی اساس و تائید نشده دانست و با اعلام پیگیری های قضایی از در جریان بودن ارزشگذاری دارایی ها برای افزایش سرمایه از محل تجدید دارایی ها خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، طی روزهای گذشته طرح دادخواست یکی از سهامداران حقیقی بانک صادرات در دادگاه مبنی بر انحلال این بانک به دلیل از بین رفتن حداقل نیمی از سرمایه با احتساب خسارات قانونی در فضای مجازی منتشر و دیروز در یک رسانه اعلام شد.

در این رابطه محمد عیسی یکتا به بورس پرس توضیح داد: این موضوع که به صورت پیش نویس بوده از مجتمع قضایی شهید بهشتی پیگیری و مشخص شد که ادعای پوچ و بی اساس این سهامدار تائید نشده و به فرض محال تایید هم قابل دفاع است. از سوی دیگر طرح این ادعا می تواند منجر به تخریب به نظام بانکی و بانک صادرات شود که پیگیری های قضایی نسبت به این ادعا آغاز شده است.

وی ادامه داد: همانطور که مدیرعامل بانک در مجمع اعلام کردند ، بانک صادرات علاوه بر طلب بیش از 42 هزار میلیارد تومانی از دولت و شرکت های دولتی ، بیش از 150 هزار میلیارد تومان دارایی و 3 هزار شعبه داخلی و حدود 30 شعبه خارجی دارد که چندین و چند برابر سرمایه اسمی بیش از 5.7 هزار میلیارد تومانی بوده و نوید دهنده آینده ایی روشن بوده می تواند به راحتی منجر به خروج از زیان و سودآوری این بانک معظم شود.

این مقام مسئول افزود: در جریان دو جلسه 15 بهمن و 5 اسفند سال گذشته هیات مدیره ، بر ارزش گذاری دارایی های "وبصادر" تاکید شده و این موضوع در حال انجام و نیازمند مجوز بانک مرکزی و سازمان بورس است تا در قدم بعدی مجمع فوق العاده برای افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی دارایی ها برگزار شود.

یکتا به بورس پرس گفت : این درحالی است که طبق بند ز تبصره 10 قانون بودجه سال جاری دولت به کمک بانک صادرات آمده و می توان بعد از طی مراحل قانونی از طریق تجدید ارزیابی دارایی ها و بدون پرداخت مالیات اقدام به افزایش سرمایه کرد.

به گفته وی ، قول مدیرعامل بانک صادرات منبی بر صفر شدن زیان های کنونی و حرکت به سمت سودآوری تا پایان سال جاری محقق خواهد شد.

انتهای پیام


-دوستان عزیز گل دعوت به جلسه کاری شده ام الان ساعت ده از خدمت شما مرخص
-فردا سه شنبه هم بالاجبار دوستان دفاع مقدس ما را طرقبه شاندیز مشهد میبرند دلم نیامد دلشان را بشکنم
-چهارشنبه صبح در خدمت خواهم بود
- از طریق تلگرام هم در خدمت خواهم بود....دوستان اصلی من شماها هستید که چند سال هست در بورس با هم زندگی میکنیم
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
--
-
-
-
-
-
-
حامد بازدید : 27دوشنبه 27 فروردين 1397 زمان : 7:0 نظرات ()

سلام روز بخیر


-

کانال تلگرام سایتapsahm@


t.me/apsahm


-منبعد هر سروصدایی ترامپ راه انداخت سریعا سهم خود را نفروشید
-
توسط یک کارگزاری اعلام شد:

پیش بینی امروز بورس با توجه به حمله آمریکا افزایش قیمت نفت

وضعیت امروز بازار سهام با توجه به حمله آمریکا و فرانسه و انگلیس به سوریه و افزایش قیمت نفت توسط یک کارگزاری پیش بینی شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، بازار سهام درحالی امروز با شاخص 96 هزار و 287 واحدی آغار بکار می کند که کارگزاری آبان برای وضعیت امروز پیش بینی کرد طی هفته گذشته، بازار سرمایه در سایه افزایش شدید قیمت دلار قرار داشت که در نهایت تک نرخی شدن قیمت ارز در قیمت  4200 تومان، سردر گمی و نوسانات شدید این بازار را در پی داشت.

اما در آخرین روز کاری هفته گذشته، افت دسته جمعی تمامی گروه ها و تشکیل صف فروش اکثر نمادها را نظاره گر شدیم که در این بین ادامه تنش های کشور سوریه و بالا گرفتن احتمال جنگ چند جانبه در منطقه خاورمیانه مزید بر علت بود و به جو سردرگمی، ترس و منفی بازار دامن زد.

نحوه معاملاتی که به نظر در این هفته با کاهش هیجان فروشندگان و تعادل بیشتر قیمت ها اما ادامه افت فرسایشی داد و ستدها دنبال خواهد شد.

در سوی دیگر با توجه به حملات هوایی و بمباران  امریکا و متحدانش به سوریه، شاهد افزایش قیمت نفت در بازارهای بین المللی در این هفته خواهیم بود که علیرغم جو احتمالا منفی این هفته، می تواند گروهای پالایشگاهی را با افزایش نسبی تقاضا مواجه گرداند.

انتهای پیام


-جمع بندی نگاه اول ما به بازار بورس این است تا این لحظه بازار دست به عصا می رودشوکی را (سوریه)پشت سر گذاشته ومنتظر است شوک دوم(برجام ترامپ)را هم پشت سر بگذاردکلا بورس بازار شفافی است با هر حاشیه ای به مشکل برمی خوردشوک دلار نیز در ردیف حاشیه های اصلی بازار بورس است
-سایت ایران خودرو بخش فروش اینترنیتی فاقد قیمت های جدید سال 1397 میباشدیحتمل افزایش قیمت محسوسی خواهند داشت
-بیشترین کاهش قیمتها تا این لحظه شسینا چکاوه کاما فراورحتوکا فسرب فاسمین حتما لیست بیشترین کاهش قیمتها را در تابلو خوانی رصد کنید
-فسرب نزول محسوس رصد کنید تا نزول تمام شود فعلا روند نزولی
-استحکام فخوز در این بازار راکدجای تفکر دارد
-یک ماه باید صبر کرد این ترامپ مجبور به زندگی با برجام خواهد شد اصولا تلاطم های بورس موقتی است وگذرا
-گروه خودرو با یک نگاه جذابیت 10 درصد زیر قیمت فعلی
-افت خساپا افت خپارس را دقیق رصد کنید ممکن است ما بعضی مواقع یک ساعت یا دوساعت مطلب ننویسیم ولی بازار را دقیقا رصد میکنیم
-های وب همچنان متوقف فاذر متوقف سناریو همیشه اینگونه است اسیب اول را باید سهامدار خرد متحمل بشود
-
طبق برنامه جدید بانک مرکزی:

بانک ها متولی خرید و فروش فیزیکی ارز شدند/ ضوابط فعالیت صرافی­ ها

طبق تصمیم جدید بانک مرکزی، تمام صرافی­‌ها تا اطلاع ثانوی مجاز به خرید و فروش اسکناس به صورت فیزیکی نبوده و این امر از طریق بانک‌ها انجام خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس ، بانک مرکزی در ادامه تعیین و ابلاغ سیاست های جدید کنترل بازار ارز اعلام کرد در راستای اجرای تصویب ­نامه شماره 4353/ت/55300 مورخ 22 فروردین هیأت وزیران مبنی بر تعیین سیاست‌های جدید ارزی، ضوابط فعالیت صرافی­ ها به شرح زیر به اطلاع عموم می­ رسد:

عملیات مجاز صرافی‌­ها به شرح زیر است:

انتقال ارز به دستور هر یک از بانک‌های دارای مجوز ارزی

خرید ارز ناشی از صادرات کالاهای غیر نفتی از صادر کنندگان

فروش ارز خریداری شده به متقاضیان از طریق سیستم بانکی

تمام صرافی­‌ها تا اطلاع ثانوی مجاز به خرید و فروش اسکناس به صورت فیزیکی نبوده و این امر از طریق بانک‌ها انجام خواهد شد.

ضمناً تمام دارندگان ارز به صورت اسکناس می­ توانند نسبت به سپرده­‌گذاری آن نزد بانکها اقدام کنند و بازپرداخت سپرده­ های مزبور و سود آنها توسط بانک مرکزی تضمین می­‌شود.

انتهای پیام


-

افزایش ۱۷۰ درصدی سود سومین سهم گران بازار

قند شیرین خراسان که سومین سهم گران بازار بشمار می رود از تعدیل مثبت ۱۷۰ درصدی خبر داد و با توقف نماد روبرو شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، شرکت قند شیرین خراسان که با سرمایه 5 میلیارد تومانی در بازار دوم معاملات بورس حضور دارد و با قیمت بیش از 4126 تومانی هر سهم ، سومین سهم گران بازار ( بعد از پترو صنعت گامرون و پتروشیمی جم با قیمت های بیش از 6537 و 4246 تومانی) بشمار می رود از تعدیل مثبت 170 درصدی خبر داد و با توقف نماد روبرو شد.

"قشرین" که فردا بدون دامنه نوسان به تابلو باز خواهد گشت، پیش بینی سود 359 ریالی هر سهم سال مالی شهریور سال جاری را 971 ریال افزایش داد اما در سه ماهه ، 203 ریال زیان محقق کرد.

این شرکت وابسته به سرمایه گذاری ملی ایران و چند شخص حقیقی و ... علت تعدیل سود مثبت را ناشی از افزایش 75 هزار تنی تنی جذب چغندر نسبت به پیش بینی قبلی و درآمد غیرعملیاتی حاصل از فروش دو واحد آپارتمان واقع در طرح اعلام کرده است.

انتهای پیام


-مبین الان در محدوده 4800ریال است حمایت جدی ده درصد کمتربحران سوریه ممکنه درگیری های تاثیر گذار دیگری بر بورس داشته باشد
-وبشهر اگر ده درصد افت کرد حمایت جدی تر خواهد بود
-
--
-
--
حامد بازدید : 38یکشنبه 26 فروردين 1397 زمان : 7:0 نظرات ()

تعداد صفحات : 10

درباره سایت خبری معلم بورس
این سایت محل یاد اشتهای شخصی ما ومحل گفتگوی بورسی اقوام ودوستان است. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیریدبا تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنیدبهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشدضمنا چون ما مجوز مشاوره نداریم برای همیشه در بخش نظرات به احترام رعایت قانون جواب نظر را نمیدهیم صرفا نظرات وگفتگوهای شما درج میشود.بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.
اطلاعات کاربری غیر فعال
نام کاربری :
رمز عبور :
  • فراموشی رمز عبور؟
  • آرشیو
    صفحات جداگانه