close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس - 12
loading...

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

با مستندات کدال سهم ها را رصد وخریداری کنید

سلام روز بخیر


-ولغدر الان 1094ریال....یک رشد مناسب روزهای قبل
-شفن مستعد رشد امروز 11 ابان در ادامه مطلب قرار می گیرد حمایت 24000ریال مقاومت 30000ریال
-

پیش بینی صنعت دارای صف خرید و چند گروه بزرگ+معرفی سهام برتر خودرو

یک کارگزاری با اعلام صف خرید همه شرکت های یک صنعت کوچک در آخر هفته گذشته ، وضعیت کلی این صنعت و گروه های بزرگ دیگر و چند سهم دارای ظرفیت رشد گروه خودرویی را برای هفته جاری معرفی کرد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس،در حالی شاخص بورس با ثبت رقم 91 هزار و 152 واحدی ، بالاترین رقم ممکن طی 27 سال حیات ( شروع از سال 68 با رقم 100 واحد) را ثبت کرد که کارگزاری آبان در پیش هفته جاری بازار اعلام کرد طی داد و ستدهای روز چهارشنبه، همه نمادهای گروه زغال سنگ صف خرید شدند تا چرخش های تامل برانگیز جریان نقدینگی در بازار بخوبی محسوس باشد.

نحوه داد و ستد این گروه که با توجه به ورود نقدینگی و سرمایه گذاران جدید می تواند روند رشد کلی بازار و بخصوص سهام بزرگ و پرظرفیت همانند گروه های فلزی و معدنی، سنگ آهنی و پالایشگاهی و شاخص کل را در میان مدت در پی داشته باشد.

همچنین اواسط بازار چهارشنبه گذشته و با توجه به قرار داشتن اکثر نمادهای گروه خودرویی در سطوح حمایتی، افزایش تقاضا در این گروه محسوس بود و به نظر می رسد این گروه پرحاشیه نیز در این هفته با نوسانات مثبتی همراه شوند. در این میان نمادهای "خزر، خچرخش، خدیزل، ختراک، خرینگ، خاهن، خزامیا، خشرق و خبهمن" می توانند از اقبال بیشتری برخوردار باشند.

انتهای پیام


-
-

شفاف سازی دو شرکت منجر به داوم صف خرید و کاهش نسبی قیمت سهم شد

شفاف سازی فنرسازی زر و سرمایه گذاری صنعت بیمه در مورد پیش بینی سود و عدم فروش ساختمان دفتر مرکزی منجر به تداوم صف خرید و کاهش نسبی قیمت سهام این دو شرکت بورسی شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، قبل از شروع معاملات امروز بازار سهام ، فنرسازی زر و سرمایه گذاری صنعت بیمه در مورد پیش بینی سود و عدم فروش ساختمان دفتر مرکزی اقدام به شفاف سازی کردند.

در این میان ، "خزر" به به رغم اعلام نبود هیچ گون رویداد با اهمیت در سودآوری به صف خرید روزهای قبل ادامه داد و امروز با تقااضای خرید بیش از 8 میلیون سهمی روبرو شد. "وبیمه" هم شاهد افت حدود 2.5 درصد شد.


-وبشهر صف خریدی که تا این لحظه هنوز پابرجاست
-
سلام اول هفته بخیر

 خبهمن از 92 امده 114 تومن برای همین وبهمن سیگنال دادن چون سهام دار عمده است

تارگت 120 تومن بنظرتان وبهمن بخریم ؟
پاسخ : سلام خبهمن اشاره های مکرر مابوده زیر 1000ریال که الان با رشد مواجه شده
بازی وبهمن حمایت 880ریال مقاومت 1000ریال فعلا برای عبور از مقاومت 1000ریال راه سختی پیش رو دارد

-فسرب الان 2640ریال هر ماه در مقاطع نزولی اشاره به حمایت کرده ایم
-حجم خرید در ولغدر افزایشی است
-پکرمان از محدوده 2800ریال رشد کرده والان صف خرید ولی فردا عرضه ممکن است سهم را متعادل کند
-
-
-
-
--

-
-
-
حامد بازدید : 41شنبه 11 آذر 1396 زمان : 7:25 نظرات ()

سلام روز بخیر


-یعد از رشد نجومی شاخص با قدرت نمادهای رند امکان اصلاح قیمت محدود شاخصدر حد محدود وجود دارد
-

تکلیف جدید سازمان بورس به ۱۷۵ صندوق سرمایه گذاری

سازمان بورس همه ۱۷۵ صندوق سرمایه گذاری فعال بازار سرمایه را مکلف به انتشار مانده حساب‌های سرمایه‌گذاری به صورت ماهیانه کرد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، سازمان بورس همه 175 صندوق‌ سرمایه‌گذاری فعال بازار سرمایه را موظف کرد کرد مانده حساب‌های سرمایه‌گذاری تا پایان ماه باید به تفکیک هر قلم شامل نوع، مبلغ نرخ سود به صورت ماهانه در کدال منتشر شود.

براساس این گزارش، این تصمیم با ابلاغیه محمدرضا معتمد مدیرنظارت بر نهادهای مالی سازمان بورس اعلام شده و همه صندوق ها موظف به رعایت آن هستند.

در این ابلاغیه با اشاره به مصوبه 3 آبان هیات مدیره سازمان بورس در مورد افشای ماهیانه پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری آمده است: کلیه صندوق های سرمایه گذاری موظفند از تاریخ ثبت نزد سازمان به طور ماهیانه مانده حساب های سرمایه گذاری صورت تا پایان ماه مذکور به تکفیک هر قلم شامل نوع، مبلغ نرخ سود و درصد از کل دارایی ها و نیز ترکیب درآمدهای صندوق به تکفیک محل ایجاد درآمد به صورت انباشته از ابتدای سال و نیز ماه جاری را حداکثر ظرف 10 روز پس از پایان ماه به طور همزمان در تارنمای اطلاع رسانی صندوق و سامانه اطلاع رسانی ناشران (کدال) که به امضای بالاترین مقام اجرایی مدیر صندوق رسیده است در قالب فرم پیوست افشا نمایند.

انتهای پیام


-ادامه مطلب از ساعت 10/15دقیقه
-وبشهر در پست دیروز اشاره کردیم رشدمنطقی بود باید فرصتها را بموقع شناخت
-خساپاحمایت980خپارس حمایت780خودرو حمایت2400خمحور حمایت 2000ریال خزامیاحمایت650ریال
-بهترین بازدهی کم ریسک در دو هفته گذشته بیمه ما وحق تقدمش
-ذوب اگر عرضه به حداقل برسد بازی را 50 الی 100ریال بالاتر ادامه خواهد داد در بورس در حالت عادی مکانیزم عرضه وتقاضا حاکم است....چاشنی شانس شاید از کدال بیرون بزند
-بازی حرفه ای حق تقدم دسبحا البته سود گرفتن از حق تقدم مثل کره مریخ رفتن است حتما قیمت سهم وحق را روزهای اینده مقایسه کنید
-با یک نگاه باید فهمید خرید حق یک ماهه رکیش مقرون به صرفه نیست
-غشان ادامه مطلب را چک کنید 3154ریال قابل خرید بوده 16 مهر الان بالای 3900ریال
-
-
یک کارگزار باسابقه بورس:

حل مشکلات عرضه های اولیه منوط به اجرای درست رویه جدید است

یک کارگزار باسابقه بورس گفت: اجرای صحیح روش ثبت سفارش در عرضه های اولیه می‌تواند مشکلات فعلی را حل و فصل کند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس،فردین آقابزرگی درخصوص اینکه آیا فردی با کد سهامداری چندین نفر اقدام به خرید در عرضه اولیه کند به عنوان ضعف در فرآیند عرضه‌های اولیه مطرح می‌شود یا باید ان را مثبت ارزیابی کرد، به گزارش بورس گفت: ورود سرمایه‌گذار جدید به هر شکل، حتی با ایجاد کدهای جدید که صرفا برای خرید عرضه اولیه وارد چرخه معاملات می‌شوند، توسعه و پیشرفت محسوب می شود.

وی افزود: نباید فراموش کنیم در عرضه‌های اولیه روش‌های قبلی،برخی افراد با یک کد سهامداری اقدام به خرید از چندین کارگزاری و ایستگاه معاملاتی کرده‌اند، اما درحال حاضر یک کد سهامداری یک بار می‌تواند از سهمیه تخصیصی در عرضه اولیه خرید کند. بنابراین روش جدید اگر چه منجر به ایجاد کدهایی است که صرفا در عرضه‌های اولیه فعال می‌شوند ولی نسبت به روش قبلی مناسب‌تر است.

این کارگزار باسابقه بورس در پاسخ به این سوال که آیا بهتر نیست ساز و کاری ایجاد شود تا عرضه‌های اولیه متناسب با گردش معاملات افراد تخصیص یابد تا فعالان واقعی بازار بتوانند از سهمیه بیشتری برخوردار شوند؟ گفت: روش‌های متفاوتی را می‌توان ایجاد کرد اما می‌توان با پیاده‌سازی درست روش ثبت سفارش این موضوع را به بهترین شکل حل کرد.

آقابزرگی ادامه داد: ایجاد سهمیه و دامنه نوسان محدود برای سفارش‌گذاری را نمی‌توان ساز و کار ثبت سفارش تلقی کرد. در این روش، افراد می‌توانند قیمت‌های متفاوتی را بر اساس تحلیل و کارشناسی و در حجم های دلخواه ارائه کنند، نهایتاً قیمت کشف شده بر اساس قیمت و حجم درخواست‌های متفاوت بدست می‌آید.

وی تشکیل صف خرید سنگین بعد عرضه را نشان از اجرا نشدن واقعی این سازوکار یا عدم تعیین قیمت به درستی عنوان کرد و گفت: اگر روش واقعی ثبت سفارش اجرا شود بسیاری از کدهایی که بدون دلیل و تحلیل در صف خرید عرضه اولیه قرار ‌گرفته ‌اند حذف و کشف قیمت به درستی انجام خواهد شد.

انتهای پیام


-
-
-
-
-
-
-
--
-
-
-
-
حامد بازدید : 69چهارشنبه 08 آذر 1396 زمان : 7:8 نظرات ()

سلام روز بخیر


-فولاد به راحتی 2700ریال معامله میشود
-فخوز امروز 4400ریال هم معامله شد
-اما سیاست صاحبان ذوب حفظ قیمت در محدوده 800ریال.....
-تمرکز نقدینگی فعلا در دو گروه فلزات اساسی وگروه پالایشگاهی متمرکز است
-شبندر در حال عبور از مقاومت7000ریال
-
نمایندگی شرکت های بزرگ روغن خوراکی جهان و ایران به بهانه آغاز نمایشگاه بین المللی روغن های خوراکی، دانه های روغنی ، ماشین آلات و صنایع وابسته از امروز در تهران گردهم می ایند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، حضور مدیران و مقامات ارشد شرکت های بزرگ روغن خوراکی از ۱۳ کشور جهان از جمله اسپانیا ، روسیه ، ترکیه، آفریقای جنوبی ، مالزی  و چین در این نمایشگاه قطعی است . نمایشگاه  روغن های خوراکی، دانه های روغنی ، ماشین آلات و صنایع وابسته از امروز تا دهم آذر در بوستان گفتگو برپاست .ایران یکی از بزرگترین وارد کننده روغن خوراکی و دانه های روغنی در جهان است. تقریبا ۹۰ درصد روغن مصرفی در ایران وارداتی است.
-
رئیس هیات مدیره انجمن صنفی گاوداران گفت:‌ گرانی نهاده های دامی ذرت و کنجاله سویا طی دو ماه اخیر باعث شده قیمت تمام شده شیرخام ۸۰ تومان افزایش یابد و به ۱۴۹۷ تومان برسد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، به نقل از مهر، سید احمد مقدسی با بیان اینکه خرید توافقی شیرخام همچنان ادامه دارد، گفت: تقریبا تمام مطالبات دامداران بابت خرید توافقی شیرخام به آنان پرداخت شده و واریز مطالبات بروز شده است.

وی با اشاره به اینکه فاز سوم مشوق صادراتی لبنیات هنوز واریز به حساب کارخانجات لبنی واریز نشده است، اضافه کرد: همچنان از زمان واریز این مشوق اطلاعاتی در دسترس نیست.

رئیس هیات مدیره انجمن صنفی گاوداران ایران در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه کارخانجات لبنی در حال حاضر شیرخام را بین ۱۲۰۰ تا ۱۳۲۰ تومان از دامداران خریداری می کنند، اظهارداشت: متاسفانه هنوز قیمت خرید کارخانجات به نرخ مصوب ۱۴۴۰ تومان نرسیده است.

مقدسی اضافه کرد: گرانی نهاده های دامی ذرت و کنجاله سویا طی دو ماه اخیر باعث شده قیمت تمام شده شیرخام ۸۰ تومان افزایش یابد و به ۱۴۹۷ تومان برسد.


-بازی بورس به نماد وامید کشیده شد صف خرید سنگین تا این لحظه
-کگل نیز با صف خرید مواجه است
-کنور صف خرید تا این لحظه
-وبانک صف خرید تا این لحظه
-وبشهر در کانون توجه پربازدیدها
-تلاش برای رساندن شاخص کل به 100هزارواحد البته با قدرت نمادهای رند.....ولی حفظ چنین شاخصی کار راحتی نیست وصرفا توجیه امار سازی دارد....رکود در لایه های مختلف صنعت سرجای خود باقی است
-رشد قیمت سهام در بورس فراگیر وهمگانی نیست صرفا در نمادهای رند صورت می گیردوبصورت ناگهانی
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
حامد بازدید : 56سه شنبه 07 آذر 1396 زمان : 7:18 نظرات ()

تعداد صفحات : 50

درباره سایت خبری معلم بورس
این سایت محل یاد اشتهای شخصی ما ومحل گفتگوی بورسی اقوام ودوستان است. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیریدبا تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنیدبهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشدضمنا چون ما مجوز مشاوره نداریم برای همیشه در بخش نظرات به احترام رعایت قانون جواب نظر را نمیدهیم صرفا نظرات وگفتگوهای شما درج میشود.بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.
اطلاعات کاربری غیر فعال
نام کاربری :
رمز عبور :
  • فراموشی رمز عبور؟
  • آرشیو
    صفحات جداگانه